Calatoriile sufletului

Calatoriile sufletului | Autor: Floare de Colt

Link direct la acest mesaj

Am deschis forumul si ce vad? Un nou forum! Si ce nume are: "Calatoriile sufletului"!!!
Desi nu am vazut nici un moderator, mi-am permis sa postez primul subiect, desi nu stiu la ce s-au gandit autorii ca ar trebui sa contina.
Probabil se refera la calatoriile sufletului pe care le-am facut fiecare dintre noi cand am vizitat alte meleaguri care ne-au vrajit, sau poate cand am calatorit virtual plini de incantare alaturi de minunatele noastre stelute care ne-au fermecat sufletele cu descrierile si cu trairile lor, facindu-ne sa le citim si sa le asteptam cu nerabdare si dragoste.
Sau poate ....
Dar cate posibilitati sunt, caci nimic nu este mai liber decat sufletul si cate calatorii poate face in lumi pamantene sau astrale si cine poate spune care sunt adevarate sau nu, cand toate te imbogatesc spiritual si te inalta?

Haideti dragilor incantati-ne cu calatoriile fermecate ale sufletelor voastre!

Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjura splendoarea lui Dumnezeu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Da, o surpriza frumoasa,dar ca sa fie completa, poate apar si mesajele sterse, de ex. cel despre Olanda...

Un an nou fericit!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

...sau Japonia,ca tare mi-au placut ,si as fi vrut sa le salvez ,dar nu am mai apucat

Roxy si Cristi cel vorbaret

huianur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Eu de la subiectul despre Japonia am paginile 7,8,9 si 10, daca le vrea cineva sa spuna. Floricica, parca tu dadeai adresa ta de email la un moment dat, dar nu mai stiu unde. Sorry, abia tarziu mi-am dat seama ca le-am salvat.

Un an nou fericit!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Mai bine le pun aici intr-un subiect separat, nu? oki doki!

Un an nou fericit!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reiki spune:

Deschiderea acestui forum va aduce multa bucurie pentru suflete. Sa fie intr-un ceas bun si asa poate ca femeile vor uita sa se mai certe si parte frumoasa din sufletele lor va iesi la suprafata din nou si vor scrie aici. Felicitari initiatorului si implicit a primei femei care a postat si care a ajuns si modelator.
Sa fie pentru binele celor care vor citi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Eu am tot subiectul despre Japonia...pe hartie...daca vreti vi-l trimit prin posta!!
De fapt am printat toate calatoriile care au aparut pe forum, si acum le popularizez pe la prietene mai putin norocoase (care n-au internet)
Inca o data va multumesc ca ne dati posibilitatea sa cunoastem locuri minunate alaturi de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

Rodica draga ,dar te rugam ,pune aici pe forum paginile care lipsesc din Japonia,(serios acum)completeaza cu ce ai la ce este deja pus pe acest forum despre Japonia .Ti-as ramane recunoscatoare .Daca nu poti ,atunci as vrea sa-mi trimiti pe adresa roxy_huianu@yahoo.com
Multumesc mult

huianur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

scuze,Rodica ,nu am citit mesajul tau cu atentie,m-am bucurat ca ai restul de pagini ,dar nu-i nimic ,asa-mi trebuie daca nu le-am printat la timp

Roxy si Cristi cel vorbaret

PS:poate mai sunt fete care au despre Japonia,please

huianur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Pentru Roxy si pentru cei care sunt interesati de subiectul despre Japonia voi pune la mesajul deschis de Tina tot ce am salvat eu pe calculator.

Multi pupici

Elena&Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

multumesc Elena


Roxy si Cristi cel vorbaret

huianur

Mergi la inceput