S-a deschis magazinul Buburuza!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corina iulia spune:

eu nu pot sa fac acum donatii, din anumite motive, desi tare m-au impresionat cazurile de la umanitare ale forumului DC,iar daca se va putea cumpara din magazinul Buburuza si pe punctele noastre, tare mi-ar placea sa pot dona aceste puncte forumului pentru a fi apoi folosite in achizitionarea unor produse pentru acei copilasi. asa as simti si eu ca pot sa fiu mai aproape de ei.
multumesc.

"daca se inchide o usa, o suta altele se deschid, iar daca se face bezna, dupa ea vine lumina" -proverb arab

cu drag de forum, corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

Mirela si Florin felicitari, mi se pare extraordinar si sa fie intr-un ceas bun!

sa fie o adevarata implinire!

Numai bine,
Lena si Freya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanica spune:

Produse vor fi mai multe si oferte la fel...trebuie sa avem rabdare ca e la inceput....si sa comandam !!!
oricum am vazut preturi bune la multe produse de pitici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:




Deci rabdare si spor la cumparaturi


...noi cei din alte tari cum putem cumpara !!!



www.americanbaby.com/photocontest/vote.jhtml?entryId=837300012" target="_blank">Votati de 5 ori zilnic


Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37862" target="_blank">A fost odata...Fat-Frumos din LACRIMA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Felicitari !!! Si eu am intrat inca din prima zi sa vad cum arata magazinul si bineinteles sa studiez preturile care mi se par acceptabile... Eu ma asteptam sa gasesc si produse, in special jucarii, mai deosebite... Nu am copilas inca dar am un finut de 2 ani si as fi vrut sa-i cumpar ceva deosebit acum de Paste. Inca nu m-am hotarat ce... poate imi dati si mie o idee...

Va pupa fata si hai noroc!


Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Ar fi foarte necesar sa scrieti ce masuri aveti din produsele de incaltaminte si imbracaminte, sa-si faca fiecare o idee daca se incadreaza.
Pe mine m-ar interesa hainute si incaltaminte pentru peste 2 ani. Hainute m-am lamurit ca nu sunt, dar la incaltaminte pot sa mai sper pana vad masurile.


www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
Ica tunsulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmensilva spune:

Felicitari!
E o idee excelenta!Super!Si eu ma asteptam la preturi mari si am fost uimita!Chiar sunt acceptabile!Succes in continuare!


Carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra_ spune:

Na ca fac pe avocatul diavolului, dar pina se uita cineva din administratia site-ului, scriu eu: Dana d - hainele si incaltarile sint pe masuri, mai exact te duci in dreapta pe coloana si alegi "vestimentatie si incaltaminte", apoi iti vor aparea grupate pe categorii de virsta.

bafta!
Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Multumesc! Am gasit, se deschide lista de numere la "masuri". A luat cineva adidasi din cei mai scumpi? Ce parere aveti? Ilinca poarta 22-23 la picior, care o fi corespondentul?

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
Ica tunsulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bey, unde ma uit si eu nu mai exista in stoc (de exemplu la recipiente, la hrana, la incaltaminte copii si la haine 6-12 luni). Aveam o comanda salvata si acum produsele nu mai sunt deja. Cand se re-aprovizioneaza? Vreau sa prind luna aprilie pentru a primi insigna!


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput