Vrancea (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim spune:

Kata, ce copii frumosi ai! Sa-ti traiasca si sa fie sanatosi! Sigur ca vin la Focsani in we, numai sa ramana drumurile intregi cat sa putem ajunge. Sambata la ora 7 seara sunt prezenta cu familionul in Piata Unirii. Abia astept!

Lori te rog mult sa vii si tu! Imi doresc mult de tot ne ne putem intalni

Adra, sa fii sigura ca vei fi si tu acolo, cu noi, la fel ca toate prietenele nostre dragi: Alex, Iselin, Carmen, Prixi. Sper sa apara si Flori pana atunci! Ne vom gandi la voi si, daca va lasa Dumnezeu soare, vom face multe poze ca sa va bucurati macar de la distanta.

Va pup

Simona si bebe Ruxi
Poze - Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Super pozici cu super baieti!

Simona, esti o draguta. Va multumim ca va veti gandi si la noi, si noi vom fi cu gandul acolo si abia asteptam sa vedem pozici!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena.n spune:

Buna seara.Astazi am ajuns la Cosmesti.Am vazut cum stau bietii oamenii in corturi improvizate din folii de plastic , cum isi tin covoarele si paturile la uscat rezemate de gardurile la casele care mai stau inca in picioare.
Apele se retrag incet ,incet .Insa , e greu sa reusesti sa mai vezi zambete pe fetele oamenilor.
Numai DUMNEZEU ii poate ajuta pe acesti oameni.
MOTANIK, sincer nu stiu despre ce suparare ar putea fi vb.Cred ca la mijloc e o confuzie. Pe acest forum nu exista decat prietenii virtuale ,asa cum ai spus si tu, dar care sunt mai serioase decat multe din cele reale.Ar fi pacat ,daca nu s-ar intelege corect despre ce este vb.
SIM, daca nu sunt plecata din localitate eu nu am de ce sa nu vin.
KATALINA, daca ai timp maine si iesi la plimbare cu copiii, te rog cauta-ma si pe mine.As vrea sa vb putin despre ziua de sambata, in eventulitatea unei intalniri.Iti multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Lorena iata ce a postat Iselin pe 15/07:

quote:
Si sper ca nu mai sunteti suparati pe mine. Virtual multe lucruri pot fi interpretate.


De aici m-am gandit...

Scuze daca nu trebuia sa mentionez.
Va pup!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna seara,prietenele mele dragi!
In seara asta am revenit si noi la Bucuresti.Se poate circula fara probleme numai ca la podul de la iesire din Buzau se face o ocolire de vreo 40 km prin Berca.
Am vorbit si cu nasii si vor ajunge fara probleme.
Kata....si voi toti sunteti niste frumosi!
Zilele astea la Focsani am rezolvat ceea ce mai era de rezolvat ptr. nunta si sper ca si vremea va tine cu noi.
Am vorbit si cu Ana ieri.Eu inca mai sper ca ii vom intalni aici in .ro.

va pup pe toate si Noapte buna!

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Neatza Vrancea!


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Neatza Domnelor!

Imi pare bine ca lucrurile s-au mai aranjat in Vrancea noastra.
Intru zilnic pe aici, de mai multe ori pe zi, noroc de F5, insa nu prea scriu.
Si, tocmai am avut un motiv mai serios de data asta. Robert al meu a facut insolatie; febra si alte nebunii. si are si el un fix cu toate ca e mititel, urla cand ma vede la computer. pot sa fac orice dar sa nu stau la computer. are si el tastatura, mouse, dar nu!
Alte noutati? Avem 5 dintisori si mergem singurel!!

Parintii mei sunt bine, neasteptat de bine. ei au avut totusi mai mult noroc decat altii. nu le-a intrat apa in casa. Doar anexele au fost inundate si pivnita.
Astazi este ziua mamei mele si am sunat acasa mi-a raspuns bunicul. Este la noi. si e trist. Mi-a spus ca vroia sa moara in casa lui care nu mai e!
Of, si sunt asa departe. Distantza asta ma omoara.

Katalina , am vazut de ieri pozele. Doamne ce pitici frumoooosi ai! si mari! par a se intelege intre ei. Am vazut si casa bunicii tale si ce frumos era!

Dana,sper sa nu fie probleme la nunta. Sa ai parte de tot ce iti doresti
Dupa cum ti-am mai spus, sambata au fost nasii niste prietenii de-ai nostri si nunta a decurs fara nici o problema de ordin administrativ.
Cat as vrea sa fiu si io in P-ta Unirii sambatat.
Iselin,unul din voi este din Vulturul? Intreb pt ca am incercat sa imi gasesc o prietena insa nu am gasit-o. si ea erste din vulturul.
Ma bucur tare mult ca nu ma uitati si ma simt asa bine cand ma regasesc in mesajele voatra.
Un lucru tare interesant cu netul asta dar mai ales cu prieteniile virtuale. Suntem la mii de km distanta si totusi...suntem prieteni!!!!

trimit mesajul asta inceput de acu 2 ore si cat mai doarme bb poate mai scriu.




Alex

Mult noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Lori, am citit in presa despre Cosmesti. dar cred ca realitate e cosmar. Parca a venit potopul peste ro!
Voi sunteti din Cosmesti? cum ati ajuns acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna Alexandra!

Ma bucur ca puiul merge singur si la mai multi dintisori sanatosi!
Se simte mai bine acum?

In rest ce faci?
Nu mergi in .ro anul asta?

Cine mai e pe aici...?


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput