Neveste de Admin/It/IS (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

mei, am uitat sa va spun ca ma reusit in sfarsit , sa-i arat lu' Stefan, IT-istu meu , ce am scris noi aici...sa-l fi vazut cum radea, si pe urma cnd s-a prins in joc a zis ca vrea sa vada ce am scris si io. al sfarsit am ranjit magareste si amprimit un pupic mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

uf ce repezita sunt; am vrut sa scriu "a rinjit" nu "am" ranjit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

atentzie: e doar un banc, nu fac discriminari,nu sunt rasista
"IN ajunul noptii nuntii, tinarul ungur asculta ultimele
sfaturi ale tatalui sau:
- Fiul meu, cind vei intra in camera, iti vei lua femeia in brate pentru ca un ungur e PUTERNIC. Apoi, o arunci in scirba pe pat pentru ca un ungur e MANDRU. Apoi, te dezbraci la pielea goala
pentru ca un ungur e FRUMOS. A doua zi, tatal il intreaba pe fiu ce s-a intimplat:
- Am facut cum mi-ai spus tu, mi-am dus femeia in brate
pina in camera, pentru ca un ungur e PUTERNIC, apoi am aruncat-o in scarba pe pat pentru ca un ungur e MINDRU. M-am dezbracat ca sa ii arat ca un ungur e FRUMOS. Apoi m-am masturbat in fata ei ca sa ii arat ca un ungur e INDEPENDENT si AUTONOM!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:




a plecat toata lumea ?!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Al meu sot este inca in nestiinta...nu a vazut subektu' i-l arat dupa MOs Craciun ...si fiindca venii vorba, la ce cadouri v-ati gandit ptr Mosu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

Laura _Oprescu, eu i-am luat deja ghete de iarna, ca nu avea, si un pullover caramiziu, mai de party
Fetele pe aici au zis ca le iau carti de specialitate, Camelia i-a luat digitala,ca asta isi dorea; dc ai cu ce si nu aveti iai o camera video sunt sigura ca toti isi doresc ceva de genul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Dupa cum v-am anuntat, am fost la Poiana Brasov!!! A fost supeeeer!!!! Sambata noaptea si duminica toata ziua a nins, a fost un super peisaj, ne-am dat cu sania, ca nu stim sa ne dam cu skiurile, ne-am jucat remi, scrable, carti , am mancat ca spartzii , a fost un week-end minunat. Tot sa mai fie asa!
Eu i-am cuparat un pulover lu' sotu' vernil f.dragut, ii sta tare bine cu el.I l-am dat deja ca nu mai aveam rabdare, sa vedem daca ii mai iau ceva, cartea aia pe care o doreste. Sa vedem cum se poarta!!

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Sorinushu draga mea, pe-astea le are demult...de fapt, lui ii place sa le cumpere si apoi eu le folosesc...pe paparazzi nu prea face...eu filmez insa baietii mereu...pe mine la aparatura asta ma enerveaza ca si de o iei de ultima ora tot il aud ca a aparut ceva si mai si...bleah! uite pe cand scriam mi-a venit in minte ca vrea un telescop....mi-a spus odata in treacat la magazin...hmmm! sa ma incurc cu astea oare?mai vedem... multam de idei si tot mai astept! eu haine nu iau, nici carti de specialitate ca nu are timp de citit ...cel putin pana in mai cand termina scoala,,...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Eu am sa-i iau un portofel frumos si elegant si ...incapator

CC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Asaaa, si uichendu’ la noi a inceput bine, ca vineri seara le la 10 cind l-am sunat sa vad daca nu cumva s-a lipit de scaun, mi-a zis ca vine cam intr-o ora si a venit la 5 dimineata…. Si simbata dimineata la 11 a tuns-o din nou de urgenta ca se prabusisera ceva chestii pe acolo. A stat pina pe la 5 pm, ca isi trimisesera baietii emailuri si asteptau raspunsuri unii de la altii si le-a luat o ora sa isi dea seama ca nu le merge nici emailu’. Haios, nu?

CC

Mergi la inceput