Speranta sau vointa?(nasterea unui prematur)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Doamne, impresionanta poveste...
Sa va dea Dumnezeu tot binele din lume, sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult.
Eu voi naste la Giulesti cu Dr. Marcel Moisa, asa ca acum am mai mult curaj.

Luminita
32+ cu Andrei
Tati si mami lui Andrei http://pg.photos.yahoo.com/ph/lumylorv/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

ce speranta, ce vointa si ce curaj! felicitari si sa v-ajute Dumnezeu sa traiti in bucurie si sanatate! ce norocosi sinteti

mona, lia (24.04.2004) si simburica mica (22+)

www.seansimon.com/mai2005.htm" target="_blank">MAI 2005 www.seansimon.com/jersey2005.htm" target="_blank">NEW JERSEY
www.seansimon.com/ultrasound.htm" target="_blank">BABY MAYA www.seansimon.com/movies.htm#liawalking" target="_blank">PRIMII PASI

site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lazy spune:

Va multumesc tuturor pt urarile de bine , si sa stiti ca EU profit din plin de ele.Sambata acesta, adica 16 iulie urmeaza sa fiu botezat. Am uitat sa va spun ca ma cheama Vlad-Stefan.Am 3 luni si 2 sapt si numai 5800g//58cm.Unii dr. spun ca sunt ok iar altii spun ca as avea ceva probleme la picioruse[clonus epuizabil].dar care e recuperabil prin multa munca.
ORICE PROBLEMA AS AVEA SUNT SIGUR CA MAMI , TATI SI CU DOMNII DOCTORI ORICATI DE MULTI OR FI EI MA VOR FACE BINE........SI VOI FI SI EU UN COPIL NORMAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toata familia mea va pupa si va ureaza multa sanatate pentru voi si bebeiib vostri!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Emotionanta povestea ta! Felicitari pentru curaj si multa sanatate tie si copilasilor tai!

Mami-Mada si minunea Sofia Maria,12/08/2004

POZE CU MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Doamne, ce poveste emotionanta! Multa sanatate pentru Vlad-Stefan!
Esti o mamica tare curajoasa.

Andreea, mamica lui Tudor - 10.08.2005

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lazy spune:

xx

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50843" target="_blank">Speranta sau vointa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lazy spune:

La 3 luni,VLAD,a fost diagnosticat cu probleme neurologice.In urma ecografiei transfontanelare,a reiesit ca are o pelicula de lichid la suprafata emisferelor cerebrale.De atunci, face gimnastica de recuperare intensiv si acum ,la 8 luni putem spune ca grijile noastre sunt pe cale de dispartie.Vlad,gangureste,rade,sta in fundulet.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50843" target="_blank">Speranta sau vointa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Felicitari pt tine si luptatorul tau.Multa sanatate pt puiul tau cel mult dorit si multa putere.


Anca 28+

Pozele Noastre
Burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Am plans, am plans si iar am plans!!!

Sa-ti traiasca puii!! Multa sanatate!!

_Ella, Emma & Matei

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237

http://community.webshots.com/user/emmaandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

Nu stiu de ce am evitat subiectul asta,poate pentru ca credeam ca e mai degraba un subiect "neutru"de multumire ptr nu stiu ce medic...insa m-am inselat!
L-am citit pe nerasuflate,si-am plans,of,Doamne!!
Cat curaj si cata vointa,cuvintele mari sunt de prisos,nici macar nu-ncerc asta!
Incerc sa-ti spun ca ai dat dovada tu si familia ta de mult curaj si credinta in Dumnezeu,si acum,iata,il aveti pe Vladut-Stefan cu voi,acasa!
Va doresc toata sanatatea din lume,si Vladut sa creasca mare,mai ales ca de mic a fost un luptator!

Silvia si Stefanel,39spt

Mergi la inceput