Pestisori... pestisori... (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

un chin a fost in excursie!!!
13 ore incaltata in adidasi eu care sunt adepta sandalelor cu toc cui!
si am mers 10 km pe jos (5 si sus si 5 in jos).
Si un autocar plin de plozi de 7 ani !!
si ma dor toate oasele si nu am un deget de la picioare intreg fara vreo basicuta si ma dor gleznele si s-au umflat si ma doare spatele si mainile si ma doare TOT!!!
pun acum pozele dupa ce termin de vaitat.
va povestesc maine ca acum mi-e un somn....


Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOI
POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

gata
, am pus poze.
ma duc la culcare

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOI, EXCURSIE
POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamunti spune:

Nally pt tatal tau!Sper ca ati sarbatorit cum trebuie!
Fetele eu ma pregatesc sufleteste pt miercuri cind il opereaza pe sot.Sper sa iasa totul bine.In rest,am facut la treaba zilele astea ca nu mai pot de spate,picioare,etc.Noaptea nu mai pot dormi de obosita.Ma scol la 5-6 dimineata si stau cu ochii pe tavan.Noroc ca mai e tv si ma uit la stiri de m-am saturat.
Noi venim in tara pe 23 iunie si vom ramine acolo pina la anul daca nu cumva mai mult.
Loredana ti-a venit masina?Hai ca sa stiu daca ne vedem in trafic!
Va pupic pe toate!
Dana si Eric

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/munteanu_iuliana1979/my_photosEric Gabriel[url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orhidee spune:

Buna Pestisori,

Va spuneam de spectacol, piesa Dl. Goe, a iesit bine, au avut succes copii iar Diana a fost foarte incantata pt ca a fost prima data cand a participat la un spectacol cu "public"!!!

Am sa mai scriu, ma duc ca am ceva la cuptor si sa nu mi se arda.Pun niste poze de la spectacol si cateva din oct 2004.
Multe pupicuri, cu drag Orhidee.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelia_branzan/album?.dir=/6f12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

pestisorii...Vanessa din poze se simte ca a fost super fain, cred ca a fost un picut greu dar cred ca pentru copilasi a fost supeeerr, cel putin platoul cu zeci de copilasii, m-a uns pe suflet...

Orhidee nu se vad pozele

Dana de ce trebuie sa ramineti in RO.?...sa va reintegrati cit mai repede!
Sanatate maxima sotului!!

Felis sper ca nu s-au suparat fetele ca le-am pus listuta?

Nallyyyyy bausi ceva?cum fu la chefff????


O saptamina frumoasa!!!!


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna Pestisori!
In sfarsit reusesc si eu sa deschid DC-UL dupa indelungi incercari...A fost stricata placa de retea, apoi nu mergea forumul...Of...

Vad ca s-au intamplat o multime de lucruri...ati sarbatorit, Nally---sa iti traisca tatal---Maruta- sa stapanesti sanatoasa masinuta, fara evenimente majore---Salissa sa ajungi cu bine in Romania, Emilly, da si mie o felie din salata de vinete...Vannesa vad ca nu prea ti-a plakut in excursie...Felis- bafta la examen -sambata, iti tin pumnii...Danuta, te asteptam cu drag in Romania---Dar d c trebuie sa ramaneti aici mai mult?

va pup pe toate si numai bine!
Eu nu am facut mare lucru, servici, iar ieri am fost in parc si apoi la Festivalul berii!
Cand ne vedem?

Dana

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:

Buna pestisori!
Din pacate doar intru sa va salut...., ca tre sa ajung repejor la scoala de daneza;...ufff ca iar s-a facut luni.
V-am citit pe toate....sunteti niste scumpe.
Va doresc sa aveti o saptamana cat mai buna!
Salisa 12+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

mai fetelor ce de activitati pe acilisilea

sa va ieu pe rand ...

papadie - pai bine domle ... asa cum zise si emily ... si micii ? ... a m-am prins ... mai subtire, mai subtire s-avem siluete!
deci hai noroc si sa traiti cu totii bine si sanatosi

emily- mai ce fetita ai ... se vede de la o posta ca-i strumfareasa mare ... sta cuminte vreo secunda ?
m-ai inebunit cu vinetele alea ... si pe urma mi-ai dat in cap cu ghiveciul ala!

vanessa - si eu am fost la muntele rosu ... e pe langa Cheia ? super fain ...

quote:
13 ore incaltata in adidasi eu care sunt adepta sandalelor cu toc cui!
si am mers 10 km pe jos (5 si sus si 5 in jos).
Si un autocar plin de plozi de 7 ani !!
si ma dor toate oasele si nu am un deget de la picioare intreg fara vreo basicuta si ma dor gleznele si s-au umflat si ma doare spatele si mainile si ma doare TOT!!!
pun acum pozele dupa ce termin de vaitat.
va povestesc maine ca acum mi-e un somn....

... super fain ... ce-o sa-ti mai aduci aminte de ziua asta

Nally - tatalui tau ... sa fie un bunic fain rau de tot

Felis - bafta la examen ... sunt sigura ca o sa iei ... ca am vazut eu pe la "contabile" ca esti isteata foc

danamunti - multa sanatate sotului - ii tinem pumnii sa se faca cat mai repede bine

orhidee - cred ca a fost super piesa ... felicitari Dianei ... cred ca ai fost tare tare mandra

mai io sper ca v-am luat pe toate la rand ... daca nu scuze

va multumesc din suflet pt urarile voastre ... sunt super incantata de masinuta ... e mica, spatioasa si frumoasa ca o bijuterie .... poate pt ca e a mea

masinuta mea

o saptamana linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Vanessa in poze arata foarte frumos... pacat ca a fost obositor... asa e cu o gramada de pitici...

Orhidee felicitari Dianei Am vazut si pozele... o adevarata domnisoara, fumoasa foc. Sunt superbe florile dintr-una din poze... nu stiu ce flori sunt... foarte frumos.

Nally La multi ani pentru tatal tau!

Danamunti multa sanatate sotului si tinem pumnii!

Salisa multumim, o saptamana fumoasa si tie si sarcina usoara!

Maruta sa stapanesti sanatoasa masina... Ma bucur pentru tine ca ai reusit!



Eliana si Elena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamunti spune:

quote:
Originally posted by Emilly
Dana de ce trebuie sa ramineti in RO.?...sa va reintegrati cit mai repede!
Sanatate maxima sotului!!





Pt ca aici nu mai putem sta.Sotul trebuie sa faca recuperare dupa accidentarea asta timp de 6-7 luni de zile si o face in tara.Apoi pina revine la munca mai dureaza o luna.Asa ca o sa lucreze in tara.Daca ne ajuta Dumnezeu poate la anul gasim ceva aici iar.Oricum nu ne displace ideea de a ramine in tara un timp.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/munteanu_iuliana1979/my_photosEric Gabriel[url]

Mergi la inceput