S-a deschis magazinul Buburuza!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Mie mi s-au parut acceptabile\preturile, dar probabil depinde la ce te uiti.

Ce nu am gasit eu este un mail de contact daca vrem anumite lamuriri suplimentare despre produse, sau un telefon de contact.

Poate m ajutati voi va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Pana la urma se pot folosi punctele de pe DC la cumpararea produselor?

Luminita
23 saptamani - mama de baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

quote:
Originally posted by ligia13

Mie mi s-au parut acceptabile\preturile, dar probabil depinde la ce te uiti.

Ce nu am gasit eu este un mail de contact daca vrem anumite lamuriri suplimentare despre produse, sau un telefon de contact.

Poate m ajutati voi va rog!




exact ..ar fi foarte util


I Was Borned Intelligent, But Education Ruined Me!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

da - se lucreaza si la puncte! Nu e asa ca asta e o veste buna?




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

quote:
Originally posted by ligia13



Ce nu am gasit eu este un mail de contact daca vrem anumite lamuriri suplimentare despre produse, sau un telefon de contact.

Poate m ajutati voi va rog!




daca dai detali produs (la orice produs) vei gasi o adresa de email la care poti trimite nelamuririle tale.

succes

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

DA Se vor putea folosi punctele! Un pic de rabdare! Intai trebuie sa ne punem la punct cu aceasta noua activitate! Estimez ca in maxim 3 saptamani se vor putea folosi punctele!

Pe langa acestea veti primi puncte si la cumparaturi. Puncte la "evaluarea" produselor si puncte la "evaluarea echipei buburuza.com"!

De asemenea veti avea mereu sansa sa castigati diverse premii si produse!

Pe deasupra, o mare parte din castigurile acestui magazin... vor merge in curand in fondul de ajutorare!

Toate acestea si multe altele definesc UN MAGAZIN INTELIGENT!

Nu va cerem decat rabdare!

Ca sa putem sa ne organizam cat mai repede nu va pot spune decat sa comandati! Cat mai multe comenzi vor ajuta sa gasim erorile care mai apar ca sa ne putem linisti (inainte de lansare, toata echipa buburuza.com a muncit mai mult de 12 ore pe zi ca sa ne tinem de promisiune)!

Tot comandand ne ajutati sa va oferim servicii cat mai profesioniste, atat la buburuza.com cat si la desprecopii! Loialitatea voastra de acum va fi mai tarziu rasplatita! Noi contorizam ordinea comenzilor iar cei care se grabesc vor fi mai tarziu rasplatiti!

Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

ADMIN Florin sau Mirela,

Revin cu problema mea (intre timp se pare ca si a altora), vreau detalii despre un produs si degeaba am scris la adresa data ptr. cereti detalii ca nu-mi raspunde nimeni (aseara am scris). Ce fac, un nr. de telefon exista? Nu pot comanda patine cu rotile fara sa le stiu numarul? Multumesc!

Raluca mama Ilincai de 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Draga raluca,

Poti cere relatii despre produs scriind un mail la c.coman@desprecopii.com

Numerele de telefon vor fi publicate in cursul zilei de maine pe site. Noi instalam inca doua linii telefonice pe langa cea existenta si prefer sa punem direct numarul corect.

In rest, multumim pentru aceste informatii. Ele ne ajuta sa rezolvam astfel de probleme care inca nu le-am identificat. Ii rog pe toti aceia care intampina greutati sa ne contacteze la: florin@desprecopii.com

Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

asta cu donarea banilor in conturile de umanitare ar fi super extra!!! sau cel putin un procentaj din fiecare vanzare, cat de mic.
multumim, Florin si Mirela!

Roxana si Patrick (29.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cadina spune:

Felicitari pt magazin si sa fie intr-un ceas bun! Cel putin pt inceput mi se pare OK. Sper ca pe parcursul timpului (sunteti si voi la inceput, nu?) se se diversifice produsele. Preturile sunt mai bune decat ce stiu eu pe piata, la unele produse.

Mergi la inceput