Constanta la apel!! (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Tania imi pare sincer rau ca nu ti s-au terminat problemele. Multa sanatate ii doresc mamei tale si tie tarie. Cat despre cea de-a doua problema cred ca sti si tu ca nu prea sunt nuante de gri: doar alb sau negru. Imi pare rau si iti tin pumnii sa iei cea mai buna decizie ptr. tine si familia ta.
Am pus si eu poze noi cu Cristi in albumul 2005-06-10.
Noapte buna la mamici si puiuti.

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Neata!! Si n oi la apel!!!
Asteptam musafiri si am facut un pic curatenie...de asta am lipsit mai dimineata..
Asa de suprafata curatenie ca daca ar fi sa ma apuc cum trebuie...nu as mai iesi din casa o luna!!!!!!!!!

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza!
Tania, multa sanatate mamei tale!!! sa fie bine si sa se rezolve problemele, suntem alaturi de tine! iar la tine...nu cumva e o alarma falsa? sper sa fie totul ok! dar e adevarat, nici o metoda nu e "ortodoxa", si tot la doctor e sfint! hai ca poate nu e nimik! te rog intra sa ne impartasesti din ceeace simti....ca doar viata nu e facuta doar din lucruri frumoase! suntem alaturi de tine!
Tatiana, vazut maimutza la plaja! super poze!
Sinzi distractie placuta.
azi se pare ca tot nu e de plaja...ce urit!
va pupam si va dorim o zi frumoasa,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Ziua buna si din partea noastra,
Noi acum ne uitam la Scooby si dupa ,vrem sa iesim si noi la plimbare poate prindem si noi un pic de soare.Am iesit cu tricicleta acum 2 zile si Mariuca a pedalat nu gluma.Credeam ca se va plange de picioare da de unde.
Tatiana am vazut pozicile.Eu n-am vazut-o pe Bia decat atunci cateva minute dar sa stii ca a crescutAcelasi reper il am si eu dupa hainuteca altfel tot micuta o vad pe Mariuca.
Tania numai bine mamei tale!E mai bine la Bucuresti chiar daca e mai departe.Despre cealalta problema, la doctor daca asa vrei tu chiar daca e neplacut.Eu am ajuns de nevoie la asa ceva din cauza unui avort spontan.Trece repede si durerea se uita.Ai grija de tine!
va pup si un weekend placut!

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii


1 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

quote:
Originally posted by loreen

..Nemernici aia de la locul de joaca din Tomis sa ia taxa 30.000 pe ora de joaca..

Loreen, Bianca 15.10.96 si Delia 26.04.2005
http://community.webshots.com/user/loreen31




Loreen chiar ca nemernici.Iti ia taxa si daca faci consumatie?

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii


1 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua, fetelor!

Intru repede ca tb sa o culc pe Sofi. Deci:
Jone, am fost, am intrebat, din pacate nu au decat 42.

Loreen, ai mei au facut modificari in apartament cu 2 persoane particulare, meseriasi, foarte priceputi, care ne-au facut si noua si unei matusi mutari ziduri, reparatii, varuieli etc...Noi am fost foarte multumiti, sunt seriosi, nu beau, nu te tin cu lunile cu santierul in casa. Daca vrei, iti pot da nr lor de telefon, dar stiu ca sunt destul de ocupati.

Sanzi, zilele ploioase se vor termina in curand. Asa ca propun plajaaaaaaaaaaaaaaaa...Mosafiri importanti?

Tania, iti tinem pumnii, poate este totusi alarma falsa...ar fi tare pacat...

Tatiana, dragute pozele de la plaja...are fete frumoase tati al vostru!

Loreen, adica fa-ma sa inteleg: au desfiintat locul ala vechi de joaca si au facut altul, undeva mai in spate, unde iau taxa de joaca 30.000 lei pe ora?

hai ca fug, intru din nou mai incolo, dupa ce o culc!
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

....continuare:

Vic, la Sofi la botez (in octombrie anul trecut, la restaurant Rustic) s-a dat intre un milion si jumatate - 2 milioane, invitatii, si 200 $ nasii.

Oana, pana la urma am fost la Peugeot, la Seat nu am mai ajuns. Mi-au ramas ochii la Peugeot 307 X-Line. Este intr-adevar ceva mai scump decat celelalte masini pe care le vazusem pana atunci, dar este si mult mai frumos, si are cam tot ce ti-ai dori in materie de dotari...am ramas masca, nici nu stiam cate chestii poti avea intr-o masina. In privinta termenului de livrare, tatal tau e mai norocos, a mea va veni abia peste 3 saptamani... De-abia astept...o visez noaptea! Fix ca in reclama!

Roxa, prima data la Skoda am fost...daca nu ajungeam la Peugeot, Skoda ar fi fost optiunea, cred. Fabia este draguta, insa ne-am gandit ca daca tot luam o masina, sa luam una foarte buna, ca nu faci un efort de asta in fiecare an.(oricum, fac cinste cand vine masina!)

Bdana, multumesc pt informatii...o sa merg sa vad ce spun cei de acolo, cum e treaba asta cu epilatul definitiv, ca am citit ieri pe net ca cica nu e chiar asa definitiv, ca ar tine doar vreo 2 ani si in plus cica dor sedintele de epilare al naibii!

Angelique, bine ai venit! Te asteptam cu detalii...

Azi am facut curat...m-a ajutat sotiorul, dragul de el. Spre sfarsitul curateniei vine la mine si-mi zice: "Stii, sunt tare mandru de mine ca te ajut la curatenie" si eu i-amn raspuns ca si eu sunt mandra de el ca ma ajuta...sper ca am fost convingatoare, sa nu-si uite acest bun obicei imediat ce l-a exersat!

Peste 9 zile plecam in concediu la munte. Sper sa se indrepte vremea, sa nu facem frigul pe acolo (mergem in Fagaras). Este prima data pt Sofi cand va merge la munte. Cunoasteti ceva precautii speciale in legatura cu aerul de munte? nu ar trebui sa fie probleme, nu?

Hai ca va las, ca am si de calcat cateva tricouri pe ziua de azi, si sa profit cat doarme Sofi, ca daca e treaza vine si imi trage ori de lucrurile pe care le calc, ori de firul fierului de calcat!

Va pupam.
Mada si Sofia Maria, 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Madalina nu exista nici o precautie...luati guri adancide aer de munte si umpleti plamanii!!
De abia astept sa plecam si noi...pandesc acum un weekend sa dam o fuga rapida...
Am avut musafiri foooooarte importanti...Andrei si mamica lui...
S-au cam ciondanit DAvid si Andrei, dar pana la urma totul a decurs bine...apoi am mers noi la ei si am mancat varza (prima pe anul asta!) hihi...

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Ah, ce pofta mi-ai facut de varza!!! Si mi-e si foame de cand stau pe forum, si n-am calcat nici un tricou, ce puturoasa sunt!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Salutare,
Tania, imi pare tare rau pentru tine, dar stii cum e, viata vine si cu bune si cu rele, noi trebuie sa le facem fata. Sper sa fie o alarma falsa si daca nu e, sa iei totusi cea mai buna decizie.
Noi suntem bine, copilasii sanatosi si plini de energie.
Bogdi are serbarea miercuri, abia astept sa-l vad, ca i-am facut un costum de iepuras haios.
Andrada vorbeste mult de tot, chiar si pediatra s-a mirat de debitul ei. E in faza in care repeta ca un papagal orice ii zic.
Si noi vrem la plaja si daca se incalzeste sa ne ziceti si noua pe unde mergeti.
Eu mai am o saptamana de impachetari si sunt tare mandra de mine ca am reusit sa dau jos din burtica (vizibil) dar din pacate doar 4 cm pe coapse.
Mi-am propus pana la ziua mea (in septembrie) sa fiu slaba, adica sa scap de 10 kg.
Roxa, tu tii Monti?
Crig, am vazut mesajul prea tarziu ca am fi venit si noi in Tomis.
Loreen, sa stii ca fetita cea mare nu face intentionat ca sa te supere ci vrea doar sa-ti atraga atentia.
Pupici la toti piticii!

Poze din Grecia:http://community.webshots.com/user/adinutza114

Sa vezi ca sa prevezi, sa prevezi ca sa previi!


pozele noastre: http://www.adina.as.ro

Mergi la inceput