Rahova sau apropiere (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Incercati acum!

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cristina, cum mey, ca am fost acolo...la locul de joaca...m-am intalnit si cu viovio si cu andreap(de la mamici de nov-dec)
deci eu am stat langa locul de joaca de langa blocuri..NU la cel dinspre strada, tu pe unde ai fost?...of...imi pare asa de rau...dar lasa ca tot ne vedem noi.
astazi violeta a trecut pe langa mine si m-a intrebat daca sunt eu monica...eu nu o recunosteam pe ea decat dupa funditza de la carucior hi hi ca in rest nu are deloc semnalmentele pe care le dadea ea....zicea ca e mica si grasa dar nu e deloc asa...o sa va convingeti singure...ne-a indus in eroare si ea si bainca sunt doua sepr fete...mai ales bianca e super, super cumintica si frumushica foc.
abia astept sa ne intalnim mai multe
va pup si sa aveti o dupa amiaza placuta si linistita

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Monica, eu am venit dinspre Sebastian, dar nu am intrat pe langa spalatorie, ci prin lateral, pe strada de dinainte de biserica aia....Si am luat-o exact pe acolo pe la locul de joaca de langa blocuri. M-am uitat dupa carut, ca ma gandeam ca e acelasi (verde, nu?) si dupa tine...poate ca nu ne-am intersectat privirile....nu stiu. Iti zic sigur ca m-am uitat special si la ceas si era 12.04. Iar cand am plecat am trecut tot pe acolo, chiar era o mamica de isi certa puiul in momentul ala (sau el tipa rau de tot) - asta ca sa realizezi cam cat era ceasul sau daca mai erai inca acolo....
Data viitoare, ce sa zic., imi pare rau, mai ales ca te-ai vazut si cu Viovio.
Maine nu cred ca vin, ca avem alte planuri. Daca mi le schimb va spun.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nu stiu sigur cat era ceasul cand am ajuns in jur de 12 si ceva dar stiu sigur cand am plecat era 14,05 si ma tot intrebam cum a trecut timpul.
ok...ne vedem noi cumvala toate fetele plus bebici

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Eu zic sa agatam la carucior un cartonas cu DC, sa nu ne mai ratam... Ha !
Pupici.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Monica,multumesc!
Eu asa ma vad cind ma uit in oglinda,nu m-am gindit sa va dau semnalmente gresite.
Eu merg si azi cu Bianca,ca tati e la serviciu!Abia astept sa va cunosc pe toate.


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:


In sfirsit!Am reusit!
Avem:

POZE NOI !

Ce zice-ti?Ati vazut-o prin parc pe frumusica asta in roz?


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetele,
vio...sa-ti traiasca printesa...tare frumusica...
azi nu am fost in parc, batea vantul nasol si ridica tot praful asta din rahova...pe ruxi nu am dus-o decat pana la mama si am plecat cu alex sa se joace la mc si sa pape si apoi am stat 5 minute intr-un parc de langa primaria sect 5 ca a avut tati treaba acolo si in alea 5 min a reusit sa calce pe un ciob sa-si cuareasca pantoful si sa se intepe la piciorus...noroc ca a fost superficial...dar trebuiesc cumparati alti pantofiori.si sper ca maine sa fie mai frumos sa putem sa ne vedem in parc.
cristina cum a fost la intalnirea din tineretului?

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Am iesit doar eu putintel afara ieri, aveam cate ceva de cumparat... Brrr... ce vreme nasoala.... cald, dar vantul ala pacatos.... asa ca pe Piti n-am scos-o deloc ieri...ii dau dintisorii de sus, are putina febra si e putin maraici, nu era vreme de scos...
Pupici.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Nici eu n-am scos-o pe Bya ieri,dar azi mergem la vaccin.Noroc ca pina la dr facem 3 min.Sper sa nu avem probleme dupa.
Anculina,te-ai interesat de vaccinul celalalt?Ce ti-a spus dr ta de el?merita?voi il faceti?
Monica ce face Ruxi?Ce bine ca nu a fost ceva grav cu Alex.Pantofiori mai cumparam dar piciorusi...
Fetelor,urita vreme!
Dar sper cind se va incalzi sa ne intilnim toate.


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput