lista gradinite si crese

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tudor.b spune:

cripo> vezi www.gradinite.com/cauta.php?select1=6&select2=0&select3=0&Submit=Cauta%21" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaido spune:

incercati si
http://www.openmindkindergarten.home.ro
este o gradinita noua, moderna, in sectorul 2, cu conditii excelente pentru copii, program personalizabil (scurt, lung, mediu, etc), preturi atractive (reduceri pentru mai multi copii), transport asigurat, scoala de vara.
telefon 610.58.89

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarcela spune:

a aparut site-ul
www.GradiniteBucuresti.ro" target="_blank">http://www.GradiniteBucuresti.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_tudor spune:

Tudor are un an si jumatate, vrem si noi o lista cu crese, ca suntem tare nehotarati.
De fapt nu stim pentru ce sa optam, bona sau cresa?
Oare e prea mic pentru cresa?
Tudor mai face inca in pampers si nu mananca singur.
Exista pe site o lista cu crese particulare?
Multumim, Cristina si tata


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andi2mov spune:

Buna
Desi am citit listele de discutii mai vechi nu m-am lamurit.
Are cineva copilul la gradi Ariel? Sau stiti cum este gradi?
Fetita mea are 3 ani si 4 luni si am inscris-o pentru septembrie.
Dar acum dupa ce am citit despre alte gradi incep sa am indoieli

Andreea si Diana (3 ani si 4 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Dupa cum observati am sters toate mesajele prin care se solicita doar lista gradinitelor/creselor("doar" 8 pagini).O sa va rog ca in viitor sa folositi mesageria privata!
Multumesc!



Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica si sara spune:

vreau sa aflu si eu daca exista o cresa sau ma rog o gradinita pentru o fetita de 1 an siopt luni nascuta prematur,cu diverse probleme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ajax spune:

Buna fetelor,

am si eu un baietel Serban de 3 ani si 6 zile. Ma intereseaza gradinita buna pentru el in zona Baneasa, Ionescu Sisesti. Stie cineva ceva despre gradinita Smart Kids?

Va multumesc
Cristina si Serban

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutz spune:

reclama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Saptamana viitoare Sandica merge la gradinita 49 din sector 3, Baba Novac colt cu Ion Tuculescu. Stie cineva ceva despre aceasta gradinita? Noi am vizitat-o si pare ingrijita, cam mica (doar 4 grupe), plin holul cu lucrari, desene, planse facute de copii, dar foarte-foarte aproape de casa. Fiica vecinei mele a fost la aceasta gradinita si era bine , dar asta se intampla acum 8 ani. Oare cum o fi acum???

Cristina & Sandica

floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">

Mergi la inceput