Mamici din Arad...??? (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Ceau fetele,mai dau si eu pe aici!
Alina imi pare rau!Si tatal meu a avut doar 37 de ani dar el a murit de inima si si el fuma destul de mult!
Clau,sper sa se faca bine Raul!
Eu am reusit ieri sa scanez pozele ca tot am avut probleme cu computerul si daca totul merge bine,miine le voi pune in album si le veti putea vedea.Au iesit oricum fain.
Va pupic.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare fetele

Nu v-am mai scris pt ca din pacate m-am pricopsit cu o gripa frumoasa insotita de febra, puroi in gat, otita, etc.
Pentru ca nu mi-a scazut febra 4 zile la rand am fost nevoita sa renunt la inseminare asa ca acum explodez de umflate ce-mi sunt ovarele.

Magda am reusit sa-mi iau duminica trecuta, cand am fost ultima data in Ungaria, muscate curgatoare cinci ghivece cu cate 2 muscate in fiecare, foarte mari si cu flori rosii. Sunt superbe. Au costat 500 de forinti, adica vreo 75.000 lei. Nu mai stiu cat sunt aici, dar eu le-am luat ca altfel nu stiu cand mai luam.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Flavia,imi pare rau ca esti bolnava,insanatosire grabnica iti doresc.

Linda,asteptam pozele,e bine si maine,mai bine mai traziu decat niciodata!!!

Clau,cum e Raul,a mai facut febra?

Ioana,tu pe unde umbli? Tu nu esti absenta de obicei.

Gabi,Diana, voi ce mai faceti? Ce va fac puiutii?

Magda,sambata am fost la un curs din ala cu puncte EMC.La Asta Trinity a tinut dr.Vrabie si d-rita Negru de la DSP.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Fetelor,am pus pozele,sper sa va placa numai ca la descriere am fost tare neinspirata,dar daca odata voi fi,atunci le voi schimba denumirea.Sau daca aveti voi ceva idei,mi le puteti scrie.
Va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Linda, acum ma uit pe poze, sunt superbe, cred ca cele mai reusite de pana acum Multumim mult Daca te rog si ai timp imi trimiti si mie pe mail?? Iti trimit un Pm cu adresa mea de mail, bine??

Alina, am fost de dimineata, cand s-a mai oprit ploia la cabinet si raul are putin rosu in gat, dar s-a sperait pediatra cand a vazut gingiile lu Raul...cica vor iesi vreo 6 odata 4 sus si 2 jos
Azi am fost si la posta sa ridic un colet si desi auzisem la TV ca va fi greva n-am crezut...ce nervi ama vut cand am vazut Chiar acum in pragu sarbatorilor s-au apucat sia stia de greva...ai mei sunt necajiti ca nu le vine pensia...si multi altii pe langa ei

Flavia, imi pare rau sa aud ca esti bolnavioara! Insanatosire grabnica

Fetelor, v-ati cumparat barca?? azi maine ne trebuie



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, pe unde umbli??? Sper ca sunteti bine!!

De fapt nici Gabi si nici Alina n-au mai dat semne de viata la toata lumea!

Cristina sigur nu are net inca, iar Antooo, habar n-am ce-i cu ea!!! Antttttoooooooooooooooo, poate asa ma auzi!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Linda,am vazut pozele,sunt foarte fain.Le-am copiat si eu la mine in calculator.Mersi mult!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

hahahahahaha, Alina bine ca ai venit tu cu ideea geniala...uitasem ca le pot download-a
Linda, nu mi le mai trimite ca le copiez si eu in calculator! Multam



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Azi am fost si la posta sa ridic un colet si desi auzisem la TV ca va fi greva n-am crezut...ce nervi ama vut cand am vazut Chiar acum in pragu sarbatorilor s-au apucat sia stia de greva...ai mei sunt necajiti ca nu le vine pensia...si multi altii pe langa ei

Clau,chiar nu-ti da pachetul de la posta daca mergi sa-l ceri? Si eu trebuie sa ridic maine un pachet (de la buburuza),de fapt trebuia astazi,dar nu am putut ajunge nicicum la posta,ma gandeam sa-l trimit pa Calin maine dimineata.
Saracutul Raul,ce il chinuie dintisorii!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Nu ALina, nu poti ridica nici un colet...usile de la Posta sunt inchise, cred ca nu e nimeni pe acolo N-are rost sa mergi, ca vi cu buzele umflate ca si mine


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput