Ecografia morfologica

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bonaparte spune:



si eu sunt de parere ca nu aflarea sexului este cel mai important lucru la o eco morfologica. asta e asa..., bomboana de pe tort, pentru cele care vor sa stie

dar altceva vroiam eu sa va spun. intr-adevar, masuratorile se fac in 2D, deci chiar daca ajungeti la aparate 3 sau 4D, tot 2D vor decurge lucrurile (4D include 3D include 2D)

pentru cele care vor neaparat sa-l vada mai frumos pe BB, interesati-va dinainte de aparat. de exemplu, Iosup lucreaza la mai multe, asa cum s-a mai spus. daca vorbiti direct cu el, e bine sa-i specificati ca doriti 3D, ca sa n-aveti surprize

in legatura cu 4D, a patra dimensiune este timpul real, deci il vedeti pe BB live

cat despre mine, am fost si la POp si la Iosup. Pop n-a scos nici un cuvant juma de ora sau cat am stat acolo, iar iosup mai zice cate ceva, o glumita... nu cred insa, ca daca vreti sa-i intrebati ceva, nu v-ar raspunde. fiind si eu mai mutulica, n-am resimtit lipsa dialogului

,
ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

eu am fost in vacanta in Romania si am facut morfologica la 19 sapt, la CMU, la dr Iosup,care a fost f comunicativ, a glumit, mi-a pus o multime de intrebari despre sistemul finlandez, am comentat impreuna, mi-a spus la sfirsit ca totul e bine si mi-a dat foaia pe care era scris ce masurase si ce gasise pe acolo. mi s-a parut dragut si calm. si profesionist. singura nemultumire a fost ca am platit inregistrarea pe caseta si nu se vede NIMIC! NIMIC! nu imi pare rau de bani, imi pare rau de film, ca voiam sa am si eu mormoloaca inregistrata deja in faza "acvatica".
p.s. Herghelegiu ce problema avea cu morfologica de trim 2? aici se recomanda sa te duci dupa sapt 18 pina in 24. 20 mi se pare ok. sau banii tai nu erau buni? pacat, asa li se urca la cap la cite unii...si sufera cite cineva nevinovat.
Mamini 23 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

scuze! intrebarea era pt camille, saraca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonaparte spune:

si apropo de Herghelegiu, eu am urmatoarea buba cu el : anul trecut pe vremea asta eram insarcinata in vreo 6, 7 saptamani si sangeram.
l-am sunat si m-a chemat peste 3 zile. l-am sunat si pe Iosup si intr-o ora eram in cabinetul lui.

sarcina, din nefericire,am pierdut-o, dar modul lor diferit de abordare mi-a spus multe...

Mergi la inceput