Ce parere aveti?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rechinuta spune:

Buna,

Scuze ca raspund asa de tarziu, dar am multa treaba.
Bobita : Ti-am trimis documentul scanat acum prin e-mail.
DYA : Ti-am scris, dar nu am putut sa atasez documentul...ca nu stiu cum. Raspunde-mi ca sa imi apara adresa ta de e-mail si iti trimit pe urma.
Gabrielas : Cam prin mai-iunie cred ca ii dam drumul la gradinita, oricum o sa anunt si pe forum.

Rechinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lacramioara spune:

Si eu, ca si Iulia, am un Alex de cresa si vreau sa stiu preturile! Oricum bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Buna Rechinuta. Iti doresc multa bafta cu gradinita. Imi dai voie sa-ti dau si eu citeva sugestii? Eu as dori pentru copilul meu o gradinita unde sa fie scosi copiii afara sa se joace in fiecare zi, indiferent de vreme! Eu l-am scos pe Alex de cand era bebe pe orice vreme: ploie, vant, ninsoare(imbracat corespunzator) si nu s-a imbolnavit. De cand a inceput gradinita au inceput problemele! Nu erau deloc scosi afara. Oricat ar fi de bine hraniti si curati, copiilor le trebuie si aer curat. Trebuie sa se joace si in aer liber, sa alerge, sa-si consume energia. Si ar fi bine daca ai putea sa ai si o camera, un fel de carantina(cu o asistanta) pentru copiii care se imbolnavesc si sunt adusi la gradinita (parintii nu au cu cine sa-i lase). Fii foarte atenta ce pesonal selectionezi! Pot sa aiba zeci de licente, daca nu iubesc copiii si nu au multa rabdare, degeaba! Multa BAFTA, Claudia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rechinuta spune:

Buna,


Pentru cei interesati pagina gradinitei pe net este www.menssana.ro.

Inca nu este complet gata (mai trebuie sa pun poze cu locatia, terenul de joaca, etc), dar sa va faceti o idee despre ce servicii ofera..se poate accesa si acum.

Rechinuta

Mergi la inceput