Mamici/tatici din Timisoara (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

sa te auda D-zeu DORIS sa fie fetita!!!!!!

Gio,Clau & bebe
gio si bb 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Giova, mi-am amintit ca tu ai zis ca esti angajata la negru. Pai si ce faci cu asigurarea de sanatate? O platesti tu separat la casa de asigurari? Sau ti-ai facut asigurare privata? (care nu e inca o solutie foarte viabila la noi ...) Ca asa sa stai fara nu merge ... numai o zi de spitalizare e vreo 700.000 lei, sa nu punem altele la socoteala.

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34+ sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

salutare fetelee

Doris, La Multi Ani! pentru Ines, sa-ti traiasca, sa fie fericita si voi alaturi de ea, ca frumoasa e de numa numa.

Danitin, mi-e greu sa cred ca asa o febra e de la masele. Sigur n-are un rosu in gat? Eu zic sa mai intrebi si alti doctori. Sanatate multa.

Albi', daca mai razi de mine cu pantalonii nush' ce-ti fac , adica eu toooata ziua sisisi si ea rade. vezi ca-ti fac si tie cadou o pereche sa vezi cum ii sa plimbi balta prin casa la 30 de grade.

btw, giulia ti-ai gasit? probat? cum e?

pupici la toate

anda & bb edi
http://users.pcnet.ro/scpcnet/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

GABI am vrut sa mi-o platesc din mana, dar cica gravidele care nu lucreaza, au, asigurata asigurarea, ca si studentii.
Din aug., dupa cununie, intru pe asig. sotului, ca si asa plateste o caruta de bani la stat si si-a platit toate analizele pana acum.
Profit si eu cum pot, decat sa mai dau din mana alti bani.

Gio,Clau & bebe
gio si bb 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

It's time to go home!!!
Va pupic banatenelor, si sa ne auzim maine cu bine.

Gio,Clau & bebe
gio si bb 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Danitin, nu stiu ce sa zic ... Eva nu a facut febra de la crescutul dintilor. Poate alte fete au avut experiente similare cu a ta ... Dar daca persista de atatea zile febra si eu tind sa cred ca este vorba despre vreo infectie care necesita tratament cu antibiotic.

Mai fetelor, am asa un feeling dubios! Sper sa nu ma apuce acuma ca e cam devreme Macar vreo 2 sapt. sa mai astepte ...

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34+ sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Gabi stai tu linistita si mai ales nu te mai stresa... ca lui bebe nu ii face bine de loc...
Pupici

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

'seara fetelor

gabi lasa tu feelingu ala, lucas mai vrea sa stea in burtica la mami, stai linistita!

anda azi mi-am gasit in sfarsit pantalonii, intrand din intamplare intr-o farmacie pt cu totul si cu totul altceva . de maine ma dau la ei!!!

mirona evident m-am lasat pe tanjala si nu am mai ajuns la nici un aerobic .... vb noi mai pe larg, poate ma convingi (convinge-ma!!!!)

RECOMANDATI-MI MEDIC DE FAMILIE IN ZONA ARADULUI SAU IMPREJURIMI Nu vreau sa fie nushce prof-dr-etc, ca dasta am parte acu si altceva decat cozi nu am vazut!!!.
E pt mine si buni, nu pt pitica.




_


giuliatm, mamika Alessandrei

Ingerelu meu Alessandra
Intalnirile DC Timisoara: 1 , 2 , 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Giulia pe Orsova e bine?
Daca da ... acolo il am pe al meu de familie , nu e cine stie ce ... da e ok.

Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zoe77 spune:

La multi ani! Ines, sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa.
Fetelor, ma bucur ca am reusit sa revin printre voi ca mi-era tare dor. A fost bine in vizita la soacra, nu ne-am prea tare, chiar ne-am intesles bine, doar Alex a facut febra si a trebuit sa ne intoarcem un pic mai repede.
Danitin, e prea mare febra pt a fi de la masele. Alex a facut saptamana trecuta febra mare (38 si apoi 39). Initial si eu am crezut ca e de la dintisori dar avea un pic rosu gatul. Mai bine mai mergi odata la medic ca sa fi sigura ca nu e altceva.

Mergi la inceput