FIV 21

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gianni spune:

Teodoran , nu poti ovula ,pentru ca ciclul tau menstrual natural este oprit.De aceea vei face pregnyl cu 48 de ore inainte de punctie-acesta ajuta la 'ovulatie'.
Burta te doare de la stimularea ovariana (este normal).
Nu am auzit niciodata ca ar trebui sa fi rasa in vederea punctiei...trebuie sa vezi p[unctia ca un control ginecologic...nici pentru asa ceva nu te razi,nu?
Mult succes!
Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Multumesc mult, aveam si eu o "grija".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Salutareee!
A6a zi ,mai am 3 si fac testul!Dar azi ma cam doare burta,am niste senzatii ca atunci cind iti vine ciclul,oare sa fie ce cred eu?Adica de rau??Sinii in continuare sint ca doua bombe,ma dor de nu mai pot.Asa ati patit si voi?
Adelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamagda spune:

pentru fetele care au nevoie de menogon: am 13 buc.; eu le-am cumparat din ungaria, data expirarii este aprilie 2005, pretul 7 eur/buc.; eu ajung miine in bucuresti si as putea sa le iau cu mine;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Adelia, mai de graba e de bine, eu am avut aceeasi senzatie timp de o saptamana (incepand de la o saptamana dupa et, pana la test si cateva zile dupa aia), ca vine, vine, dar nu a venit. Am fost mai sigura ca niciodata ca va veni, dar nimic. Nu te alarma de senzatiile astea, stai linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

sarumina anemona!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ja spune:

Sa fie cu ochisori Adelia
Si la mine s-a lasat cu dureri de ciclu ,chiar cu colorit maroniu
ana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Ce liniste...in seara asta pregnylul, nu???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

chiar ca-i liniste pe aici!nu mai zice nimeni nimic?e tensiunea asa de mare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardit spune:

pai zic si io ceva...

anis am "programat" 100 la marinescu, 100 la embriolog, dar stupoare: marinescu m-a refuzat, in schimb embriologu mi-a cerut de la obraz, ca am intarziat, alea alea, mi-a fost si frica! La anestezist n-am dat, cred ca am uitat, la asistente si surori nika si am avut conditii super!

bafta la toate fetele



Mergi la inceput