Drumul Taberei (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Emma, CASA DE PIATRA si sa fie fericiti toata viata si dupa impreuna... Am vazut multe poze si ma bucur mult pt el, nu l-as fi vazut insurat dupa felul lui revolutionar de a fi... Se vede ca sunt fericiti impreuna si le doresc o luna de miere minunata!!! Si tu ai fost superba!!!!!
Iar ca sa nu-mi dezmint simtul maternal... AI GRIJA CA MAINE INCEPE SAPTAMANA SI VINE PROFA DE CHIMIEEEEEEEE! BAFTA MAXIMA!!!!!!!!!!!!!!!!


www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Emma,frumoase pozici,dar vreau vesti de la chimie,sa nu ma lasi sa fierb!
Andora,pup gogosica sa-i treaca "necazurile" !

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Fetelor eu deja fierb..nu mai pot sunt intr-o agitatie si nu mai am rabdare deloc..si mor de frica daca nu vrea sa ne asculte...Mishulina iti trimit mesaj imediat cum aflu ceva ...
va pupic si tine-ti pumni ca simt ca mor

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Emma,te pupic,iti tin pumnii si te astept cu vesti bune ! Asa sa faci,sa-mi trimiti SMS,ma gandesc la tine si sper sa fie bine!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Please, please...care-i faza cu chimia? Sunt noua si nu-mi rezulta...
Si in parc ies seara tarziu si ma tot benoclez dupa mamici de Dr. Taberei de forum...da nu pot mult ca trebe sa fiu cu ochii pe Duracell, ca o zbugheste si tin'te dupa ea...Iar ziua...tataie sa traiasca!

Poate ne vom cunoaste...candva...
Mai rpd o vedeti pe creatza mea cu nume rar...

Ramona si Maysa (27 ian. 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Emmaaaa de ce ma fierbi,unde esti,cum a fost! Zi ceva,ca nu mai pot!


Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Mishulina poti sa ma bati...sa ma omori dar nu am avut cum sa-ti trimit sms ... ca desteapta de mine am ramas fara credit...si eu nu am verificat si stateam foarte linistita...

Vreau sa va spun ca profesoara mea azi nici nu s-a uitat la noi ....ne-a chemat maine la 11.30 ...numai sa ne tina pe jar...ca stie ca noi stam cu frica...


Aramona...mie imi trebuie o nota mare la chimie(adica 8)...ca sunt putin in pom...si .......

Va pupici pe toate

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Emma,nu te omor pe tine ca ai ramas fara credit dar imi vine sa o "ucid" pe profa pentru ce va/ne face! Ii place sa va vada tremurand in fata ei si de aia prelungeste momentul.....Tocmai de-aia nu trebuie sa te lasi,nu fi speriata,fi tu mai sireata decat ea,adica mai "vulpe"... In fond tu ai invatat,ai inteles foarte bine niste lucruri si sa faca bine sa remarce si sa aprecieze acest "aspect" !
Hai,iti tin pumnii,n-o fi asa de negru si astept vesti bune!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

BAFTA EMMA LA 11.30!!!!!!!!!
TINEM PUMNISORII...
Aramona, Emma e "copilul" nostru din grupul de taberiste, cu ea ne antrenam pentru meseria de mamici cu copii la scoala... si daca nu scapa de chimie cu mandrie si intr-un mod rezonabil suntem in stare s-o linsam pe profa pacalita de vulpe*...
Legenda:
*vulpea e metoda predata de MIshulina Emmei pentru a invinge furiile nestavilite sadice ale profei in cauza.
Mai fetelor eu ma gandeam ca tare mult as fi vrut sa fiu indianca sa am un nume care inseamna ceva... pe bune, dar cred ca s-ar fi batut copiii nostri pe nume gen "energyser", "duracell" si "toshiba". Hai ca am innebunit, eu fug ca tre' sa umblu azi sa caut o farmacie homeopata sa iau copilului pastilute. Pupici!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Andora-Cea-Cu-Gogosica-Scumpa-si-Dintoasa (ei,suna destul a nume de indian?),va pupic pe tine si pe Gogo,cand ne mai vedem? Sunteti colege de suferinta cu Oake si Vladut...Ce diferenta e inte voi? (intre copii,de fapt...)
Emma cand vi cu vesti? Sa nu ne ti pe jar....

Ina

Mergi la inceput