Mamici din Arad...???(19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ei Gabi, am vazut si eu pe madam Loredana la emisiunea aia de pe Acasa (Indragoteste-ma de tine, parca ) si avea un echipament cam cum l-ai descris tu, difereta e ca nu avea cizme ci pantofi, iar iegarii erau ticlam...brizbizuri avea, dar sincer nu m-am uitat ca mi s-a facut greata si am mutat!!! Pacat de ea, ca mie sincer imi palce cum canta! Dar am observat si eu ca e cu nasu pe sus si cu multe aere de vedeta! Deh, isi permite

Locatia?? Nu-mi vine, sincer! Ma mai gandesc si va spun! Dar poate le vin fetele cu vreo idee mai buna!!! Vin si sotiorii???Ca atunci ii spun la mamii sa stea ea cu raul, ca sa vina si Clau!

Alina, pe Dragos!! Cred ca e dulce cand vorbeste cu ursuletu lui, nu???

P.S: fetelor, voi ati gasit manusele la copilasi??Ca eu caut ca disperata si nu gasesc!! Bine, n-am apucat sa merg si prin centru!!!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Mai cLAU, DAR TARE ITI PLACE SA MA MAI CONTRAZICI. Nu am zis ca avea cizme si nici iegarii de alta culoare !

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

Mai cLAU, DAR TARE ITI PLACE SA MA MAI CONTRAZICI. Nu am zis ca avea cizme si nici iegarii de alta culoare !

www.stoc-studio.ro/tudor



Dar cand te-am mai contrazis sau cand te-am contrazis, mai bine zis??? Serios!! N-am facut-o intentionat!! Dar cam acelasi lucru il simt eu ca faci si tu de multe ori...dar daca r fi sa ne luam dupa ce scriem ne-am putea certa non-stopo, zic io! ca una e sa citesti ce scrie una alta, si alta e sa vobesti cu acel om face to face, sa-i vezi mimica fetei!! Asa ca nu ma lua tare ca n-am facut-o intentionat si nici macar nu ma speri!

Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Merci Gabi de reteta ,o sa le incerc pe amandoua ,ca vrea si prietena mea .Ne apucam azi de saratele ca oricum timpul e ca naiba.Ef. frig aici,a nins,o sa merg mai tarziu doar la cumparaturi de mancare .Sper sa gasesc foi de varza ca am de gand sa fac si niste sarmalioane,nu am mai facut de anul trecut.Pe aici greu gasesti varza murata capatana si-mi place mai mult decat cu dulce .

Mai feteor m-ati facut sa rad cu Loredana,am observat si eu ca a luat-o pe ulei in ultimul timp.Cel putin cu imbracamintea.Poate e varsta de vina Mi-am si inchipuit cum a putut arata......corcita cu Mickael Jackson

Clau de ziua mea am primit multe ,de data asta am fost cuminte Am primit comp.de la Radu si un ceas (pe care de mult am pus ochii),de la parinti bani,de la Deni (nu stiu cum sa zic pe Romaneste,ca nu erau pe vremea mea)o cartela cu valoare pt. cosmetica ,sauna si masaj.De la prieteni tot asa ceva dar pt. diferite magazine de haine,de la colegele de lucru doua zile la un hotel pentru doua pers cu wellness program si un cos cu tot felul de cafele ,ceaiuri ,biscuiti.


Daca va intalniti va rog sa duceti aparat ca lumea sa faceti poze faine ,macar sa va vad ca lumea .
Cred ca merg deseara la film sau maine la Exorcistul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau, imi cer scuze daca te-a ofensat mesajul, nu am avut aceasta intentie. doar ca mi-a sarit putin tzandara ca te-ai legat de niste amanunte nesemificative.Nici eu nu tin minte sa te fi contrazis vreodata.... imi pare rau...
Inca o data imi cer scuze daca te-am deranjat cu ceva...

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

am aparut intr-un final... Am vrut sa intru si aseara dar nu am putut de al meu sot care se conversa cu frate-su pe net .
Uite ce vreme splendida, mergeti la plimbare cu copilasii?
Am trecut si eu rapid peste Prima aseara si am vazut-o pe Loredana, dar nu-mi mai aduc aminte decat coronita ... Era parca la emisunea 80' show, dupa cum ai descris tinuta ei Claudelu, probabil ca vroia sa fie imbracata disco, ca pe atunci
Daca vreti sa ne intalnim cu sot cu tot, atunci chiar ca nu am cu cine lasa pruncul, ca noi nu avem bunici in Arad ...

Diana si Vladut (16.05.2004)
http://community.webshots.com/user/dianar130

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

A, si Anto, pregateste-te, am auzit ca Exorcistul este chiar de groaza...

Diana si Vladut (16.05.2004)
http://community.webshots.com/user/dianar130

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Diana eu de fapt am vrut sa vad altul da´cred ca nu mai ruleaza Die Vergessenen(nu stiu cum se numeste in Engleza) ,ceva in genul Six Sence.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, cum sa fiu suparat?? Asa ma sti tu pe mine, suparacila?? Nici vorba!! Trebuia sa ma calci rau pe batatura ca sa ma supar!

Anto, faine cadouri! Pai chiar ai fost cuminte! Mama cine stie ce-ti aduce mos Craciun! Si vrei poze faine?? Le vei avea

Diana, pai voi puteti veni cu piticul daca vrei, acceptam

fetelor, Raul e racit...oare pot sa-i dau si lui echinaceea??? Sau nu e voie??? Are nasul infundat si din cand in cand mai si tuseste...ooooffff!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Anto, esti totala...

quote:
Mai feteor m-ati facut sa rad cu Loredana,am observat si eu ca a luat-o pe ulei in ultimul timp.Cel putin cu imbracamintea.Poate e varsta de vina Mi-am si inchipuit cum a putut arata......corcita cu Mickael Jackson


quote:
Uite ce vreme splendida, mergeti la plimbare cu copilasii?


Diana ,Tudor a fost la bunici cateva ore si l-au tinut si afara(ei stau la casa). Intr-adevar a fost foarte frumos azi.
Eu am fost la cumparaturi. vai ce nebunie e la Billa de cand se da si pe bonuri. Am avut ce astepta dupa un carucior. De fapt a fost o adevarata vanatoare.
quote:
fetelor, Raul e racit...oare pot sa-i dau si lui echinaceea??? Sau nu e voie??? Are nasul infundat si din cand in cand mai si tuseste...ooooffff!


Clau, cred ca poti sa-i dai dar ar trebui sa intrebi medicul cate picaturi. Eu cand am cumparat-o de la UTA am intrbat-o pe doamna si nu stia cate picaturi, mi-a zis sa intreb medicul. O mamica de la bebelusi de oct-nov-dec ii da la copil, dar nu stiu sa iti spun cat. Daca vrei o intreb.
Acum ii dai ceva tratament lui Raul?

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput