Vrancea ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iselin spune:

Flori, dar am mai fost al voi.

Adevarul e ca am locuit in multe orase si m-am legat de toate.
In Focsani am stat doar 4 ani.
Normal ca mi-a placut Focsaniul, caci am prieteni acolo, caci i-am cunoscut partile frumoase, caci l-am gasit si lasat intr-o perioada de expansiune. Si ca la vara o sa fiu acolo cu tot sufletul meu. Dar imi aminetsc ca cea mai frumoasa perioada in Focsani este cand infloresc castanii...E un spectacol de floare! Adorabil!

Sotul meu este focsanean 100%, acolo isi are toate radacinile. Unirea scrie pe el!

Speranta, sanatate mamei tale. Tu stai acolo cu dumneaei? Adica doream sa intreb daca o ajuta cineva in permanenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta spune:

Locuieste cu tatal meu,iar eu merg saptamanal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Christos a inviat!

Unde sunteti fetelor?


--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Hei, inca mai sarbatoriti??

Va pun absente in catalog!

--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Ce fac fetele? Vad ca avem lume noua! Bun venit la toata lumea!

Speranta, dar mama ta nu are un medic de familie? Normal el ar fi cel care i-ar putea recomanda pe cineva sau sa se duca la un anumit centru sau, de ce nu, achizitionarea la un pret mai mic a ortezelor de care are nevoie. Ce pot face este sa ma uit in Pagini Aurii si daca gasesc ceva, sa te anunt! Sanatate multa mamei tale!

Chiar vroiam sa te dau disparuta Andra, dar uite ca nu am mai apucat! Eu am mai intrat, dar doar ca sa citesc ce ati mai scris ca am fost tare ocupata! Ieri si azi am fost la niste interviuri pentru un job si daca voi avea vesti bune, va voi zice si voua!
Asa ca ziua de duminica nu prea mi-a priit, ca tot ma gandeam la ce ma astepta!Am fost la mare,asa cum v-am zis, a fost cald, dar apa era foarte rece si nu am avut curaj sa facem si baie! Aici sunt cateva poze, daca vreti sa va uitati!

Vineri o sa am un test de contabilitate si va trebui sa ma pregatesc asa ca nu stiu daca mai am timp sa va scriu!

Flori, si lasa, nu pune la suflet, ca nu ti-au crescut cozonacii! Eu stiam de la mama ca sunt greu de facut si de aia nici nu m-am mai omorat! Briosa a fost foarte buna si cu efort 0!

Va si sa auzim numai de bine!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Speranta, am gasit doar Iulius Impex SRL la sectiunea de "recuperare medicala". Adresa este FOCSANI BD. BUCURESTI, Nr. 12 0237/216841 0744/600383.

Nu gasesc nimic cu proteze si nici un centru pt cei cu probleme. Poate totusi ar trebui discutat cu medicul de familie!

Bafta si sanatate inca o data mamei tale!


Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Salutic Roxi!
Frumoase poze, si tu la fel!

Iaca eu la scarbici, mi-au marit salariul cu 62 lire pe luna, vai vai, ce dragutz!!!

Succes la test si asteptam vesti cu interviurile!

--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena.n spune:

Hristos a inviat.
Parca cu mai mult chef de viata si de vorba te intorci de la Vama Veche.Dragele mele, am respirat si ptr voi aer de Vama si am privit marea cu multe intensitate ptr ca privirea mea vroiam sa ajunga si la voi.Nu exista peisaj pe fata pamantului ptr mine care sa se compare cu acest loc parca uitat de timpuri.Sunt zone in lume care atrag prin curatenie si ordine,ei ,mie in Vama tocmai acest lucru imi place ca exista o ingaduinta ptr tot ,un noncoformism care ma invaluie si ma face sa ma simt un alt om.Si nicaieri marea nu e ca in Vama.
O intindere nesfarsita de apa, cu rasarituri de soare care rivalizeaza cu marile statiuni din lume.
Mergeti la Vama Veche macar o zi si veti fi mai aproape de DUMNEZEU .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Bravo, Andra! Lasa ca e bine! De abia astept si eu momentul asta in care o sa vin acasa la sot si o sa-i spun ca mi-au marit salariul! Ca eu de ceva timp tot 0 peste 0 am!

Cu pozele, merci pentru compliment, dar tocmai constatasem in ziua aia ca iarasi nu imi mai vin lucrurile de anul trecut si cred ca se si vede! ( mama, ce ma strangea camasa aia )Dar cum alaturi de sot, eu par cat un puiut, pot sa ma ingras chiar mai mult, ca sa nu mai facem nota discordanta!

Lorena, ai talent la scris! E foarte interesanta descrierea ta! Poate ne spui mai multe...Eu, una, nu am fost niciodata la Vama Veche si poate ma convingi sa trag o fuga in vara asta!

Acum am facut o mica pauza la invatat! Va pup si intru si mai tarziu!


Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

fetele

Vad ca ati petrecut,nu gluma,de Paste:

Lorena cred ca mi se face si mie "pofta" sa ajung la Vama Veche(intr-adevar,fff.frumoasa descriere).imi cer mii de scuze,dar zilele trecute am gasit email-ul tau si deja era prea tarziu sa mai raspund:am petrecut Pastele in Islanda si in iulie venim acasa.

Roxi frumoase poze .Bafta multa si spor la invatat

Andrutz,tu cum ai petrecut?

Iselin ,cred ca m-a lasat memoria .Oricum,te asteptam mai des pe la noi.

Eu azi si maine lucrez,iar joi suntem iar liberi pt ca islandezii sarbatoresc Inaltarea si nu se lucreaza

Va pupic si revin spre seara.


"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput