Mamici din Arad...???(27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:





LA MULTI ANI!!!






Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI!!!!!
....mamici, burtici, viitoare mamici !!!

Sa fiti fericite si pururea tinere si frumoase!!!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

LA MULTI ANI! Pentru toate mamicile,sa fiti fericite si iubite.

Ioana ,sa stii ca inca nu am ineput cu Debridat am ramas cu Sabsimplex deocamdata parca e mai bine si am zis ca pina nu termin siropelul inca nu incep ,Duminica si aseara nu a facut ,acum vad ca a facut de dimineata o criza a plins saracuta de ea dar mai nou vad ca atunci cind e nelinistita tot vrea la san nici nu mai stiu ce e cu ea,parca ar fi tot flaminda nici nu mai stiu sau foloseste sanu, meu pe psot de suzeta,ca deja au inceput sa fie mai sensibili de ieri si pina acum nu am avut probleme,iar suzeta nu vrea sub nici o forma sa o ia am incercat sa io dau dar nici vorba.Azi am facut ceai Baby calm si iam dat putin dupa lungi dispute cu mami ca eu nu am vrut sub nici o forma sa-i dau ceai,dar ma convins cind zis sa ma uit la ea ,parca era fripta la buzite asa ca iam dat.
Alesio ce mai face?Deci voi stati deja in fundulet,noi mai avem pina atunci.
Dupa cum se vede in sfirsit aici.
Claudia_Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Claudia, bine ai venit printre noi. Sa iti traiasca bebitza!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Claudia_Maria, bine ai venit in randul nostru! Felicitari pentru bubulina! Nu ne-ai spus cum o cheama pe micutza ta

Fetelor, va petreceti?? Eu inca nu, astept sa vina Clau si mergem undeva, unde vrea el, ca doar azi implinim 2 ani de casnicie si trebuie sa fiu de 2 ori rasfatata



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau. la multi ani! sa traiti multi ani fericiti si sa chefuiti la fel de bine si peste 50 de ani!
La multi ani si celorlate mamici si ne mamici, de ziua noastra!


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

Clau. la multi ani! sa traiti multi ani fericiti si sa chefuiti la fel de bine si peste 50 de ani!
La multi ani si celorlate mamici si ne mamici, de ziua noastra!


www.stoc-studio.ro/tudor



Gabi, mersi mult! La fel va doresc si eu!


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau La multi ani de 2 ori si de la noi!!! Sa fiti fericiti si sa imbatraniti cat mai tarziu.....dar tot impreuna!

Claudia, si eu am avut probleme cu suzeta ca n-o accepta nicicum, pana i-am luat una de la Nuk, care e mai scurta si pe care roade acum de zor(cand are chef...)!Cat despre ceai, poti sa-i dai fara probleme ca nu se intampla nimic rau, poate o ajuta putin si-i mai linisteste burtica chinuita de colici1 la Ana-Maria!

Noi suntem bine, azi implineste bazucu meu 5 luni!E cumintel, dar ma dispera ca nu mai sta in loc defel.....atata se agita de parca ar avea furnici in Pampers!

Pupici!





Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

LA MULTI ANI, fetelor si sa petreceti bine!
Clau, pt voi inca o data la multi fericiti impreuna!
La multi ani si pt Alesio!
Claudia Maria, bine ai venit!
Fetelor, cum e vremea la Arad, eu sper sa se mai incalzeasca pina venim si noi...
Va pupam,
Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Saluatre fetelor!
Va doresc si eu un calduros "LA MULTI ANI" cu ocazia zilei de 8 martie. Sa fiti niste mamici si sotii fericite si iubite!

Clau,"La multi ani" pentru aniversarea casatoriei,sa fiti fericiti,sa va iubiti tot asa mult ca si pana acum si sa va bucurati de printisorul vostru - Raul.

Noi am sarbatorit de 8 Martie,am fost la pranz la Cuibul Cocorilor.Partea a doua urmeaza mai traziu.:)

Claudia_Maria,bine ai venit in grupul nostru.Sper sa-ti placa si sa te simti bine.Sa-ti traiasca fetita!

P.S.Ce rau imi pare ca nu-mi merg emoticoanele!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput