Mamici din Arad...??? (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, am poze cu Raul tuns dar sunt facute cu webcam-u si nu sunt fff clare...dar totusi daca vrei sa-l vezi uite-l


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,ii sta bine la Raul tunsulica,arata mai mare,mai matur .Dragos sta foarte cuminte la tuns.Cand l-am tuns prima data i-am dat sa se joace cu masina intai,apoi l-am pieptanat si cand a pus masina de tuns pe cap la el nu a zis nimic,se distra putin ca il gadila.
Daca mai vorbesti cu Anto spune-i ca-i transmit salutari si sa mai intre si ea pe-aici,sa nu ne uite cu totul. Cand mai vine in RO?

Wow,ce furtuna a fost aseara! Am auzit ca in Vlaicu a traznit undeva,mi-a zis o colega care sta la UTA. In unele zone s-a intrerupt curentul.
Fetelor,voi mai aveti caldura la bloc? Am vazut ca noi nu a mai avut de ieri,nici azi noapte.

Ioana,harnicut bazucul tau!


Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau e tare scumpic Raul tuns asa!Pare baietoi mare!
Ovi n-a rezolvat nimic cu interviul ala de la Bucuresti.....din pacate.....mai incearca!

Alinush tare urat a mai tunat prin Vlaicu azi-noapte si a fulgerat......
Noi nu mai avem caldura de la inceputul lunii, dar e bine asa ca era prea cald!

Anto ce mai face?E bine? Deni???(Clau tu stii de ele)

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, a fost urat de tot in Vlaicu...vreau sa-ti spun ca la un moment dat asa a fulgerat ca la o priza din sufragerie a facut flama...iti dai seama ca am scos totul din priza si tremuram ca proasta Clau era la un vecin ii facea calculatorul si a zis ca si acolo a facut flama la priza...brrrr, nasol de tot

Ioana, imi pare rau ca nu a reusit Ovi! Bafta in continuare!

Anto e bine, tot familionu e bine, n-am reusit sa vorbesc fff multe cu ea ca o vopsea pe prietena ei...am vorbit vreo 5 min...oricum ii transmit salutarile voastre, daca nu cumva intra ea intre timp...a zis ca o dispera ca se incarca rau si ea e pe dial-up



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Iar cind intru nu mai pot scrie de ast mic.M-am trezit de la 7.30 sa ii dau laptele si de obicei mai doarme juma de ora si se trezeste asa ca nu m-am mai culcat.Si a dormit pina la 9.30Numai bine ca n-a mers forum-ul.Nu stiu ce are copilul asta de se trezeste noaptea ma exasperreaza.
Clau ai spus ca-mmi trimiti nr.de tel!Am fost si noi alaltaieri la locul de joaca din vlaicu si tare i-a mai placut.A tot alergat dupa copii si pe toti care se urcau pe ursuletul cu arc ii dadea jos sa se urce el.Iar de la topogan deabia l-am putut lua.
Alina n-am slabit atit de mult numa 4 kile si-i tare greu ca vad ca numa cu dieta dau jos si aia numa in primele 2 sapt.apoi gata stationez.
Poate daca se face vreme frumoasa ne mai intilnim la o terasa,ce ziceti?

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Ce liniste pe aici! Pe unde sunteti??????
Ce timp nasol e afara...si friggg...
Calin acum vine de la Lugoj si imi zicea la telefon ca asa tare ploua ca merge cu 40 la ora,zicea ca-i groaznic de obositor ca nimic nu vede in fata lui.
La mine foarte greu merge DC,fffff greu se incarca paginile,am 3 deschise odata.

Voi ce-ati mai facut azi?
Fetele care urmariti "Numai iubirea",l-ati vazut acuma seara? Pe mine ma enerveaza deja ceea ce se intampla. Am si uitat de film,dar pe la 20,05 incepe Dragos sa cante "Numai iubirea" cu chitara lui.Atunci mi-am amintit ca incepe filmul.
Ma duc sa-l potolesc ca nu doarme,tot ma striga sa-i mai dau lapte.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ce liniste pe-aici!!!!!
Ce faceti fetelor,ati iesit la plimbare?
De ieri sunt "data peste cap",am aflat ca un vecin al parintilor mei are cancer pulmonar cu metastaze osoase si este paralizat de la zona plamanilor in jos.Are 39 de ani.De vre-o luna jumate a cazut din tractor si de-atunci a inceput sa-l doara coloana.A stat acasa 2 saptamani si a luat pe calmante,a zis ca-i trece.S-a dus apoi la spital ca avea dureri de coloana insuportabile si abia umbla.Dupa 2 zile de la internare nu mai putea umbla singur numai daca il ajuta cineva.Asta am aflat in urma cu 2 saptamani cand am fost noi acasa si ieri am aflat ce v-am scris mai sus.GROAZNIC,e atat de tanar si are 2 copii.Nu-mi vine sa cred.De ieri nu mai poate manca si abia vorbeste ca se ineaca de tuse. Nici nu vreau sa ma gandesc ce chinuri il asteapta. Ma rog doar sa-i mai usureze Dumnezeu suferinta.

Voi ce mai faceti?


Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ALina, imi pare rau! Offf si ce tanar e!
Acum 2 saptamani a murit o cunostiinta de-a noastra, 36 ani, comotie cerebrala si tot cu 2 copilasi mici
Asta e viata, azi esti maine cine stie

Eu sunt zombi, de cateva nopti nu prea dorm, nu ma lasa raul, se trezeste si sta cateva ore bune parca in stare de veghe, nu zice nimic, nu plange, efectiv sta si se uita la mine Iar eu pic franta, de mult eori reusesc si adorm in fund ieri mi-a facut si temeperatura, spre seara am reusit sa-l fac sa deschida si gura si se vad 3 dinti Azi e mai bine, n-a mai facut temepratura, acum doarme si profit de moment sa mai dorm si eu ca nu mai rezist
Va doresc o duminica placuta!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Alina asta da necaz mare!Fereasca D-zeu pe toata lumea de asa necaz!Lovitura i-a cauzat multiplicarea ff rapida a celulelor cancerigene(el sigur a avut cancer de ceva vreme), ne spusese dr.Szekely la cursurile de onco.
Fetelor ieri am fost la circ!Afost super,super.Am vazut si eu elefant la viata mea, era enorm, nu-mi venea sa cred.Noi am avut bilete la loja si cand a trecut prin fata noastra ma gandeam ca asta daca se imboarda peste noi am pus-o.Care ati mai fost la circ?

Magda si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,imi pare rau de Raul ca e bolnavior saracutul,dintisorii i-au cam facut probleme.

Magda,nu am fost la circ ca a fost Calin tot plecat si a venit tarziu seara. Sigur tipul asta a avut cancer de mai demult,pe el din iarna l-a durut coloana si tusea,dar era un fumator inrait.... M-am gandit si eu ca lovituta ia agravat situatia,dupa cazatura la 1 luna si ceva e in faza terminala.


Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput