Mamici din Arad...???(17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Originally posted by flavia ramona

Gabitzica sora mea a facut gimnastica pt gravide la matern. Adi a fost foarte slab si s-a ingrasat de vreo 5 ani incoace. Adevarul este ca este gurmand. ii place sa manance bine.

Linda G vezi adresa de mai jos unde am pus poze.

Pupici.


http://community.webshots.com/user/flaviaramona



Flavia si eu am facut gimnastica la matern, anul trecut din august pana in octombrie. sora ta cand a fost???Am vazut-o in poze , dar nu o stiu. In tura mea sigur nu a fost!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna cristina

Adi a stat in gradiste inainte de a se casatori. Sigur de acolo il stii. In ce o priveste pe nasa mea o cheama Mirela si este din Gurahont.

Gabitza nu stiu exact cand a inceput sora mea gimnastica, cert este ca sept si oct sigur a facut. Eu nu stiu sa fi fost mai multe grupe, dare tot ce se poate. Facea dupamasa, daca nu ma insel de pe la 6 sau 7.


http://community.webshots.com/user/flaviaramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cristina tu unde esti acum, in Germania sau Romania?

http://community.webshots.com/user/flaviaramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Cum o cheama pe sora ta? Nici eu nu stiu sa fi fost mai multe grupe la gimnastica! In septembrie sigur nu fost! Ultima oara cand am fost in octombrie au fost trei tipe noi, dar nu imi amintesc sa fi fost sora ta, nici una dintre ele.Dar la scoala parintilor a fost?? In ce perioada?

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna fetelor,
LindaG stiu ca imi sunteti alaturi si crede-ma ca nu am cuvinte sa va multumesc pentru sprijinul acordat in aceasta perioada.Eu una m-ai mi-am revenit,ieri am stat de vb cu sotul meu ca daca vrea sa fie cu aia nu are decat sa stea cu ea ,ca le doresc sa fie fericiti si ca doresc sa fim doar buni prieteni chiar daca sufar inca.Dar sa stiti ca nu mai sufar chiar asa de mult ca la inceput ,lucru care ma mira putin.Ma bucur si-i multumesc lui Dumnezeu ca sunt o fire mai puternica si rezist la ori ce soc oricat de tare m-ar durea.
Dar sa va spun o bomba:dimineata cand a venit sotul de la munca si s-a bagat in pat(inca doarme cu mine in pat)mi-a zis sa ma duc la el in brate ,lucru care m-a surprins.Cand l-am intrebat de ce sa ma duc la el mi-a zis ca el inca ma iubeste dar o iubeste si pe "amanta" lui.Normal ca eu i-am zis ca nu imi place sa fiu a cincea roata a masinii.Ori sunt prima ori nu mai sunt pentru ca mie nu imi place sa fiu folosita.sau cand aia nu vrea sa se culce cu el ,el sa vina la mine sa imi zica ca chipurile ma iubeste.
Oricum incept sa imi dau seama ca e un om cu mai multe fete si ca nu se va schimba niciodata,asa ca am de gand sa imi vad de viata mea.
Stefan umbla toata ziua prin casa in cautare de lucruri pe care sa le stice sau sa le arunce prin toata casa.Ma bucur ca el inca este mic si nu pricepe chiar tot ce se intampla in jurul lui.
Va pup si va multumesc inca o data pentru sprijin. si multe in fata voastra.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor.
Cristina,tot uit ca tu ai revenit printre noi.
Cum s-au acomodat fetele? Si la voi e vremea tot asa fain si calduroasa?

Tanja trebuie sa-ti mai spun(desi ti-am mai spus) ca stai bine cu moralul.E bine ca poti sa fii "tare" in asemenea situatii.Am impresia ca sotul tau nu stie ce vrea.Ar trebui sa nu-l prea bagi in seama si sa fii mai indiferenta cu el,poate atunci se trezeste la realitate.Probabil celeilalte nu-i convine postura de amanta si i-o fi pus ceva conditii.Totusi nu-l inteleg cum trece asa de la o stare la alta,acuma nu te vrea ca o iubeste pe aia si apoi te vrea si te iubeste si pe tine.De asta iti zic sa fii mai indiferenta cu el,daca poti!Pupici lui stefan si succes cu dintisorii!

Fetelor am auzit ca de joi de schimba vremea,se raceste.Stiti ceva despre asta?

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Astazi l-am tuns pe Tudor. am avut ceva emotii dar a stat destul de cuminte. Nu cred ca l-am ciupelit chiar asa de rau.
Chiar vroiam sa va intrebu unde as putea sa il duc pe Tudor la frizer. Sunt frizerii pentru copii asa mici?

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Tanja, asa cum zice si Alina, e ffff bine ca esti tare si ca moralul tau e sus...e bine atat pentru tine cat si pentru Stefan! Si ma tot gandesc de unde are atat de mult tupeu incat sa-ti spuna ca te iubeste???Oare ce o fi in capul lui?Si tot Alina are perfecta dreptate...cea mai urata pedeapsa e indiferenta!!Trateaza-l cu indiferenta poate asa isi va reveni, asta daca tu mai vrei ceva de la el, daca mai vrei sa-l ierti!

Li, bine ai revenit!! si

Si eu am auzit ca se strica vremea, dar numai pentru caeva zile si apoi iar va fi soare si cica va fi si mai cald!!...Mergem la mare??

Noi am facut azi iar kilometri, am fost la plimbare, pana in oras si inapoi, cu caruciorul

Fetelor, tot am vrut sa va intreb daca ati auzit ce Hotarare mortala au dat guvernantii nostri??Cea cu gainile???Am ras ieri de m-am spart!!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

Astazi l-am tuns pe Tudor. am avut ceva emotii dar a stat destul de cuminte. Nu cred ca l-am ciupelit chiar asa de rau.
Chiar vroiam sa va intrebu unde as putea sa il duc pe Tudor la frizer. Sunt frizerii pentru copii asa mici?

www.stoc-studio.ro/tudor


Gabi,eu il duc pe Dragos la tuns la coafura aici langa noi si il tunde cu masina de tuns.Sta foarte cuminte,dar sa nu-l tina prea mult ca nu are rabdare.Nu stiu unde ar fi frizerii pentru copii,mai demult era Prichindel la Podgoria,dar aia nu mai este.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Claudelu



Fetelor, tot am vrut sa va intreb daca ati auzit ce Hotarare mortala au dat guvernantii nostri??Cea cu gainile???Am ras ieri de m-am spart!!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul


Clau,cred ca am scris iar in acelasi timp ca nu am vazut postarea ta inainte.Eu nu am auzit ce Hotarare au dat,spune-ne.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput