clubul studentelor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

HOp si eu stundenta la:

Universitatea Politehnica Bucuresti

fac: Ingineria si Managemetul sistemelor Tehnologice

specializare: iNGINERIA si managementul calitatii..:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvya spune:

gata..nu mai pot..ma bag la culcare...prea multe zone cu petrol si carbuni pe ziua de azi......dar maine e o zi cu gaze naturale..si energie electrica..fascinant,nu?

Livia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alyah spune:

pai cum? asaaa tarash-grabish

oricum e super, deja trebuie sa ma intorc in doua saptamani si pe cat mi-e dor de prietenii din tara pe atata imi pare rau k plec de aici si ma despart de toti prietenii

a fost ok, examenul meu de azi, maine am altul oral cine zicea k a mai avut examen azi???
io siguuur iau 10, k aici notele is pana la 20

ana_maria bafta muulta !!


aaa, da stii k aici de zice k e capatul pamantului ? kiar aproape de aici e cel mai vestic punct al Europei si de asta...


--------------------------------------
fericirea nu este sa ai ce-ti doresti, ci sa doresti ceea ce ai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

multumesc anne'mary pt aprecierea nick-ului meu..nu stiu cat de misto e, dar ma reprezinta...suna interesant lucrarea ta de diploma
mmc_nd ...despre sesiunile cu parfum de tei vorbeste si fosta mea colega de banca,studenta in iasi..sesiunile mele din bucuresti aveau parfum de ness si tigara doar..acum, dupa cum ziceam nu mai am sesiuni, dar invatzatul are parfum de dragoste...e si asta o metoda buna de concentrare...sa fii intr-o relatie stabila, sa nu-ti zboare fluturasi prin stomac...la mine asa a fost anul 3, de ex...ma rog, eu nu am avut restante, doar note ceva mai mici..in schimb prietenul de atunci (acum sotz) a picat cam jumatate din examene

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne`mary spune:

buna
livia, nu esti tare mica..eu am 22 ca s-a grabit mama sa ma dea la scoala. eu sunt din cta, stau la 20 de minute de plaja
danna stii de ce imi aduci tu aminte? ne-am dus o data la parchet sa vorbim cu diversi procurori, la care unul se prezinta: x, procuror sef al sectiei de supraveghere a urmaririi penale a parchetului de pe langa curtea de apel cta. pana termina denumirea uitai inceputul. ce anume inveti acolo? si ce o sa faci dupa?
alyah.sper ca nu ti-ai julit genunchii in drum spre portugalia cum te descurci cu limba? mie una mi se pare mai nasoala portugheza decat spaniola. si baietii cum sunt pe acolo? si ziceai ca notele sunt pana la 20, 20 fiind cea mai mare sau cea mai mica?
eu acum ma duc la scoala sa vaad ce am facut la ultimul examen, pe numele lui fiind drept comunitar urata materie
bafta la invatat
anne`mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enderbaby spune:

Salutari si tie..mmc_nd (mi-e cam greu sa-ti retin nik-ul )!
E adevarat ca acuma sunt infloriti teii pe Copou dar nu prea ajung sa-i miros ca tot timpul trec in graba sau merg cu taxiul la scoala sa prind loc la examen . Si daca mai vrea omu sa faca o pauza de la invatzat si sa zicem ca vrea sa se plimbe pe Copou, eu cred ca nu poate omu sa se relaxeze vazand atatia studentu grabiti si ingrijorati de soarta lor ca imediat isi aduce aminte de propria sa soarta.
Cand eram la liceu si coboram dealu ajungeam pe la universitate si imi doream si eu sa merg la cursuri acolo asa era o atmosfera studenteasca .....eh ...si-apoi am ajuns studenta si nu mai apreciez nimic ....
Cam atat....spere ca nu v-am plictisit tare...examenele astea sunt de vina....pupicei la toata lumea ..
PS: As veni si eu la un suc in Constanta dar nu cred ca ajung pana pe la sf lui august ca s-ar putea sa plec nitzel din tzara....
Ai grija ce-ti doresti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne`mary spune:

buna
ma gandeam adineauri la voi si mi-a raspunat in urechi "acum e sotz"..megbeng esti maritata? cum asa? vreau si eu, dar nu am cu cine..se poate? e musai sa ai pe cineva?
enderbaby ..alta domnisorica ce pleaca in tarile calde. pai am o solutie , daca tot vrei sa bem un suc impreuna...ia-ne cu tine

anne`mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvya spune:

Buna idee anne! Sa plecam cu ea..sa nu o lasam singura! Dar pe mien poti conta vara asta mai mult ca sigur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enderbaby spune:

He he...eu as lua pe toata lumea dar nici macar nu e calatoria mea ...de fapt nici nu stiu sigur ca abia acum se hotaraste treaba, eu nici nu am pasaport si mai am si bilete pentru mare pe 21 Iulie dar daca plec o sa trebuiasca sa le vand .
De fapt eu cu iubitzelul meu planuisem sa merem la mare, am facut rost de bilete si eram super entuziasmata ca merem doar noi doi in Jupiter unde o sa avem liniste dupa perioada asta de examene si respectiv servici(la el) si duminica seara ne intalnim cu sefu lui(cel din iasi) ca cica sefu din strainatatea ar vrea sa-l trimita in Spania si ca ma trimite si pe mine cu el totul pe cheltuiala lui dar binenteles o perioada tre sa lucreze si apoi sa mai stam o sapt in vacanta. Acuma....noi ....cica ne-am hotarat sa merem in Spania ca nici unu din noi nu a mai iesit din tzara dar gandul ne-a ramas la biletele alea la mare si la linistea si relaxarea de care urma sa avem parte .....cam asta e.....

Ai grija ce-ti doresti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvya spune:

Eu zic ca e super in Spania si sa nu-ti para rau...mai ales ca aveti si o saptamana de distractie dupa.

Mergi la inceput