Drumul Taberei (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Salutare etelor si bine v-am regasit.....
Am sosit la 1 noaptea din Arad cu catel cu purcel cu 10 ore de tren.. nu va povestesc aventurili cu taximetristii si copilu'-n brate iar bagajele basca un ditamai tarcul in bratele lui barbatu-meu... Una peste alta a fost bine, ne-am revazut nasii si ne-am jucat cu o r=groaza de veri si alte rubedenii, am papat mici in curte, am vazut si porci si pasari si Uca a fost fericita, plus ca i-a trecut si raceala
A fst o zi de treaba+mancare+bebe+seara putintel iesit in parc si intalnit Emma si Ramona-Duracell intamplator , la Arad ne-am vazut cu alta mamica de pe DC si super scumpicul ei baietel blondin si am facut si POZE
Mishulina, te pupam dulce si multumim ca nu ne-ai uitat! Ce mai zice barzoaica, e gata de ghilotinat?
Emma pe tine nu te mai bat ca si eu eram la fel, aveam asa niste puseuri de indragostealaaaaaa... hehe, pacat ca nu descoperisem internetul si forumul DC ca te luam la innebunit lumea si semnaturi Ai grija de tine si de inimioara ta....
In piata n-am mai ajuns sa vad care mai sunt preturile...
In rest urmeaza aici cateva zile de smotruit prin casa ca acum e ca la nebuni, apoi sper sa ne intram in normalul mult asteptat...
Asa ca va pupam deocamdata pe toate si sa ne auzim sanatosi!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Andora,bine ati revenit! Ma bucur ca v-a trecut raceala si ca v-ati simtit bine! Mi-a fost dor de voi...si pozicile sunt frumoase....
Eu sunt ,iar in "zburatoarea" aia obraznica cred ca dau cu pietre daca o mai vad.....

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

MIshulina pai spune-i obraznicei inaripate sa-si ia adio de la pene ca a invatat Uca sa certe si sa fie nervoasa, asa ca numai sa scoata ciocul de la cutie si va vedea ce scatoalce primeste . pai nu se mai poate asa, i-am promis gogoasei ca ii aduce Inutza un partener de joaca, e-e-e!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Buna seara fetelor!!!

Mishulina trebuie sa o prindem noi pe doamna in roz...si sa o aducem la tine.. hai caci in curand o sa vezi ca o sa ne dai vestii bune

Eu tocmai am venit din parc..am pus si poze...m-am intalnit cu Simona cu Maya..si am zarit-o si pe Andora cu Gogosica...

Pupicei si pe curand!!!!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Andora si Emma,daca o prindeti pe "bandita" tineti-o bine!!! Uca ,pe tine ma bazez sa-i zici vreo doua,da? Pup o Gogosica Infuriata!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

quote:
Originally posted by Mishulina

Andora si Emma,daca o prindeti pe "bandita" tineti-o bine!!! Uca ,pe tine ma bazez sa-i zici vreo doua,da? Pup o Gogosica Infuriata!

Ina




Infuriata rau de tot ca s-a razboit ea ce s-a razboit cu gingiutzele si.....
ARE UN DINTE!!!!!!!!!

Da, in dreapta sus (normal ca nu jos cum terebuia) am observat azi cand o dadeam cu Dentinox ca maraia saracuta.
Acum va las ca vrea Miti sa intre... pa si noapte buna!!!!!!!!


www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Felicitari Gogosicii pentru primul ei dintisor!!! Mai are de asteptat...cam 15,nu? Sper sa-i treaca imbufneala...

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

ooooooo BRAVOOOO BRAVOOOO BRAVOOOO... abia astept sa vad si eu dintisorul si sa pup fata


Mai fetelor cum va descurcati cu tantarii????ca eu ard la pastile non stop..si daca ma pisca unul imediat fac o blanda de mama focului....

Si inca ceva imi trecu' din ...rapid..dar cine stie cat ma tine...

Pupici

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Multi pupici fetelor! Si multumim de felicitari!
Emma nu vezi dintisorul ca e un colt si tre sa te uiti din pozitiii ciudate ca sa zaresti ceva... oricum cred c-o sa te saturi de simtit dintele ala in curand.... si in dreapta pun pariu ca-i iese in maxim cateva zile ca e prea tare... cat despre - sa stii ca eu ma indragosteam deseori de ideea de a fi indragostita pt a o "parasi" dupa maxim 2-3 zile - sa nu faci ca mine
Mai cu tantarii situatia e albastra.... sunt mai mari parca decat de obicei si msai multi si mai ales mai nemuritori... naspa Si noi ardem pastile dar e bebe si nu putem sa desfasuram cum trebuie fortele anti-tzantzo-tero.
Mishulina multumim frumos si nu ma bate ca iar am ore ilogice de dat mesaje...!!! Imbufneala i-a trecut , stie sa riidce dinm manute odata cu mami, sascoata tot din dulapuri, se pupa mereu in oglinda si mai ales moare de ras cand se pupa mami cu tati... cred ca suntem tare caraghiosi
Pupaceli si noapte buna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Mey, ne-au innebunit si pe noi tintarii, nici nu mai pot sa ies seara cu Mircea ca nu mai prididesc cu plesnitul (lui Mircea, ca sa omor tintarii). Si desi noi avem plase de tintari la toate ferestrele, ce sa vezi, ei intra pe usa . Asa ca la Mircea in camera merge tintariciul non-stop.

Diana si Mircea (2.01.2004)

Album Mircea

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput