lista gradinite si crese

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgy75 spune:

Stie cineva crese in zona Rahova, Sebastian, Viilor si chiar Dr. Taberei (Orizont) si ceva date despre ele? De la ce varsta primesc copii la crese?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank33 spune:

HEEEElp!
E cineva din Brasov? Cum dau de o gradi mai faina! Cei din Bucuresti sunt tare nosorcosi, au u "portofoliu" bogat!
Somebody?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilia spune:

Buna Ank vezi daca gasesti ceva pe acest site :http://www.clopotel.ro/educatie/scoli_s.php

Succese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara26 spune:

Buna Iulia,te rog trimite-mi si mie listuta la crisadela79@hotmail.com.SARUT-mana!Le rog mult pe mamicile din zona PT-A VETERANI sa-mi spuna la ce gradinite si-au dat copii ,care sunt conditiile,ce conditii tre sa indeplineasca bb ,ce banuti se dau ,orice aspect ma intereseaza.MULTUMESC mult !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarinaManda spune:

Buna dimineata!
Caut pentru fetita mea Ilinca (3 ani si 10 L)gradinita buna aproape de zona Pridvorului/Vacaresti Nou/Tineretului...
Experiente pozitive prin zona cautata are cineva?

Iulia, as dori si eu faimoasa lista...
Multumesc,

Carina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ereso spune:

Salut si mai ales Sarutmana Doamnelor !!! (in special Iuliei-renumita pentru "lista")
E Super Greu subiectul creselor si gradinitelor !!!
Sunt tatic si caut si eu o cresa de stat sau particulara, in sectorul 1 (de preferat) sau 2, care sa primeasca copii la varsta de 1an si 5-6 luni. Daca cunoasteti ceva va rog dati-mi un raspuns. Imi cer scuze daca exista deja o astfel de lista, dar subiectul este superlung si nu am avut rabdare sa caut.
Va multumesc foarte mult !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexZG spune:

Am fi foarte recunoscatori daca ne poate spune cineva vreo parere despre cresele din zona Titan.
Multumesc
Alexandru

synthesia.sasha@artelecom.net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns george_rc spune:

La adresa de mai jos gasiti lista completa cu toate gradinitele/scolile/liceele particulare din Romania, acreditate sau neacreditate (data referinta din document este iunie 2003). La pagina 56 aveti lista gradinitelor particulare acrediatate din Bucuresti la aceea data.

http://www.edu.ro/download/retnatcneaip.pdf

(link catre site-ul Ministerului Educatiei, info valabila la iunie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Buna ziua. E prima oara cind postez pe acest forum. Trebuie sa spun ca e foarte interesant sa afli parerea celorlalti in legatura cu problema gradinitelor si a creselor, pentru ca, cel putin dupa parerea mea, daca ai trecut printr-o experienta (pozitiva sau nu) cu o astfel de institutie si o impartasesti si celorlalti face mai mult decit orice pliant (sau site) de prezentare.
As dori sa aflu daca in sectorul 3 din Bucuresti (in Titan) stiti vreo gradinita (particulara sau de stat) care sa aiba grupe de max. 20 de copii, sa aiba program scurt si sa fie curate. Ma intereseaza pentru fetita mea de 2 ani si 7 luni. Ma intereseaza in primul rind conditiile si grija acordata copilului (pretul nu).
Va multumesc si succes tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tudor.b spune:

Pagasis, poti gasi o lista cu gradinitele din sectorul 3 la http://www.gradinite.com/cauta.php?select1=3&select2=0&select3=0&Submit=Cauta%21

Mergi la inceput