Clipe de fericire

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hanna spune:



Da Tiara, nu numai ca inca mai sunt indragostita, dar il iubesc pe sotul meu in fiecare zi mai mult.. Si cateodata ma intreb cum de se poate asa ceva?? Dar uite ca se poate


Mello motanelul iubit


Felicitari!!!!!!
Se poate, si constati dupa niste ani, ca e la fel ca la inceput, asta daca este dragoste si intelegere.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_radu spune:

Cand citesc mesajele voastre imi vine sa plang, dar ma bucur ca sunt si oameni fericiti......exact cum este vorba aceea "Ce trist este sa privesti fericirea prin ochii altora"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by ana_radu

Cand citesc mesajele voastre imi vine sa plang, dar ma bucur ca sunt si oameni fericiti......exact cum este vorba aceea "Ce trist este sa privesti fericirea prin ochii altora"

anar



imi pare nespus de rau ca esti trista, stiu cum te simti, asa am fost si eu mult, mult timp. Dar am primit putin "ajutor" si ma simt minunat. Parca am renascut, parca eram oarba. Acum ma bucur de fiecare clipa, e minunata viata daca stii cum sa o privesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

problema mare,april ,e ca suntem prea grabiti,obositi,stresati sa ma simtim fericirea.de ex,in ultima vreme m-am pomenit vorbind ca nu am realizat nimic pana acum,ca sunt pe un curs descendent al vietii.in momentul in care m-am eliberat de anumite probleme,am vazut totul cu alti ochi,am tot ce si-ar putea dori cineva:oameni care ma iubesc neconditionat.sincer,imi doresc sa am timp sa ma pot bucura de natura.doar intinsa pe iarba,simtindu-i mirosul,realizez ca pana la urma sunt un om implinit.acasa,parca innebunesc.voi putea weeke-ndul asta sa fiu fericita????????

Ema

A venit vara!!!!Poze noi

Ziua copiilor
Calatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sora2001 spune:

daca te lansezi pe orbita dragostei care nu te mai saturi de iubire , asta-i adevarata feiricire .

Mergi la inceput