Mamici din Arad...??? (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor,am pus poze de la nunta.
Aici:http://community.webshots.com/album/365797663JCKjwo


Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush acum vizionez pozele de la nunta!Bey dar nu ti-e rusine sa eclipsezi mireasa nasico????Acum pe bune ai fost tare faina!

Alinutza hai mai spune-ne de voi! Pe unde stati?Ce lucrati? si ce mai ai chef sa ne zici!

Flavia cum se simte sotul tau?

Noapte buna si pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau fetelor!
Nu am prea dat pe aici pentru ca nu mai am timp de net, de fapt as avea timp numai ca mi-a mutat Clau calculatorul la print in camera si nu vreau sa deranjez Mama model, nu??


Alina Stii cum e Raul acum?? Dragos in talpi Numai nebunii face toata ziua Umblu ca nebuna dupa el...azi am paralizat, m-am dus la WC si cand m-am intors am vazut ca Tv era stins...ma gandeam ca s-o fi luat curentu sau cum are Raul obiceiul sa se joace cu telecomanda, m-am gandit ca poate l-o fi inchis el, cand colo ce sa vezi al meu copcil se juca cu priza Am inlemnit nu alta...l-am certat, l-am certat, el tot in gatu meu era, ma strangea in brate ca si cum eu eram cea suparata si trebuia sa ma consoleze

Flavia, multa sanatate sotului tau!

Gabi, super masina...eu va spun de pe acum sa o folositi sanatosi!

Ioana, ce mai face Alesio?? Tot m-ai sunat sa iesim la plimbare

Magda, sa sti ca ii sta ffff bine la Biutza asa cu codite, e mai copila! Iar floarea aia fara nume m-a dat gata si pe mine!

Alinutza, bine ai venit printre noi! Ce ochisori superbi are Flaviana!

Sa nu ma intrebati cum stam cu lucrarile ca numa ma imbolnavesc Initial au zis ca intr-o saptamana nu au ce face, dar alataieri noapte numa bine ca a plouat direct pe balcon si a udat tot glatu Asa ca lucrarea se mai prelungeste Si astia cu termopanu nu vin decat pe luni marti Nu mai suport atata mizerie, plus ca al meu iubit sot, cand a golit dulapu s-a gandit doar la binele lui si hainele mele au ramas inauntru...asa ca eu am doar vreo 3 randuri de haine
Cu toate astea, camera va iesi super...am luat si culoare...abia astept sa fie gata

AAAAAa sa nu uit...am vorbit cu Anto...m-a sunat...au fost plecati in Germania si peste 3 saptamani- o luna merg (ea si Deni) in USA la parintii ei...nu a mai intrat pentru ca ii merge ingrozitorul formul si a zis ca-si pierde rabdarea pana se incarca pagina...ea are dial-up...a zis ca va pupa pe toata!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, acum am vazut toate pozele de la nunta...ai fost frumoasa, de fapt esti Ca bine zice Ioana, ai eclipsat mireasa
Distractie placuta in seara asta si las ca Dragos e acum mare!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Ce pot sa va spun despre mine la ora asta?Locuiesc in Vlaicu,la Lebada,sunt maritata cu Sebastian din iulie 2003,de cand o avem pe Fabi totul este super,nu ca inainte nu ar fi fost dar....un bb iti aduce in viatza fericirea deplina,cred eu!!!
Inainte sa ies in concediu am lucrat la vama de interior pe Campul Linistii,la Romania Combi(Combi Spedition-denumirea noua).
Am o sorutza geamana dar nu semanam deloc,lumea nici surori nu crede ca suntem,am si un frate mai mare,fotbalist ca tot neamul meu.Si sotul meu ii fotbalist si toata ziua ma innebuneste cu meciurile lui.
Ce sa va mai zic la ora asta?????Fetitza mea http://photos.yahoo.com/alina13fan este ingerasul meu scump si dulcinic cu 4 dintisori,ochi mari si albastrii.Culmea ca nici eu nici Seba nu avem ochi albastrii.Seamana cu bunicul ei(taica-meu).
Spuneti-mi cum va mai petreceti timpul ca eu una mor de plicti in casa,mai ales pe vremea asta nasoala.Cica asa o sa fie toata vara,o saptamana soare una ploaie.o doamne,cred ca v-am innebunit.
OK va las ca fug la nani ca crap de somn.
Va pupacim dulce!!!

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alinutza
Majoritatea dintre noi stam in Vlaicu...eu la X-uri, Ioana la fel, Gabi la Tic Tac, Claudia_maria la A-uri...sigur ne cunoastem, de la impins carucioare pe Vlaicu



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Sigur ne stim atunci ca si eu stau tot la x-uri.Ce mica-i lumea asta.

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

N-ai cumva o poza in care sa apari si tu???
Uite aici o poza cu mine si grasu meu http://pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/detail?.dir=6f07&.dnm=f9ae.jpg&.src=ph

No eu merg la nani! Somn usor!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut gagici!

Bey Clau pe frigu asta vrei tu plimbare?????Si nici nu te sun pana n-am carut ca lumea ca asta ma termina psihic! adica-i tot pica rotile, de nu ma pot plimba ca oamenii!
la Raul si tie ca tare dor mi-e de voi!....Hi hi si Alesio vine tare din urma cu prostiile.....fix acum cotrobaia la priza.......nu stiam de ce nu merg boxele...

Alina hai sa te vedem(poza)! Si eu stau in X34.....tu?

Flavia cum e Sorin???

Pupici.....fug sa-l culc pe terorist ca e treaz de la 7!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Multumesc de complimente. Sa stiti ca si Dragos a fost foarte "impresionat" cand m-a vazut asa imbracata,tot timpul ma intreba ce am facut cu parul si ce am in par(aveam sclipici).
Mai fetelor,voi chiar toate stati in Vlaicu?????
Alinutza,e tare scumpa fetita ta,e o dulceata!

Clau,ma "bucur" ca Raul e asa "cuminte" ca Dragos. Am zambit cand am citit ce ai scris.De aici inainte o sa ramai gura-casca la ce o sa-i mai treaca prin cap sa faca. Le vin tot felul de idei.
Spor la treaba in continuare si sa terminati cat mai repede.
Chiar acum am vorbit cu Anto la telefon,m-a sunat ea.E bine,e ocupata si nu prea are timp sa intre pe forum plus ca-i merge foarte greu,abia se incarca pagina si nu mai are rabdare.

Flavia,cum de simte sotul tau?

Ioana,de ce nu lasi copilul sa repare boxele? Nu-l deranja ca e ocupat omuletul! Ati mai fost la Craiva?

Ma duc sa fac mancare.Dupa masa mergem la Cicir ca e ziua fetitei prietenilor nostri,implineste 2 ani (gagica lui Dragos!).



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput