Bebelusi de ianuarie-februarie 2004 (47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Bianca Iustina

Andrei

Philip - Babee

Philip - Ioana





Anca si Matei (1 ianuarie 2004)

gasca MAO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Saphir, eu tot nu reusesc sa o vad pe samburica. Heeelp! Primesc acelasi mesaj ca si Cristiana. Fac eu ceva ce nu trebuie?

Anca, felicitari si multi ani fericiti impreuna!

sifintisorilor de azi!
Bianca si Andrei

Imelda, tare m-ai impresionat cu aniversarea prieteniei voastre. Esti o dulce si ai o inima de aur incins.

Ioana, imi pare tare rau. Condoleante!





Rox si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saphir spune:

Ioana, condoleante
Roxana, link-ul se deschide gresit, nu stiu de ce, dupa numele albumului apar niste semnulete de genul "%20br..". Le stergi pe alea, pana la numele albumului si sper sa mearga.

Eu am reusit sa dorm dupa amiaza, de mult nu am mai dormit la pranz...dar m-am trezit cu o super durere de cap. Ce remedii aveti pentru durere de cap, la gravidute, ca nu e prima oara cand mi se intampla...

Saphir si Amos Daniel (26.02.04)

Bebelusi de ianuarie - februarie 2004
...si pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ce vremeeeee!!!!!!!!!!
Numai in casa am stat, nu am facut mai nimic, nu stiu cum a trecut ziua. M-am trezit tarziu si am mai si dormit dupa amiaza cu Albert
( care s-a trezit acum) .
Ce nu-mi placeee. Vreau soare pe cer, chiar daca e frig, vreau soare!! Pe mine ma indispune vremea inchisa de afara. Dar asta este.
Noroc cu Albert care e un scump si ma inveseleste cu rasul si chitibusurile lui.
Saphir, pentru durere de cap stiu ca poti lua paracetamol, parca nu face rau. Multa sanatate!!
Eu am vazut pozele, super!!!!!



Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Ioana, condoleante

Anca si Matei (1 ianuarie 2004)

gasca MAO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_risnov spune:

Buna seara si de la noi.

Ioana, condoleante! Ce bine ca te-ai dus cu baietii la Cluj pana sa se intample acest eveniment trist. Vezi, niciodata sa nu lasi pe maine ce poti face azi.
Nici eu n-am vazut reclama cu Arturicii. Oare de ce? Am inteles ca se da pe Pro TV.

Cristiana, cu multa placere! Sper sa poti incepe si tu.
Multumim pt. povestioare. Tare adevarate!

Saphir, eu am luat algocalmin fiole pt. durere de cap. Eram .

Doamne, ce ploaie si ce vant. Sper sa se indrepte totusi. Ieri si alaltaieri am stat destul de mult afara si a fost asa de bineeeeeeeeeee.

Rares merge de ieri tinut de o manuta. La inceput ii era cam frica si vroia sa se aseze in fundulet, dar de cum s-a prins cum sta treaba are mult curaj.
In continuare e f. marait, dar a inceput sa manace destul de bine. Nu e in forma maxima, dar e multumitor.
Observ pe zi ce trece ca se inalta. O gramada de haine care ii veneau bine acum abia il mai incap, mai ales salopetele care se incheie pe umar.
Deja am trecut la Pampers nr. 5.

Fetelor, n-am mai gasit nicaieri chilotei Libero! Am cautat si in Carrefour si in Metro. La fel de problematic e sa gasesti pachet pampers jumbo. Parca nu se mai importa, asa penurie e.







Adriana - mamica lui Rares (13.02.2004)

Album Rares 1
Album Rares 2

Bebelusi ian.-febr. 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

Buna seara si de la noiIn primul rand LA MULTI ANI sarbatoritilor Bianca Iustina....Andrei.....Philip[babee]....Philip[ioana]Sa va traiasca minunile si sa va bucurati de ele.....Cristina super povestioarele ........ANCA felicitariiiiii si multi multi ani impreuna...... va dorim o noapte linistita ca eu dau fuguta la culcare ca sant franta

Anita
si Rachella -17.o1.2004http://community.webshots.com/user/sugarbabe134

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Saphir, am reusit sa o vad pe samburica. Of ce emotii m-au apucat! Iar de Amos nu mai spun. Uite asa sunt .

Adriana, vezi ca Rares a prins curaj? Alex nu merge de o singura manuta. Au inceput si la noi maraielile, nu inteleg ce dinti mai ies. Are deja 4. Altii nu prea se vad si totusi saliveaza, musca nervos si e cam agitata. In plus baga pumnisorii pana in gat si alta nu. Tot sus pare a fi deranjamentul.

Pupici. O saptamana usoara.

Rox
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena I. spune:

La multi ani Bianca, Andrei si Philipii!!!

Condoleante, Ioana!


www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=633450517105&page=1&sort_order=0" target="_blank">Album Erica octombrie
Elena si Erica (6.februarie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Azi Albert a mancat tocanita din cartof cu soia cu usturoi si cu rosii. I-a placut si a mancat tot. Chiar eram curioasa cum va manca. Tocmai am citit azi ca soia e de doua ori mai bogata in proteine decat carnea si mult mai sanatoasa, bineinteles. Eu folosesc la mancare , sotul meu nu prea o adora, insa mie imi place. Asa ca Albert va manca soia, in loc de carne, cu care eu nu ma prea impac.Ma bucur ca i-a placut. La desert a primit compot de struguri facut de mami. A baut o gramada, nu i-am dat eu cat ar fi vrut el.
Sper sa se opreasca vantul asta ca nu-l supooort!!
Va doresc o noapte linistita!!!


Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput