Mamici de Constanta (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

unde sunteti cand am nevoie de voi?????????

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

am avut musafiri.
Simona..hihihi frantuzii nu-s mai prejos ca romanii....
Vic, imi pare rau ca e iar bolnav Sebi. si Patrick e la fel. e epidemie de rinita. asa ca....eu ii dau inainte cu acelasi tratament. santatae tuturor!
CRix bijboaka hihihihihi ce misto suna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

Of, off, Vic, imi pare rau ca e bolnavior Sebi.
Nu te ingrijora prea tare ca nu mananca. Probabil ca n-are nici un chef, saracutul, poate ca nici nu mai simte gustul mancarii, daca e nasucul infundat. Ai incercat niste suc de portocala (pentru vit. C)? Poate ii face si pofta de mancare.


Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Salut
Io va citesc in ceata, ca sint in criza de timp. Duminica e ziua sotului, implineste 35 si sarbatorim, ca atare am unele lucruri de facut!
Vic, sanatate multa lui Sebi, cu mincarea lasa-l mai moale, daca nu vrea, da musai sa bea multe lichide, ca ajuta, eu asa stiu!
Simona, deci esti nascuta in aceeasi zi cu sotul meu? Tot pestisor?
Eu mai revin diseara, cind adorm piticii, ca am ceva in cuptor, si mai fac vreo boroboata, cu ochii in calc.!
narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

multam fetele. miine am invitat citeva famelii cu copilasi ... :)) si poimiine, chiar de ziua mea adeca, o sa lucrez....ca am un deadline.
eu mai intru scurt asa cum ziceam.
sa vedem cite zeci de euro o sa ne coste ca n-am citit tot contractul , la inceput....asta e...

da, sunt un peste bleg.



***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bidiloi spune:

Am si eu o intrebare ptr. voi:la vara doresc sa-mi duc cupilu la mare , dar nu stiu exact care sint hotelurile unde as putea sa stau cu el "linistita" o sapt. macar.Puteti sa ma "luminati"voi, am inteles ca Mamaia e super, dar la ce hotel sa incerc?!Nu unul f scump(ca cel al lui nea HAGI...ca i s-a dus vestea ...unul la care ati apela si voi de ex. daca ati fi in locul meu)Am incredere in voi, deci astept sa-mi raspundeti si mie , cind puteti si aveti o picatura de timp! Multumesc mult! Ramin datoare si va astept la munte!(la Brasov)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Ola!
In primul rand:Bine ai revenit July! Te asteptam mai des si mai...optimista.Te sarut si-mi pare rau ca n-am luat legatura cu tine,poate astfel eram macar cu inima alaturi de tine.dar totul e bine cand se sfarseste cu bine!
Roxa, epidemie de rinita zici?? Chiar ma miram cum de toti bb pew care i-am intalnit au rinoreea asta abundenta. Noi suntem mai binishor. Si eu tot colargol(negru) ii dau lui Bibi pt. nasuc si chiar m-am speriat cand am vazut ce vascosi si maronii erau mucisorii. OOps, scuze pt. amanuntele date..de joi am trecut-o pe Augumentin si pare mai bine.Nu are nimic la plamani si niici in gat.
Intre timp Costin a intrat in concediu(desi trebuia sa plece la Bucuresti la un curs, s-a amanat) si accesul la net mi-a fost....limitata, adica inexistent. Dar recuperez eu...
Am avut si doua evenimente importante din viata noastra: am facut pe 24(de dragobete) 9 ani de casnicie si in aceeasi zi ...in sfarsit mi-am ridicat permisul de la politie. Pietoni pazea....ca va starpesc.Maine chiar o sa fie proba de foc pt. ca mergem la o sindrofie(intalnirea de 13 ani(?) cu colegi de facultate) si la intoarcere eu voi conduce.
Bun venit noilor venite!
In caz ca voi rata ziua de 27 urez si eu anticipat
LA MULTI ANI, SIMONA! SA FII FERICITA SI IUBITA SI GANDURILE CELE MAI ARZATOARE SA TI SE INDEPLINEASCA!
In principiu si eu spun prezent de 1Martie sau orice varianta. M-ar aranja mai bine o intalnire pe la sfarsitul saptamanii, ca sa fie si Bibi mai bine.Dar nu-i nici o problema orice hotarati.
Pupici si o noapte linistita!

Tania cu Anduta(14sept'96)+ Bibi(14febr'04)

...poze MOTZ!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Vic, ce face Sebi? E mai bine? Ii doresc sa se faca bine cat mai repede.
Daca vreti ne putem intalni in Tomis, daca venim cu copiii.
Daca venim singurele sa facem propuneri pentru locatie.

pozele noastre: http://www.adina.as.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Mi-este teama ca nu voi putea veni pe 1 martie, oricat de optimista as incerca sa fiu.....
Sebi este tare rau, la fel si eu............ Tusim amandoi ca magaru' si in viata mea n-am mai vazut asa muci urati cum are el........(si eu am , dar in gat si logic ca nu-i inghit!). Mi-a facut si febra, a si varsat acum juma de ora, inainte sa-l culc. Bine-nteles ca l-am trecut pe antibiotic, dar cand am fost la dr de fam, nu stiu ce-a fost in capul meu, am omis sa-i spun ca m-a prins si pe mine raceala si... uite ca nu m-a consultat si azi ma simt ca naiba, parca as avea capul bagat intr-un butoi plin cu ...?! Parca nici sa gandesc nu mai pot..... Si mi-e greu sa ma concentrez, pana si la ce scriu aici.
Asa ca, imi pare rau, sa nu va suparati pe mine!
Sper sa trecem cat mai repede de faza asta nasoala, ca practic imi vine sa ma dau cu capul de pereti si sa plang toata ziua..........

Daca nu reusesc sa mai intru pe net pana atunci, va urez de pe acum sa aveti o zi de 1 martie fericita, sa fiti iubite si toti cei dragi sa fie sanatosi!

LA MULTI ANI, SIMONA!
LA MULTI ANI, PATRIK!
LA MULTI ANI, pt. SOTUL NARCISEI!
LA MULTI ANI, RAFAELA!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Buna mamicute si burtici,
Abia acum ne mai revenim si noi, oboseala la serviciu din timpul saptaminii ne stoarce.
Fetelor, da ce e cu epidemia asta in Constanta? Va doresc ca bebeii sa se insanatoseasca cit mai curind. Saracutii de ei, un om matur sufera cind e bolnav, dar ce sa mai zici de un copilas. Vic si tie multa sanatate.
LA MULTI ANI pentru toti omagiatii de astazi. Multa sanatate si implinirea tuturor viselor.

TatianaS, FELICITARI!!! Te admir pentru ca ai reusit sa ai asa success, si inca cu Biuta alaturi. Cred ca as fi renuntat(bine, ca si eu dupa cele 2 facultati nu mai put vedea un manual in ochi).
Tania,FELICITARI si tie!!! Multi ani fericiti alaturi de sot si copilasii tai dulci. Da pentru permis ramii datoare cu o. ()
Ce mult as vrea sa pot veni si eu la intilnirea voastra pe 1 martie. Dar noi (in sfirsit)am hotarit ca ramin sa nasc in Chisinau, si cind vine tati in iunie, venim si noi la Constanta. Sper sa mai organizati o intilnire prin iulie, august sa pot veni si eu. As vrea mult sa va cunosc.
Saptamina viitoare mai facem un eco. Abia astept sa-mi vad iar fetita. Sper ca a mai pus ceva pe ea. Luna trecuta am adaugat 5 kg, dar luna asta doar 1kg. Si data trecuta la eco(la 25 sapt.) mi-a spus ca bebe e cu 2 sapt. mai micuta. Sper ca se simte bine in burtica si nu sufera micuta.
Dar hai, ca e timpul sa inchei, ca m-am intins pe toata pagina.
la mamici si burtici si multa sanatate!!!
Nati si bebelina(31+) miine 32


B.N.

Mergi la inceput