Alaturi de sotia mea la nastere?

Alaturi de sotia mea la nastere? | Autor: Sibin

Link direct la acest mesaj

In primul rand as dori sa va urez Sarbatori Fericite!Sotia mea se uita tot timpul la nasteri la televizor si vede ca sotii stau alaturi de sotiile lor la nastere.As dori sa-mi spuna cineva cum este mai bine?Sa asist sau nu la naterea sotiei mele?Astept raspunsuri....Multimesc.......

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Sibin
uite, fa click pe adresa asta si o sa gasesti multe din raspunsurile date de fete...
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1186
Craciun Fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliada spune:

Salut si iti doresc sa fie numai bine:)
daca poti,(la noi nu se poate:)) e ceva minunat si pt. tine si pt. sotia ta
O ajuti fantastic numai daca ii spui ca mai e putin :), o sa simti ce simte ea si ea va avea incredere in tine pentru ca te iubeste :) iti doresc o fetita:) SANATOASA si cuminte (o saptamana) :)
Sa fi fericit si iubit
JULI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaP spune:

Din pacate nu cred ca poti sa asisti la "nasterea sotziei tale":):)) Sorry, nu am rezistat sa tac.
Parerea mea este ca TREBUIE sa fii linga ea la nasterea bebelushului vostru. E ceva extraordinar:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgianasarbu spune:

daca vreti sa fiti prima persoana care il va lua in brate cred ca ar trebui sa fiti langa sotia dvs. dar dvs doriti cu adevarat sa fiti acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mugur spune:

Este ceva extraordinar sa poti asita la nastere...
Eu am asistat si iti spun ca este foarte emotionant. Merita sa incerci, sa-ti vezi primul copilul, sa-i auzi primul tipat... vor curge multe lacrimi de fericire si iti vei aminti de asta toata viata... Curaj! Mult curaj!

Si nastere usoara!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina6 spune:

si eu vreau ca sotul meu sa participe acum nu stiu ....sa spuna cineva care e din Buburescti acest lucru ia fost posibil?????vreau si sunt sigura ca il va emotiona mai mult decat orice!!!!

Eu una zic ca merita sa faci gestul asta pentru ea...si pentru tine ...sigur nu vei putea uita ceva asa de frumos(minunat chiar)
Un nou miracol i-as putea spune ....eu zic ca se merita zis asa....e o noua viata in definitiv!!

Marina6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina6 spune:

Cum a zis si Mugur ...frumos ...

Marina6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

Depinde de spital si medcul cu care nasti
Petruta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana_74 spune:

POATE SUNT MAI DE MODA VECHE, DAR ESTE TREABA FEMEII CE SE INTAMPLA LA NASTERE, IAR SOTUL TREBUIE SA O STIE SEXY SI ATRACTIVA, ORI IN ACELE MOMENTE NUMAI ASA NU E. DACA SOTUL NU E PREGATIT SA O VADA ASA, S-AR PUTEA SA LE INFLUENTEZE VIATA SEXUALA, EU ASA CRED...

romana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danis spune:

femeia poate fi la fel de sexi si incitanta chiar daca sotzul o vede cu "matzele" p'afara (zic si io din "experentza"); chestia asta cu treaba femeii si treaba barbatului suna un pic a misoginism si
a idei preconcepute, fara suparare :); e adevarat ca nu toti oamenii rezista in anumite situatii si asta nu e neaparat un lucru rau, depinde modul de a gandi al fiecaruia si de lucrurile cu care se pun de acord; cat despre sexi si atractiv, si barbatii si femeile pot fi astfel in situatii in care n-ar fi "treaba lor" sa se afle ... nu va mai povestesc, ca o sa ma cenzureze careva ... :))

Mergi la inceput