Cine ma poate ajuta?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns par spune:

Ti-am raspuns pe mail. Sper sa tinem legatura asa.
O seara placuta
Je

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Pt PAR,

La e-mailul dv. v-am raspuns de trei ori si tot nu ati primit...de ce oare??

V-am trimis toate datele de care aveati nevoie.
Va rog sa-mi raspundeti aici daca ati primit sau nu.
O seara frumoasa !

Silviu

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

buna silviu ! sa stii ca nu am uitat de tine si nici nu m-am laudat degeabadar d-na respectiva care ma poate ajuta este plecata din oras acum si cum dau de ea te rezolv,ok?
pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Tuturor persoanelor care au fost alaturi de mine si mamica mea, le doresc multa sanatate , liniste si pace in suflet.
Datorita dv.pacea si linistea s-a coborit si in sufletele noastre.
Va iubim pe toti !

HRISTOS A INVIAT !!

PASTE FERICIT !!

Silviu si mamica








tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns par spune:

Adevarat a inviat !

Je

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

HRISTOS A INVIIAT !!Si bine v-am gasit !
Vreau sa multumesc moderatorilor si pers. care au fost alaturi de noi , care ne-au ajutat si celor care nu ne-au ajutat dar, ne-au vizitat pe forum.
Sfintele Sarbatori de Paste au fost cu multa lumina,fericire si mare bucurie.

Eu si mamele mele va multumim din suflet pt tot.
Sa va dea Bunul Dumnezeu multa sanatate, liniste si pace si sa traiti multi ani de acum inainte !


Va imbratisam si va iubim pe toti,
Silviu si mamica





tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Vreau sa va dau vesti rele despre mamica mea...azi cind s-a trezit a vazut ca miinile ii sint colorate in galben.
Toata ziua a mers de la un spital la altul. In final a fost programata la gastro pt internare pe data de 16 mai.
Analizela facute saptamina trecuta au iesit proate si le-a repeta si...au valori mult mai mari.
Nu stiu cum sint alti copii, dar pe mine ma doare tare sufletul cind o vad asa, pt ca a fost si este cea mai buna mamica din lume.
Sa dea Bunul Dumnezeu sa se faca bine, pt ca nu pot fara ea...

Va doresc numai bine si multa, multa sanatate!
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Silviu, eu iar lipsesc 4 zile, te rog pana pe 16 incearca sa mergi la depozit sa-i spui doamnei Irina ce e cu mama, sper ca te poate ajuta pe la spital, etc. Daca mai ai nevoie de bani te rog da-mi un PM.
Si vorbeste cu Irina neaparat, eu de aici nu te pot ajuta acolo.
Pup-o pe mami. Sigur nu e ceva de chirurgie? Unde a fost la medic? I-au zis sa stea asa pana pe 16? Mi se pare mult, te rog daca se simte mai rau sa chemi salvarea, daca are dureri sau altceva, ok? Sa nu-ti fie teama, te descurci tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Mamica nu ar fi ajuns asa daca medicul de familie i-ar fi dat la timp trimiterea, apoi au fost Sarbatorile de Paste si iar a fost aminata si de citeva sapt se simte rau...azi cind a vazut ce culoare are a plecat speriata catre medicul de famile, a fost trimisa de la un spital la altul pina cind o doctorita inimoasa a consultat-o si a programat-o pt internare pe data de 16 mai pt ca nu sint locuri.

Mamica are citeva nopti de cind nu doame deloc, se sufoca , si tuseste tare si are mari dureri de stomac si ficat.

Va scriu mai mult pe PM.
Sarut miinile,
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Silviu, la ce spital a fost programata mama pt internare? La ce sectie, ce diagnostic i s-a pus? Te rog sa-mi dai amulte amanunte ca sa stiu cum sta treaba, poate reusim sa te ajutam. Astept un e-mail sau un raspuns aici.
Sanatate multa mamei,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput