Copilasi de mai 2003 (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Pupici la toti copii de mai. Eu sunt de obicei dupa cronometru, nu imi mai ajunge timpul si toate clipele libere incerc sa le petrec cu Dori. Daca ar fi dupa el nu m-ar lasa o clipa. E topit sa ma joc cu el si sa vina sa ma pupe si sa imi spuna sa nu plec la servici.

Sa va traiasca puii sunt superbi, i-am admirat in poze.

La multi ani Theia ! La multi ani Stefu'!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

Eu bag de seama ca ai vostri sint cuminti, dragalasi si ascultatori si numai al meu e incapatinat, voluntar, neascultator, plin de idei si hotarit sa le puna in aplicare... si dragalas cam 5 minute pe zi. Cel mai dragalas e cind doarme... :)

Sanatate la bebei si mamici.
http://community.webshots.com/user/parpalak
http://home911.servebeer.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Lasa Doina mama ca al meu nici atunci nu e Ca in ultimul timp ma cheama si in somn, mai rau ca atunci cand era el mic si cuminte. Acu i-au trecut amandoua :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Iata ca ne-am intors si noi din tara.
In primul rand inca o data LMA tuturor copilasilor.
Parpa nu iti fa griji ca nu te lasam. Si al meu face cum vrea el, desi as putea spune ca l-am gasit mai matur putin.
De recunoscut nu prea ne-a recunoscut, dar dupa ce s-a acomodat nu il mai pot dezlipi de mine. Si atata ce ma mai striga:)
Azi e prima lui zi singur cu bunica.
Ne-am chinuit zilele astea cu somnul, cu schimbarea de fus, ca se trezea doar la 4-5 dimineata:)
In rest l-am gasit mancand bine, singur, numai ca acu, iar i-a pierit cheful:( Cred ca nu ii mai place mancarea de aici.
Vacanta noastra a fost scurta si frumoasa, nu am ajuns la mare ca vremea nu a tinut cu noi (Lumy multumim de invitatie).
Noi nu avem succes cu olita, am probleme si sa-i dau pantalonii jos sa-l schimb, caci a devenit pudic si pretentios. Nu pot sa-l mai imbrac cu nimic care nu-i convine.
Cu vorbitul, tot cam subtire, dar se face tare bine inteles ce vrea. Vorbeste o gramada in limba lui, sau pocit.
Cu limbuta l-am lasat asa, caci vad ca pronunta toate consoanele si vocalele.
Oricum ne-am imbolnavit toti cand am fost in tara si trecuti rapid pe antibiotice. Nu stiu unde e mai bine, aici unde nu iti da nimeni nimic, sau acolo unde imediat esti umplut cu pastile.
Hai ca va lasam, si mai vorbim.

Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:



pentru dragul nostru Stefan al Korinnei care astazi implineste 2 anisori.

Sa fie sanatos, sa-i bucure pe parinti, sa creasca frumos alaturi de fratiorul lui mai mare.
pentru mama lui cu oki verzi
pentru Stefu de la Andra-Ghiberdica .

Petrecere frumoasa!!!




Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy spune:

LA multi ani Thea si Stefan!

http://community.webshots.com/user/luminitafeodorov

Lumy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

La multi ani tuturor copiilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Fetelor, nu v-am povestit ce rusine mi-a facut mie Ilinca la mare in magazinul din holul hotelului. Ne intoarcem noi de la plaja pe la pranz, fetele in costumul de la plaja, adica Alexa in costum de baie si Ilinca cu o rochita subtirica pe ea si atat. Ma apuc sa probez nite pantaloni scurti, ii cumpar in timp ce fetele incep, mama vreau si eu... jucarii. In timp ce ma certam eu cu Alexa ca nu dau banii pe prostii, Ilinca statea pe vine si studia jucariile din vitrina (asta in magazin). La un moment dat mi se pare ca pute, Ilinca deja plecase de la locul faptei, cand ma uit un caca mare cu mot si nite urme de sandaluta inmuiata in el se indreptau spre usa...
Cred ca nu e cazul sa va spun ce am simtit si cata rusine mi-a fost. Mi-am cerut mii de scuze dar vanzatoarele nu erau deloc dispuse sa ma incurajeze, nu au scos nici un raspuns politicos de convenienta.

Am pus poze de la mare aici: http://community.webshots.com/album/355942897ZtzUFa

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
Ica tunsulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Si noi am inceput sa mergem fara pampersi dar cu emotii sa nu ne facem de rusine, deocamdata pe unde am fost fetele s-au tinut pe ele cam 2 ore, dar dupa aceea le-am dus la WC si surprinzator, Maria a facut pipi dar Elena s-a tinut pina am ajuns acasa.
Am fost ieri in Tomis s-a lansat Kid s Land, s-au jucat mult fetele mele, greu le-am scos de acolo.

Ionela, Maria & Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy spune:

Imi pare rau Ionela ca nu ne-am intilnit in magazinul Tomis ...((( Noi am fost inaintea voastra si am plecat cu putin timp de a veni voi...((( O sa mai gasim noi ocazii sa ne mai intilnim! Pupici papusilor tale!

Daiopri imi pare rau ca nu ne-am putut macar auzi la un telefon ...Poate in Canada cind voi ajunge si eu vom reusi sa vorbim!

Dana nu-ti mai face atitea griji!!! Ilincuta e un copil dulce ...Si e inca micuta..))) Mai veniti pe la noi si poate mergem impreuna pe la magazine si o sa faca si Francy si Ilincuta cite un caca mare si atunci sa vezi distractie ...)))



http://community.webshots.com/user/luminitafeodorov

Lumy

Mergi la inceput