Mamici din Arad...???(19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Ati fost tare harnicute azi cu scrisul,eu abia acum am deschis calculatorul.Calin cu Dragos au iesit putin in oras si eu am zis ca merg sa fac baie,dar mai intai trag cu ochiul pe-aici.

Clau,eu zic ca poti sa-i dai la Raul echinaceea,dar nu stiu nici eu cate picaturi.Eu nu i-am mai dat la Dragos ca lui ii trecuse raceala pana am cumparat eu echinaceea si lui ii dadusem inainte Broncho-Vaxom.

Anto,ai facut saratele? Cum au iesit?
Mie mi-ai facut pofta cu sarmalele.Nici eu nu prea fac sarmale,dar mama mea face de cate ori mergem la ei.

Gabi,Tudor e bine? Mai are nodul de la vaccin?

Diana,nici o problema daca vii cu bb.Daca ne hoataram sa venim cu sotii atunci si eu vin cu Dragos ca nu am cu cine sa-l las.Oricum el nu va sta prea mult intr-un loc si-l voi trimite la plimbare cu Calin.

Fetelor,va doresc o seara fain si o duminica placuta!
Mai revin!!!!!

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Salutica din nou!!
L-am trimis pe Clau la farmacie sa ia echinaceea si a zis tipa de acolo (pe care o stim bine) si i-a spus ca nu e recomandat, pentru e prea mic...a zis ca contine si alcool...Se poate ca ccc Clau sa nu cerut bine...asta e! Oricum mi-a dat Vibrocil si Sumetrolin (de care n-am mai auzit pana acum) Si parca doamre mai linistit acum!

Fetelor, ati vazut la stiri ce ravagii a facut tanti furtuna?? Nu degeaba m-am speriat eu! Azi noapte am avut cosmar ca ma ia vijelia cu casa cu tot

Uitati-va la Eurovision Junior...e super!!

va pup!!!



Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:

Uitati-va la Eurovision Junior...e super!!

Ma uit si eu,dar nu cred ca va castiga Romania dupa cum arata punctajele pana acum.Mi-a placut foarte mult cum a cantat Noni.Pacat daca nu castiga!
Pana acum conduce Spania.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ce ma bucur ca am reusit sa fim printre primi...Copilul ala a cantat exceptional...FELICITARI NONI!!!

Alina, tu ai auzit de medicamentul ala?? E bun oare?? Mi-e tare mila de el ca respira destul de greu Acum e treaz si l-am pus pe burta sa-i mai curga din muci


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,Sumetrolimul este Biseptol.Ti-a zis sa-i dai dimineata si seara cate o lingurita?

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Mai fetelor,am si eu o nelamurire...de ce e andrushka membru de onoare la noi ca nu poci dormi??????
Io mereu cind deschid prima pajina si o vad acolo ma iau pandaliiile- fara rautate- da a postat si ea de 2 ori si hop membru de onoare.
Ia, Claudelule pune-o in capat la rind ca nu se face sa sara rindul!

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Vazui ca propusereti intilnirea ,io zic sa ne intilnim la cuibul cocorilor ca eu nu mai am masina si mi-ar veni mai aproape.Plus ca daca au scaunele pentru bebe as veni cu Dragos si nici nu se fumeaza.
Ce ziceti?

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Clau,Sumetrolimul este Biseptol.Ti-a zis sa-i dai dimineata si seara cate o lingurita?

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici




Da! E bun?? Ca nu ma pricep si respira tare greu saracu

Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Pivalone spray se da un puf de 3 ori pe zi.E bun

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Dorinta iti fu indeplinita!! De mult vroiam si eu sa va intreb daca sa o mai tinem acolo sau NU!

iar in ceea ce priveste acel cuib habar n-am unde ii si cu ce se mananca Nici eu n-am masina

Si vrei sa ma pui la colt cu fumatu???Dar las ca rezist io cumva, imi rod unghiile


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput