Neveste de Admin/It/IS (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Scuzati greselile, dar m-am grabit!!!!!!
Multumesc!

Alex Andrei (2 luni)

ana maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misty spune:

Dar ce carti isi doresc barbatii vostri? ca poate imi vine si mie vreo idee pe care al meu inca n-a fumat-o. Adica de unde le luati, cine le scoate, ca e casa plina si el tot isi face liste pe Amazon, scumpe rau de tot! Da' zice ca pana se traduc la noi se trec.

Micky, eu vorbeam de boli mai grele, bridge de competitie, concursuri prin tara, club, echipa, sistem de licitatie de pus la punct, plus online pe bbo, cu asa hobby nici nu stiu daca sa ma mai plang de meserie. Daca intr-un we nu e nimic de reparat la firma, precis e programat un concurs, si cand se termina trebuie discutat dona cu dona. Ei, partea asta s-a cam terminat de cand cu copilu' (a propos, e baiat, deci nu verificam teoria), so there is hope!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Fetelor, noi ne luam liber de la PC,plecam la munte maine, asa ca ne mai relaxam.Mergem la Poiana Brasov tot weekend-ul.
Va pupicesc.
Hihi, pana la urma cred ca ii voi cumpara un pulover ( xp ) :))

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corneliaa spune:

'Neata!
Azi am zi de curatenie si ma apuca groaza sa intru in camera cu pricina!!!!


(35 sapt.)

Cornelia si bebe-strumf
http://community.webshots.com/user/corneliaa100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

ooo ce bine de voi Monica !
da' care e "secretu' " de va duceti voi mai mereu la Poiana Brasov ,in afara de faptul ca e f frumos?!...(zic, ca am remarcat ca acolo aveti cele mai mlte poze)

ana- miti . deci suntem cupluri asemanatoare , mai putzin din p.d.v al puiutzului(no nu avem)...

va pupicesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

mmm, vaz ca cam intra lumea in vacantze si raman alone pe acilea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Fetele, stiu ca voi sunteti doar "neveste" de IT si nu IT-iste, da' zisei ca nu strica sa pun si aici intrebarea, mai stii de unde sare iepurele.... (ca normal, al meu e prea ocupat sa ma ajute sa rezolv si eu problema asta (noroc cu misty ca altfel uitasem definitiv ca mai pot juca bridge pe net) :

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38524


Mickyyy si Malina Ioana (31.03.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

io nu te pot ajuta, sory Mickyyy


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Dragelor, bag seama ca ati somat in week-end, dar lasa, ca revin eu cu forte proaspete, cu noaptea in cap...la inceput de saptamana
Al meu sot nu a fost la servici in week-end-ul asta, si a fost foooarteeee frumos ( ).....

Cam asta am facut la acest sfarsit de saptamana, pe scurt !
Am fost si la un concert la Ateneu, "Craciunul pentru toti", impreuna cu a mea cumnata, mi-a placut mult de tot (baietii nu aveau chef de muzica clasica...etc), asa ca am fost ca fetele.
Va pupic si sa aveti o saptamana buna, cu cat mai multe zile libere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

mmm Alina, sa stii ca am avut un wekend asemanator, numai ca io am stat si 6 ore in oras dupe cumparaturile de rigoare de Craciun; ce frumos ca ai fost la concert, eu nici nu am stiut de el
fetelor de calculatoristi

Mergi la inceput