atentiune BRASOVUL!!!

atentiune BRASOVUL!!! | Autor: iulia grosman

Link direct la acest mesaj

va propun o intilnire pe data de 27 iulie la ora 18 linga fintina arteziana din piata sfatului.toate sa veniti in bluze de culoarea turcoaz sau bleo.va astept.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iris spune:

nu se poate o saptamina mai tirziu? vin si eu cu un sir de bluzite si un catel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanak spune:

Din pacate noi ne-am papat concediul in iunie, tot in Brasov, asa ca o sa va vad prin webcam. Va doresc o intalnire placuta.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

cit de tirziu?ca noi stam 3 sapt. iar fiecare zi e programata...avem atitea de vazut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iris spune:

vineri 5 august sigur imi plimb cirduletzul prin piata sfatului, cam pe la 4 jumate...(ce chestie acum realizez abia )
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Chiar ar fi frumos sa va vedem pe webcam, un grup de bluzite albastre s-ar distinge bine. O sa urmaresc data si ora, poate reusiti sa va intalniti. Dar sa va asezati mai catre Casa Sfatului, ca partea aia se vede pe webcam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iris spune:

dragelor, ma faceti sa cumpar bluze la tot neamul...
tocma am terminat de impachetat maldarul de rufe si am realizat ca n-am nici o bluza albastra (mi-am amintit ca are sora-mea , e damblaua ei...), da nici fii-mea a mica n-are...; deci va facem cu mina, va uitati la noi, hai ca va mai zic eu cind, exact de tot...hi hi ce faaaaaain.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

o.k.atunci ramine cum am stabilit.abia astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

tot eu sint.ma uit pe calendar ca 5 august cade intr-o joi. daca vrei vineri cade pe 6 august.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina spune:

E bine fetelor pe 6,pina atunci ajungem si noi!!Eu am un tricou verde deschis,merge?
Pupici


Corina si Anna nazdravana!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

merge

Mergi la inceput