FIV 36

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Lachi bafta la examene si tinem pumnii ca intrii pe ultima suta acum.
Vezi ca in toamna cand vin la Buc. trebuie neaparat sa ne vedem si tu sa ai atunci o burticuta chiar daca o sa fie mai micuta atunci.Te pupic dulce.

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Buna fetelor,
Lachi am citit si eu prin ce ai trecut. Imi pare rau. Inca mai ai examene? Bafta! Deja incepi cu injectiile? Sper ca peste vreo luna si jumatate ai sa ne dai vestea cea buna. Iti tin pumnii!
Va pup pe toate fetele,
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Denisa, sa-ti traiasca baietelul, sa fie sanatos si norocos, iar tu sa fii cea mai fericita mamica ! Dumnezeu ti-a daruit ceea ce meritai dupa atata lupta.
Felicitari din toata inima!

Anemona si Denisa mica, frumusica si cumintica
http://community.webshots.com/user/anemona112

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Lachi,las ca vine si bebicu.Mami de 2006 scrie pe tine,o sa vezi.Bafta la examene intre timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Ce fac fetele care au incept tratamentul? Cum stati cu foliculii?

Monica si Bocanila de 36 sapt din burtica
AMR 22 zile

Esentele tari se tin in sticlute mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Monica_Elena, de fiecare data cand te citesc, raman aproape muta. De admiratie. Esti un exemplu de daruire, optimism. Iti doresc multa sanatate si realizari. Pt. Bocanila un pup special, sa fie cuminte si sa vina pe lume sanatos si fericit.

6+ s
http://community.webshots.com/user/astery100






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Fetele,sambata sau duminica am punctia,adeca colectarea de ovocite si mi-e o frica....Dar las,bine ca trece si asta ca de la atatia hormoni sunt tare....depresiva,incerc eu sa fac fata dar tare mi-e sa nu o iau pe aratura...Las ca trec toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Delia tinem pumnii! Vreau sa te intreb:cate zile ai facut injectii inainte de punctie?





"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Deci am inceput cu lupron din 26 mai,apoi din 9 iunie am adaugat pe langa lupron si gonal f si repronex si continui cu ele pana inainte de punctie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Delia succes! Iti tin pumnii! Te cred ca ti-e frica, dar trebuie sa incerci sa gandesti pozitiv.

Mergi la inceput