Mamici din Arad...???(17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Fetelor, tot am vrut sa va intreb daca ati auzit ce Hotarare mortala au dat guvernantii nostri??Cea cu gainile???

Eu nu am auzit!! Despre ce e vorba???

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Claudelule!!! Ne lasi sa murim curioase??? Tocmai vroiam sa merg la somnic, dar m-ai facut curioasa! poate ma visez cu vacile guvenantilor!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Suna cam asa: fiecare gaina trebuie sa beneficieze de cel putin 4 mp curte si ouale vor fi numerotate la fel ca si hainele, adica S,M,L si XL..si multe alte tampenii pe care sincer nu le mai retin!!

Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Suna cam asa: fiecare gaina trebuie sa beneficieze de cel putin 4 mp curte si ouale vor fi numerotate la fel ca si hainele, adica S,M,L si XL..si multe alte tampenii pe care sincer nu le mai retin!!

Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul



Doamne,nu pot sa cred,nu mai pot de ras.Astia chiar ca nu-s normali,parca nu ar avea altceva mai bun de facut.





Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

GAbi ne-ai lasat cu okii in soare...fa-i o poza la Tudor tunsulica.
Noi mergem azi la vaccin,am emotii.


Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Gabitzica iti raspund cu intarziere ca am avut mult de lucru.
Pe sora mea o cheama Mihaela Vizental.

Va doresc la toate o zi nemaipomenita.

Eu am fost azi cu sotul meu la analize si ne-am usurat de 2.200.000 lei. Si cand ma gandesc ca mai fac doua ture de analize si asta e doar inceputul?! Finalitatea conteaza. Sper sa am copilasul mult dorit. Sau copilasii, nu?


http://community.webshots.com/user/flaviaramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Ceau fetele,pai chestia cu marimea oualor este si aici(S,M,L...).Chiar acuma citeva zile mi-a dat socrela telefon si m-a intrebat daca imi trebuie oua ca ea merge la o ferma sa cumpere.I-am zis sa-mi ieie si mie la care ma intreaba de ce marime imi trebuie.Pe moment nici nu am stiut despre ce vorbeste ca sincera sa fiu eu cind cumpar nu ma uit sa vad ce marime au.
Clau .
Alina,ai povestit de Prichindel si iarasi am dat in melancolie.Imi amintesc si de alimentara Dacia,daca o mai stiti din centru.Sincera sa fiu de fiecare data cind vin acasa imi vine sa pling cind vad ca nu mai e acolo.Si mai sunt si alte magazine de care pur si simplu mi-e dor(Sanitas si vechea Ziridava).
Tania,si eu zic ca si fetele,fii indiferenta cu el.Poate isi mai revine daca il bagi un pic sub apa rece.Dar si eu te admir ca esti asa de "tare".
Alina,vremea aici ii urita,a fost citeva zile frumos cu temperaturi de pina la 25 de grade(pacat ca eu le-am dormit) dar acuma ii iarasi frig,ploua si ii urit.Sper ca la voi sa tina mai mult timpul frumos.
Cristina,chiar,s-au acomodat fetitele cu Germania?
Va pup.

LindaG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Deci v-a placut stirea???Eu ieri am ras de m-am capiat...dar nu cu marimea e mai tare, ci cea cu cei 4 mp...nu sunt normali...sunt atatea lucruir importante de facut in tara asta dar noi ne legam de gaini si de spatiul lor

Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

S-a blocat Starea de spirit a comunitatii...e negativa rau de tot...oare chiar sa fie adevarat?eu sunt pozitiva la ora astaDoamne ca nu sunt normala!!!

Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

AAAAAAAAAAAAAAAA, si-a revenit!!Cred ca m-a simtit pe mine, ca sunt in forma de zile mari

Hai ca va las, v-am innebunit destul!!!Smnic usor la toata gasca!!!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput