Fetele din USA, poftiti la o barfa! (26)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Multzumesc mult Elenalove27...
Dar unde sunt celelalte fete.. de ce nu sc nimeni nimic pe aici?
O zi buna si sanatate la toata lumea


Gabbriela & Julian web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syracuse spune:

quote:
Originally posted by Cleomax
pentru statuie o sa-mi dau tot interesul
glumesc, normal, da' nu poti sti niciodata de unde sare iepurele, nu-ti pierde speranta! merci pentru compliment, asta mi-a dat o idee care m-a facut sa zambesc un pic: daca era baiatul meu un pic mai mare, o rezolvam pe sora ta cu el asa, la aproape 19 ani si freshman in college, mai slabute sperante.
cel din poza e el, nu sotamiu meu(expresie de gasca de la miezul noptii, daca vreodata n-ai somn esti binevenita).
tu in ce parte salasuiesti, daca-mi e permis sa intreb?



Si eu am zis ca daca promit statuie s-ar putea sa iasa ceva! :-)))))))

Deci baiatul din poza este ...baiatul tau?

Oh, Doamne...nu numai ca este o frumusete (da, pacat ca are numai 19 ani si nici o sansa pt. sora-mea) ...dar tu pari atat de tanara! Pai cine arata asa si are baiat de 19 ani????

Eu locuiesc in Sandy Springs, la intersectia lui I-285 cu Roswell Road.





Take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented. -- Elie Wiesel


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Semnez condica pe aici.
Gabriela, sinteti frumosi foc! Si taticul si feciorul cu aceeasi freza!

Fetele din Florida iesiti la apel ca ne ingrijoram pe aici si acusi cica vine si Ivan (cine o boteza uraganele astea?).

Eu facui ravagii la shopping uichedul asta ca am scapat de taxe saptamina trecuta si ma intolii si eu si trupa de toamna si iarna. Am plecat la mall de dimineata si ma dadu sotul disparuta pe la 5-6 seara: "Unde umblu, mai am loc in masina?"

Pe Blue Eyes l-am mutat afara, i-am luat ditai casa cu acoperis si toate alea de-am zis ca iau al doilea mortgage pe ea. Nu se mai putea cu Blue in casa pentru ca deja ajunge pe (cititi bine PE) frigider. Cind se ridica pe labele din spate e mai inalt ca mine, imi scuipa seminte in cap!!!! E fericit afara, mi-a gonit absolut toate veveritele care imi faceau o mizerie de nedescris cu ghindele (am un stejar in spate) si mi-a gonit si toate pisicile variate (vreo 10) a le vecinei din stinga ca isi faceau treburile la mine in flori. Doar le latra - da' un latrat gros si rezonant si le fugareste un pic dar e gentlemen si nu le lezeaza decit amorul propriu.

Va pup fetele,

Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3)
http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick+Dulce.jpg
http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex+telefon.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

syracuse,merci, pai chiar sunt tanara, mai, n-am dect treizeci si paispe

stii care-i culmea? acolo la 285 & roswell am stat noi cand ne-am mutat in atlanta, era un complex care se numea windermere, peste drum de prado .

sper ca tooata lumea e bine in florida, am auzit ca 3 mil de oameni inca nu au curent.
la noi a ajuns ce-a ramas din uraganu-asta, ne-a rupt o creanga mare dintr-un pom si mai mare, noroc ca era cam la 5 metri de casa. altfel, in gradina era un mic fluviu azi dimineata.

gabriela, am vazut si eu pozele, sunteti frumosi foc :)

ana maria, s-au schimbat ochii lui blue eyes la culoare? am fost in we la niste prieteni unde a venit cineva cu un weimaraner care avea ochii caprui deschis si ii povesteam de blue eyes, la care mi-a spus ca numai cat sunt pui au ochi albastri dar ca intr-o zi te trezesti ca li s-a schimbat culoarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Cleo, Blue are okii tot albastri de tot. Si e un hot si jumatate, na ca-l pirasc!Asteapta sa iti bei cafeaua dupa care vine si ma ciupeste (are niste colti de 2-3 cm deja) usurel de tot de pulpa piciorului sa-l bag in seama. Dupa joaca obligatorie (la care eu ramin fara rasuflare) se lungeste ca o carpeta sa fie scarpinat si nu se misca pina cind nu e multumit. Daca plec mai devreme, aplica iar metoda ciupitului.

Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3)
http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick+Dulce.jpg
http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex+telefon.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

destept, blue
chiar sunt curioasa daca nenea ala a avut dreptate, sau m-a mintit, sa ne tii la curent cu ochii ciupitorului si cataratorului pe frigider. eu am fost norocoasa, deh, cleo a mea a stirbit cu 16 dinti dintr-o data, nu-si permite sa se dea fioroasa cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna fetelor!
Am aparut si eu,la semnatul condicii...dupa uraganul asta,care in zona unde stau eu a fost ok...nu am avut apa 2 zile dar am avut curent si asta a fost bine,ca ne plictiseam de moarte in casa...a trecut cam la 3 ore de noi in nord,saracii oamenii de acolo ,cam nasol...insa vorba fetelor,mai vine unul(IVAN),si culmea, ma enerveaza, ca tocmai anul asta si-au gasit cand sunt eu gravida...sa-mi provoace palpitatii si stari nasoale.
ADIVIO,sa sti ca nu am reusit sa intru la PM ale mele,ca nu ma pot login,face figuri forumul asta....am sa mai incerc,oricum eu multumesc ca mi-ai raspuns,sper sa si pot citi intr-una din zilele astea ce mi-ai scri.
Fetelor va pup si sa ne auzim cu bine maine!.....eu nu prea pot sta mult pe scaun si deci nu pot scrie prea multe!
Am vazut si eu pozele fetelor,tare frumoase!

Mirela si bebele,33 sapt.

http://community.webshots.com/user/crismir100
DPN 27 oct.-baietel-Robert Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adivio spune:

Prezent si eu la apel, noroc cu Gabbriela ca m-a trezit, ca eu tot citeam pe aici dar de scris mi-era cam lene. Am vazut si eu pozicile tale, tare dragalas Julian. Dat tu nu ai prea fost pe acolo, ca tare mai seamana cu sotul..
Sunt foarte suparata, ca am rugat pe cineva sa-mi aduca ciinele din tara si cind m-am dus la aeroport mi-au spus ca nu l-au adus ca nu au putut, tra-la-la. Ioana a inceput sa plinga, ca era cu mine si-l astepta cu sufletul la gura. Sper sa reusesc cumva sa-l aduc ca tare dor ne e de el. Ana Maria te "invidiez" ca-l ai linga tine pe Maretul ciupitor.
Floridenele, ce faceti fetelor? Dati un semn sa stim ca sunteti bine.


Adivio&Ioana-nazdravana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ira spune:

Buna, americancelor, cine stie ceva de Conchita ?

Ea locuia in Florida ?

Nu am vazut sa mai scrie pe aici......sper ca e bine !

Salutare si o saptamana buna tuturor !

Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Conchita era in mutari (cred ca deja s-o fi instalat), asteptam sa-si puna conexiune la internet:))

Am fost sambata la un festival, Renaissance Festival se cheama, anual, si am inteles ca se plimba din stat in stat. Este un festival cu tematica medievala (n-am fost niciodata la cel de la Sighisoara dar banuiesc ca e asemanator), in padure, un drum de juma' de mila printre copaci, din loc in loc panouri scrise in engleza veche cu litere din alea stilizate "prithee, keep your path":))). Aglomeratie mare, saltimbanci, rochii cu corset si sanii ridicati, armuri, sabii:))), pana si mancarea: se serveau printre altele si ciozvarte de curca, pulpe din alea imense:))), regine, personaje de poveste, etc. Oamenii sunt foarte "into it" cum se zice, le place sa fie trasi in poza:)))
Am pus la albumul de la webshots cat am apucat sa pozez din cauza aglomeratiei: clic pe "renaissance festival"
http://community.webshots.com/user/pas_de_nome

Oana_B

Mergi la inceput