Mamici din Arad...???!!!(28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi,succes pe maine la Szeged! Ma rog sa fie bine si sa te refaci cat mai repede.
Tudor ramane cu socrii tai?

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, bafta multa! Sa iti ajute D-zeu sa iasa totul ok! Cu siguranta ne vom gandi la tine!
Sa stii ca si la Raul ii place cu tramvaiu, desi nu am fost decat o singura data, dar nici el n-a zis nici cār! Oricum Tudor al tau e cuminte si dragut foc! I-am tot povestit si la Clau de el



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Buna dimineata la toata lumea,
Gabi sa te ajute D-zeu sa treci cu bine peste operatie si sa ne auzim cu bine!
Alina si eu am vazut ceva ploi pe net dar daca nu spal geamurile pana sambata viitoare (cand sunt de noapte) nu le mai spal inca 2 sapt pana voi fi iara libera sau de noapte ca atunci cand sunt de dimineata nu apuc avand in vedere si scolile mele, asta e.
Imediat adun patu si iesim cu Bia in curte , ea la joaca eu sa mai vopsesc o data teava de gaz(ce-mi place sa pensulez!) si un pic la poarta.Ieri mi-a picat fisa cu niste caramizi pt horn sa le vopsesc cu bordo(ca si poarta) si sa cumpar 3 ghivece(atatea caramizio sunt) sa le pun in interior.Oricum cand o sa infloresca floricelele mele asa peste vreo 2 luni o sa fac poza sa vedeti cu ce ma tot zolesc

Magda si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

[font=ArialBuna fetelor.
][/font=Arial]LA MULTI ANI!MAGDAcu intirziere
.Gabi mult succes pe maine,iti tinem pumnii.
IOANAfelicitari pentru dintisor
Fetelor multumesc pentru invitatie,imi pare rau ca nu am reusit sa ajung si eu ramane pe data viitoare,atunci o sa fie si Ana-Maria mai mare si fara colici
Pina atunci nu stiu cum o sa mai rezistamdeja e prea mult,o zi doua e bine ,ieri a facut o criza iar ,eu nu stiu cum pot suporta saracii asa dureri,ca pe noi deja ne termina cind o vedem asa,sper sa nu mai tina mult,draga de ea e totnu face fara termometru sau supozitor.
Acuma doarme ca un ingeras si eu ma bucur sper \ca azi sa fie linistita.

Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

In sfarsit am avut o noapte cat de cat mai normala.....era si cazul ca deja sunt beata de somn!
Multumim de felicitarile pentru dintzisor!!!

Clau ce rau imi pare de Raulica saracutul......nasol cu dintii astia......dar numai pentru unii bebici ca la altii ies si nici nu stii cand!

Gabi sa fie bine!

Claudia imi pare rau de pitica ta...offfff saracuta cat se mai chinuie...lasa ca trec si colicile astea....incurajeaza-te ca vin alte dureri si neplaceri(ex. dintii cum a fost la noi)!

Magda spor la curatenie!!

Diana lasa ca va vine si voua randul la dintzi.....ca doar sunt pentru toata lumea!

Alinush tu ce mai faci?Mai ce shmecher e Dragos al tau.....:)tare mi-a placut de el!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Am primit cadou un telefon de la sotul meu.El e un maniac cu telefoanele,le schimba foarte des si azi s-a gandit sa-mi cumpere si mie altul . E tare interesant telefonul(Siemens Xelibri),are forma rotunda si parca e o trusa de farduri,are si oglinda.Aici il puteti vedea: http://www.telefonulmeu.ro/tmobile.asp?id_telefon=404

Voi ce mai faceti? Va bucurati de vremea frumoasa? Vad ca nu prea ati scris azi,abia am gasit subiectul pe pagina 3.
S-a trezit Dragos si striga dupa mine,doarme de 3 ore.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor,pe unde umblati???????
Eu aseara n-am putut intra pe DC,imi scria ca "Accesul la forumul desprecopii ti-a fost restrictionat".M-am gandit ca e ceva tehnic ca mi-a mai aparut asa mai demult.

Ma duc sa-l culc pe Dragos,revin mai diseara.
Ce timp superb e afara!!!!!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

Alinush se pare ca numai noi bantuim pe aici.....restul fetelor poate-s la plimbare.....

Si noi am fost o tura si mergem imediat sa ne mai plimbam....

Ma termina de tot bazucu asta! E asa nervos si agitat cum n-a fost niciodata!Si doar i-a iesit dintzocu!
Sa nu va mai zic ca ma pitiga si ma trage de par si cand ma apuca nu se lasa pana nu ma musca de unde apuca(de nas ii place cel mai mult), si ca sa nu fie tot azi m-a si zgariat la ochi(bine ca nu l-a scos!)!

Fain telefon ai Alinush.......sa-l stapanesti sanatoasa!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Buna fetelor
Nici eu nu mai reusesc sa intru,daca nu se termina colicii astianu stiu ce sa mai fac,aseara pentru prima data amalaturi de ea,nu mi suport sa o vad ca sufera asa,si cind nu o doare burtica e asa de dulce,incepe sa scoate niste sunete si ne zimbeste ca ne topim cind o vedem.
Ieri am iesit la plimbare,a stat in brate lui tati juma de ora si a dormit tot timpul,azi speram sa iesim di nou,acuma doarme sunt curioasa cit ca mai nou vad ca doarme juma de ora si dupa aia sus.
Va las ca iar sa trezit
Claudia_Maria si bubulina ANA-MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Salut. Ne-am plimbarit de numa zilele astea, s-a bronzat Vladut pe obrajori de ti-e mai mare dragul.

Gabi, cum a mers operatia?

Ioana, nu te musca bazdacul tau cand suge?

Alina, sa stapanesti sa natoasa telefonul!

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 9 luni

Mergi la inceput