Vrancea(3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Io am 72!!!! Si nu mai plang (decat acasa cu sotzul) ca am burtica...

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Lasa,Andrutz,noi sa fim sanatoase .Tie nu-ti place sa mergi la sala?mie imi place,dar nu am cu cine sa merg si de asta ma tot codesc



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ba da as merge si io, dar la fel ca tine, nu am cu cine...ce-ar fi sa mergem amandoua? O saptamana la mine, una la tine...

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Lorena...bun venit! Ia uite ce de mai suntem...

Ei, noi suntem aici niste copile toate...unele copile cu copii altele in asteptare. Tu unde stai in Focsani? Povesteste-ne despre tine, despre familia ta.

La acelasi lucru o invit si pe Roxana.

pt voi

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Multumesc pentru primire, Andra si Flori! Mi-a luat ceva timp sa va raspund pentru ca am citit celelalte 2 parti, ca sa va cunosc mai bine!

Bun venit, Lorena! Ma bucur ca ne adunam mai multe fete pe aici! Asa putem afla ce se mai intampla prin Focsani sau prin judet si poate astfel ne mai trece dorul de acasa!

Ai mei locuiesc in centru, la ceas, iar al meu sot, dupa cum v-am mai spus, e din Ploiesti. Verile ni le petrecem cand la ai mei, cand la ai lui ( pentru ca trebuie sa impacam ambele mamici) si incercam sa ne vizitam si restul rudelor, care sunt imprastiati prin toata tara, de la Cluj, pana la Piatra-Neamt si Iasi.

Cu kg. si eu stau prost, am vreo 68, si nu prea reusesc sa dau jos din ele! Poate acum, ca s-a facut mai frumos pe aici si am inceput sa colindam cu prietenii nostri prin parc! Pacat insa ca toata initiativa noastra, a fetelor, e degeaba pentru ca dupa atata umblat, ni se face sete si tot la o teresa aterizam si cum berea de aici e atat de buna, nu putem rezista tentatiei nici noi! Cica ar fi vreo 600 de specialitati pe aici, dar eu nu stiu daca am degustat vreo 20...Preferata mea este, de departe, una din cirese, Kriek se numeste,pe care v-o recomand calduros!

Sa nu monopolizez din prima discutia...mai las si restul fetelor, ca poate au si ele lucruri interesante sa ne zica de acolo de unde sunt acum!

Va pup pe toate si mai vorbim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Lorena bine ai venit!!!uite ca ne adunam din ce in ce mai multe...poate ne strangem si la vorba

Andrutz mie-mi convine targul Si chiar asa,parca ziceai candva ca trebuie sa plecati un we in Franta?ati fost?



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Inca nu. 13-15 mai. Te astept.

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Wowww,mai aveti putin...ce fain....
Eu abia astept plecarea spre casa...In zilele insorite(ca cea de azi),cand vad ce frumos este oceanul...parca nu mai am rabdare.Sper sa prindem zile frumoase si atunci,pt ca pe mine ma cam infioara oceanul in zilele innorate,nu mai spun ca daca bate si vantul....





"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Fetele,io nu mai inteleg nik :ca ultim mesaj postat aparea cel al lu' Prixi,dar cand m-am dus sa citesc era antipenultimul .Ce se intampla oare??Ca mesajul lu'Prixi nu era editat(atunci as fi inteles)

Nu am fost nici azi la sala si nici nu cred ca o sa ma mai duc,pt ca sotul meu nu vrea sa mearga,iar eu singura nu ma duc si gata!Dar avem in sala de gimnastica o bicicleta si am pedalat azi vreo 15-20 min si am facut si 150 abdomene.Asa ca...pe azi sunt multumita.
Dar nu stiu ce sa ma mai fac,cu pofta de ciocolata...Daca nu rontai intr-o zi ciocolata..e jale...Trebuie sa fac intr-un fel sa ma las(daca de tigari nu am reusit,macar de ciocolata,nu?).

Prixi,m-ai facut tare curioasa cu berea aia din cirese .Chestia este ca imi place berea,dar daca beau un pahar...deja il simt pana in calcaie

Hai,va pup,ca deja m-am intins cat o zi de post .Sper ca si maine veti fi la fel de vorbarete ca si azi(poate chiar mai vorbarete)





"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Fetele,intrati aici
Mie mi-a umplut sufletul



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput