Bebelusi de ianuarie - februarie 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Shobo, merci de advice. O sa-l tin si eu numai in scaunul auto cat timp sunt la bucatarie cu Matei.
Ubi, dureroasa tare patania cu jucaria de plastic. Ce sa-i faci, asa e copiii. Mii de probleme dar inzecite bucurii.
Well, eu iar o sa lipsesc dupa forum o bucata de vreme. Plec la BR pt 2 sapt dupa care urmeaza 2 sapt de vacanta: just me and my hubby! Eh?
Va pup pe toate si aveti grija cu prichindeii-viermisori!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Ubi, offf, mititica de ea, bine ca i-a trecut buba. Si Seb are un ursulet primit cadou din plastic mic care are in gura un peste si il tragi de o ata si el da din labe sa prinda pestele si scoate un zgomot cand alearga (in apa se pune, in cadita), si Seb tremura si urla de frica cand il aude, daca i-l pun in cadita fara sa trag de ata, se joaca cu el in apa.

Dana, da, tati numai hainute albe vrea sa ii ia, ca si noua ne place tare cum ii sta in alb. Chiar ieri ii ziceam ca la toti copiii le sta bine in alb, parca sunt ingerasi. Si mai imi place roz la fete tare. Iti place cum se joaca in cadita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Liviana, drum bun si concediu placut iar, sa fie cumintel Matei si sa va intoarceti cu bine! Va pupam dulce!

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos
http://community.webshots.com/user/sebastieng10
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

quote:
Originally posted by Witchie

Ok, doamnelor, am primit in format PDF o carte scoasa de Humanitas scrisa de Francoise Dolto - "Cand apare copilul". Am apucat sa citesc primele 4 capitole si mi se pare foarte interesanta. Daca o doreste careva, strigati si fac forward pe mail, mai pe seara.


Cele bune!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Ma vinde mama pentru piese



Vreau si eu cartea: monicabologa@yahoo.com. Multumesc mult!

Mona si bebe Mihai (13 ian. 2005)
Poze

Motto: "The nicest thing about the future is that it comes one day at a time"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Megg, incredibil.
Oricum, eu am facut Penta... si sunt foarte multumita. De ce sa dam bani aiurea?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelursu@k.ro spune:

Sa inteleg ca io am dat bani aiurea pe Infanrix?
Mie pediatra mi-a zis ca e mult mai bun decat penta, da acu asta e ca i l-am facut azi.
Witchiesi io vreau carticica ursu_gabi@yahoo.com
multu
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Da, Oana. E tare haios Seb in caditza!!!
Am vazut si pozele de la Monti... Mie mi s-au lipit ochii de cele cu mancaruri , aratau tare apetisant, si torturile diplomat yaaam-yammm...

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Liviana, concediu placut!
Gabiu, si datile trecute tot Infanrix i-ai facut? Si eu am auzit ca-i bun asa ca nu tb sa-ti para rau (ca nu se mai prinde). Bb sa fie sanatos!

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Din ce punct de vedere ar fi mai bun decat Penta? Hai ca sunt curioasa.
Asta inseamna ca impreuna cu Engerix ai platit peste 2 mil? Mi se pare enorm!!!!!

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Apropos de "prins" vaccinul, se pare ca trebuie sa repetam BCG-ul. Rayan nu are nici o cicatrice, abia se vede ceva acolo, deci sunt sigura ca nu " a prins".

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput