Tagada paternitatii

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

Zorane, Zorane (nu exista nici un smiley care sa descrie clatinatul din cap a neincredere).... tu nu esti luciditatea intruchipata, ci sarcasmul intruchipat si poate ai ceva din Toma Necredinciosul.
Bine ai venit! Si sper sa ne mai.... vedem.
Si sa stii ca nici o femeie nu seamana cu cealalta (structura sufleteasca si logica) asa cum nici un barbat nu seamana cu altul.... Deci ceea ce ti-au descifrat tie prietenele tale nu este obligatoriu sa se aplice la mine sau la ea, sau la cealalta.
Te-ai cam bagat in gura lupului aici, Zorane (hihi..... inchipuie-ti acest "Zorane" spus cu gura pana la urechi: Zoraaaaaaane"). Pazea, ca te mancam!

Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat.
Lidia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floare de Colt spune:

Draga Zoran,

In primul rand, bine ai venit.
Trebuie sa recunosc ca mi-ai captat atentia inca de la primul mesaj si ti-am urmarit toate cele 8 "mutari", facute pana acum pe forum. Subtile "mutari" si trebuie sa recunosc destul de rafinate.
La inceput am fost putin intrigata, dar asteptam cu interes si alte mesaje. Interesant acest "joc de sah al relatiei femeie/barbat cu un partener pe masura", nu-i asa? Imi trezesti amintiri placute.

Bine ai venit pe "tabla de joc" la !

Camelia

PS: Sunt cu ochii pe toate "mutarile" tale.

Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjura splendoarea lui Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floare de Colt spune:

Lidia,

quote:
Originally posted by Lidia

Te-ai cam bagat in gura lupului aici, Zorane (hihi..... inchipuie-ti acest "Zorane" spus cu gura pana la urechi: Zoraaaaaaane"). Pazea, ca te mancam!

Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat.
Lidia





Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjura splendoarea lui Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zoran_yu spune:

...si voi care nu ma credeati ca oriunde ma duc sunt inconjurat imediat de femei inteligente si sensibile ... uitati-va la voi ce repede ati polemizat cu mine ...mai vreti dovezi ?!

PS se pare ca intr-adevar se petrec lucruri (discutii) placute pe aici, sper sa nu va suparati daca mai raman o vreme in vizita




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

quote:
Originally posted by Zoran_yu

...si voi care nu ma credeati ca oriunde ma duc sunt inconjurat imediat de femei inteligente si sensibile ... uitati-va la voi ce repede ati polemizat cu mine ...mai vreti dovezi ?!

PS se pare ca intr-adevar se petrec lucruri (discutii) placute pe aici, sper sa nu va suparati daca mai raman o vreme in vizita








Chiar te rugam sa mai ramani printre noi.... ca rar primim complimente![

Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat.
Lidia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zoran_yu spune:

...gura lupului ... niciodata nu am dat inapoi in fata pericolelor... si asa, ca fapt divers, peretii sufrageriei mele sunt tapisati cu blanuri...

Si quelqu'un a des oreilles pour entendre, qu'il entende ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

blabla bla...bishti!

Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialu spune:

Desi nu are legetura cu subiectul imi permit niste reflectii personale:
Barbatii inteligenti sunt atrasi de femei inteligente, daca nu, atunci nu sunt chiar atat de inteligenti pe cat par, sau daca totusi sunt... atunci devin misogini!
Femeile inteligente sunt atrase numai de barbati inteligenti!

Inteligenta a fost distribuita in mod egal intre sexe, dar unii barbati si unele femei nu au aflat inca ca o poseda!
Poate ca eu sunt o misogina, dar am intalnit mai multe femei "mai putin" inteligente decat barbati. Sa fie asta datorita faptului ca de multe ori barbatii stiu sa taca atunci cand femeile nu o fac?
Astept replici usturatoare, ma gandesc ca nu vor intarzia.

Cate capete, atatea pareri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zoran_yu spune:

Opinie personala: un om inteligent nu ramane indiferent in fata altuia ca si el (mai ales daca este de sex opus); il iubeste, il admira sau il uraste . In fata prostiei insa -din pacate- se ramane de prea multe ori indiferent, cu scuza comoda ""Nu e treaba mea""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Alo ... moderatorii....

Nu am timp sa citesc 10 pagini de mesaje dar vazand unde s-a ajuns ma intreb:

Acest subiect nu trebuia inchis????

Mergi la inceput