Scorpiutzele - pe unde sunt ? (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Pot si eu sa intru in club? Sunt Danitin, 20.11.1970 cu bebe Loriana, 10.03.2004 si sotul Leu, 10.08.1971. Stiti ce se spune despre perechea Leu - Scorpion? Ei bine, din fericire, el e un Leu atipic. Eu in schimb sunt Scorpion 100%.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

iri,poate din cauza asta vrea sotiorul,cu cortul..iti dai seama ce senzatii ai?!!!o fi mai pervers decat il crezi tu.
luminita,cum sa nu-ti laud si eu fetele?!!!scumpe,foc!!!!!
ana,m-am prapadit de ras cu ucigasul de neuroni.esti de coma.mai,vad ca-ti prieste vacanta copiilor.parca esti din ce in ce mai in forma,in ultimul timp.

Ema

Zilele Bistritei


Calatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

bun venit,danitin!!!asteptam povestiri!!!
mira,sa ne spui cum te-ai distrat in concediu,dupa ce iti tragi sufeltul.

Ema

Zilele Bistritei


Calatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

foarte greu m-am descurcat sa pot sa pun si eu fotografii.
PITICASIGOGOSICA-sper sa ne vedem cit de curind ca tot stam aproape
multumesc pentru aprecieri .Si copiii vostri sunt frumosi.

luminita mamica ALEXIA[ 9 luni] si ADRI [6ani si 9 luni]











fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syd spune:

Luminitafetele tale sunt foarte frumoase,cea mica e bucalata si ochii aia albastri,cea mare parca e fotomodel. N-am vazut toate pozele ca sunt multe,tu erai pe-acolo? Imi dau seama ce bestiala trebuie sa fi si tu

Elena nu e afta,bine a devenit.Mi-am muscat limba,mancam prea repede.Acum ma doare si-n gat pe partea aia,stiu doar ca vorbesc stalcit si abia inghitTu afte aveai,pai Diflucan e puternic? M-a intrebat soacra-mea intr-o zi dk le-am vazut prin sertar,ca nu le mai gasestepana la urma i-am spus ca le-am luat dar nu ce-am facut cu ele.Ma bucur ca ti-a trecut.

Azi am stat toata ziua ,(adica de la pranz de cand m-am sculat) la calculator,am postulat pt 4 receptii ,am, trimis copie la somaj,sa vad dk ii suna cum a spus,sa puna o vorba buna.Dk vreodata intrece masura il denunt

O zi buna fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Luminita,ai primit mailul meu pe yahoo?Din cauza mea te-ai descurcat greut cu pusul pozelor?Imi pare rau.Mai bine nu am stiu sa iti explic.Bine ca ai reusit!
Danitin,ma bucur sa te reintalnesc aici....Bun venit in clubul scorpiutelor!
Ema,tare simpatica esti! Radeam ca nebuna in fata calculatorului citind postarea ta si Marius nu stia ce am.I-am aratat si lui....S-a distrat.A zis ca suntem haioase!Hai ca va pup!



Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna fetelor, sunt cam zombie, dar sa nu ma bateti, scriu in reluare. Am senzatia ca am intrat intr-o perioada de aia de numai suturi iau in fund si pe parti. E nasol la munca ca nu am vreme nici la toaleta sa mai merg si acasa... parca sunt pe post de menajera (parca va spun ceva nou...). Va trece poate si voi intra pe normal.
Syd, de alea aveam, si eram plina, si in gat, si pe limba... de aia nu puteam manca nicicum, nu le stiam numarul. Si mersi inca o data, soacra daca ar sti...
Ana... sa stii ca nu trimit fata inapoi daca o iau ca ar face pereche cu popicul" meu! Are aproape 3 ani si tot pe a lui o tine, asa ziceam si eu acum un an ca acum o sa ma inteleg altfel, dar... box face cu nervii mei!
Ema, nu imi iese faza cu concediul, asta e nasol. Cine stie... poate imi face seful o surpriza si...]
Danitin... bun venit si numa bine ca esti si tu 100%... scorpiutza, am intarit puternic randurile!
Tomecica, mama fericita cu 2 printese... cred ca nu o sa iti fie usor cand vor creste
Irina... ai vazut ce ti-a scris Ema! Apoi, daca ma gandesc nitel cu jumatea de neuron pe care o mai am... tare cred ca are dreptate!
Mira, asteptam povestile din vacanta si pozele! Cum te simti?
Carmen, ce mai face mititica? Mai ai 2 zile si vine si sotul, o sa fie mai bine, sper! Te pup!
Fetelor, va pup si fug la somn, cata mai sunt din ce am fost!
Elena

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890&whichpage=1" target="_blank">Povestea Sabinei - are nevoie de noi

Mami ”de George”

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

DA ANA L-AM PRIMIT.Multumesc frumos.Am fost pusa la grea incercare,"sa-mi prind urechile pe aici "si alta nu.....M-am ridicat de la birou cu dureri de cap si spate.Dar vroiam sa ma laud si eu cu gogosicile mele.
hellene -pina cresc ma ocup mai mult eu .peste 10-15 ani se pcupa tati
MERCI syd -SEAMANA CU TATI

luminita mamica ALEXIA[ 9 luni] si ADRI [6ani si 9 luni]











fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

SUPER ANINA-N. CE FRUMOS AI SPUS''FULGULET DE TOMECICA "in dreptul fetitelor.
abia astept seara sa culc fetele ,sa pot intra aici.
sunteti niste dragute
va pup pe toate

luminita mamica ALEXIA[ 9 luni] si ADRI [6ani si 9 luni]











fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'NEATA ,SCORPIUTELOR!Ce mai faceti? Cum mai este vremea pe acasa?Vreau sa va spun si eu despre al meu sot si al meu nazdravan.Amandoi sunt balante.Ce parere aveti?SCORPIONUL si BALANTA se inteleg bine? VA PUP PE TOATE! Lory_kluiAlin Cristian

Mergi la inceput