Drumul Taberei (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

quote:
Originally posted by EmmaT

quote:
Originally posted by Mishulina

Emma,cat de neagra esti, mama?



Mama Mishulina ( sper ca nu ati uitat la Mishulina e mamica mea)...sunt neagra...da neagra..caci azi am facut niste poze si m-am speriat singura de mine

Emma



Emma,pai daca esti asa de neagra ori nu esti tu,ori te-ai ars! Esti si creata? Ca poate esti negresa....,caz in care ti-ar sta tare bine in tarile calde unde migrez eu daca mai ploua mult...

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

quote:
Originally posted by Mishulina
[Emma,pai daca esti asa de neagra ori nu esti tu,ori te-ai ars! Esti si creata? Ca poate esti negresa....,caz in care ti-ar sta tare bine in tarile calde unde migrez eu daca mai ploua mult...




Nu sunt si creata.... dar sunt neagra,norocul meu ca ma innegresc repede..si nu m-am ars...oricum am fost foarte atenta cat stateam...caci am facut si niste bubite de la soare/caldura... uite aici niste poze de ieri

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Ia uite! Ca acum am dat si eu pe aici! Ce de mamici DC in drumul taberei.
Ne treceti si pe noi in listuta?
Diana_b - 13.12.1968, bb Mircea - 2.01.2

Aramona, ai inscris-o pe Maysa la cresa? Vreau sa-l duc si eu pe Mircea la cresa de la Drumetul, dar se pare ca s-au terminat inscrierile. O sa merg miine sa vad ce si cum.

Pupici tuturor mamicilor si bbicilor.

Diana si Mircea (2.01.2004)

Album Mircea

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

fetele am si eu o intrebare referitoare la piata drumul taberei (moghioros)- Billa din zona...


cat costa aprox: 1kg carne vita? 6 pulpe pui? 1/2 kg branza vaci , 1/2 kg smantana? 1 litru lapte? 1kg rosii? 1 kg salata? 1 kg fructe-cele mai ieftine? 1/2 kg parizer? 4 paini?2 kg cartofi? 2 kg dovlecei?

sau in genere mancarea unei persoane pe saptamana?

multumesc, incerc sa-i stabilesc o "pensie lunara" mamei-si nu am nici o idee de preturi, am inteles ca au crescut mult de cand am plecat....



anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-18+
poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Multumesc ca m-ati pus si pe lista voastra din Dr. Taberii.






Paula 15+
Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Emma ce mai faci de nu te mai vede omul?
Anamari azi ma duc in piata,sper sa iti dau eu niste preturi care sa te ajute....

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Mishulinamama...eu sunt zapacita rau de tot....dorm toata ziua...abia stau in picioare nu stiu ce am...o fi dat iar in mine...sper sa nu....ca vreau sa-mi revin cu picioarele pe pamant...uffff greu e cu dragostea asta...

Anamari- Despre carne nu prea iti pot spune caci ai mei fac cel mai mult cumparaturi...eu mai ajung in piata din cand in cand...acum am fost marti...si sa-ti zic cam ce/cu cat am luat
rosii-15.000-20.000kg;castraveti 15.000/kg;cartofi 10.000-15.000kg;1litru lapte 20.000-30.000litru/depinde de fel;painea 5000-6500 depinde daca este pe vatra sau de la fabrica;piersici am luat cu 35.000/kg;dovlecei 3 la 10.000;
Ai mei au fost azi in Carrefour...si pe carte tocata 1kg,branza (vreo 700g de oaie de la Mehedinti -yamy yamy ce buna)o bucata de salam uscat...unul de casa(gen Sibiu),unt,samntanaulei,zahar,kiwi,si inca cateva au lasat 1.300.000 linistitsi mie nu mi-au luat nimic dulce sau fructe ...cica sa-mi cumpar singurace-mi place...

Diana_b bine ai venit

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Emma

Diana si Mircea (2.01.2004)

Album Mircea

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

cine merge azi in parc pe la 19.30???
Eu ma voi intalni cu Ramona si cretulina ei
Abia astept!!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Fetelor va place semnatura mea


...am innebunit!!!

Emma

Mergi la inceput