Vesti despre Toni

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Ieri, mama lui Toni a primit promisiunea unei donatii de 1000 de euro. A mai primit bani, prin mandat postal, din Germania, Anglia si din Spania. Banii din Spania se vor intoarce insa inapoi, pentru ca la destinatar era trecut doar Antonio Giani...

http://adriana.freewebspace.com/photo.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Maine trimit si eu pliculetul catre dantje. Nu-s multi, dar se aduna.

Ancuta 16+ & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

buna
Adrianandi as vrea sa te intreb ceva:pt Toni nu se poate face un teledon european ,asa cum are Bella
se vede foarte fromos cum creste suma pt BELLA ,poate atunci sa-r mai grabi lumea sa doneze si pt Toni
IMI cer scuze daca ideea aceasta a mai fost sau daca va-m deranjat,doar ca imi doresc din tot sufletul meu sa se stanga banii necesari in timpul acesta scurt
Daca nu va reranjeaza ca intreb ,cati banii mai trebuie stansi ????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Rodica, se incearca....Dantje s-a angajat sa stranga banii in plic, din Europa. Insa nu multi au raspuns. Poate ar trebui sa fie un subiect separat la generale. Insa, oare, cati vor fi cei care vor reactiona pozitiv, cei care vor contribui?

Ancuta 16+ & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Ancuta, ai fi uimita cati au raspuns la teledonul vikingai...

Pe generale exista deja anuntul pentru Bella. Lucrurile insa nu trebuie amestecate - parerea mea!

Exista buton de paypal pe site-ul lui Toni. Se poate dona asa. Cred ca ar trebui sa vorbim cu Adminii, sa-i rugam sa puna chiar pe site, pe pagina principala o trimitere catre umanitare. Poate asa ar fi mai multi donatori - si dintre cei ce nu sunt pe forum.



Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Bau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Witchie, stiu ca au raspuns multi la teledonul pt Sabina, si au raspuns si la teledonul pt bella. insa am zis ca un al treilea teledon, pt Toni adica, nu cred ca va fi asa un succes. Sper sa ma insel. Oricum, merita incercat orice.

Ancuta 16+ & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

quote:
Originally posted by rodicaosoian

buna
Adrianandi as vrea sa te intreb ceva:pt Toni nu se poate face un teledon european ,asa cum are Bella
se vede foarte fromos cum creste suma pt BELLA ,poate atunci sa-r mai grabi lumea sa doneze si pt Toni
IMI cer scuze daca ideea aceasta a mai fost sau daca va-m deranjat,doar ca imi doresc din tot sufletul meu sa se stanga banii necesari in timpul acesta scurt
Daca nu va reranjeaza ca intreb ,cati banii mai trebuie stansi ????????

rodicaosoian



Nu ma pricep la chestiuni dintr-acestea tehnice. Nu stiu cum se face teledonul, cine trebuie saq-l organizeze...
Pot sa-ti raspun la cealalta intrebare: sunt in cont 7.000 de euro, mai exista promisiunea unei donatii de 1.000 de euro care trebuie sa soseasca zilele astea.
Mai e nevoie de 4000 de euro!2/3 din drum au fost parcurse!!!

http://adriana.freewebspace.com/photo.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

e adevarat ca inca un teledon ar fi poate prea mult. Inca un bazar ar fi poate iar prea mult... trebuie sa venim cu ceva nou.

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Bau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Buna,

Din pacate nici o donatie n-a mai fost facuta pentru Toni prin Pay Pal. Ma gandeam si eu sa deschidem un subiect la generale, sau poate mutat subiectul asta la generale. Stiu sigur ca multa lume nici nu intra la sectiunea “Ajutor umanitar” (motivele sunt atat de ciudate ca nici nu merita pomenite). Nu stiu daca ati remarcat, la sectiunea asta scriu tot timpul aceiasi oameni, in timp ce la generale sunt mult mai multi si apar tot timpul oameni noi deci cel putin teoretic sansele ar fi mai mari.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

buna
si eu sant de acord cu Cricor,multa lume nu intra la Ajutor Umanitar,dar as mai veni cu o idee daca se poate si nu ma bag si eu ca musca in lapte.
Ce a facut Dantje pt Bella a fost foarte frumos,adica a postat un mesaj despre bella la Calatoriile sufletului si a mers la fetele din USA,CANADA,GERMANIA..........ETC si a scris isoria fetitei si am vazut ca de peste tot au venit banii
poate o putem ruga pe Dantje sa faca acest lucru(iarasi)si pt Toni
Adrianangi ,mersi de raspunsuri
ii doresc multa sanatae la Toni

Mergi la inceput