Copii nascutzi in 1996

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Ana-Maria, asta cu culcatul trebuie sa fie boala cronica la cei nascuti in 96
Daca i-as spune lui Elliot ca poate sa stea treaz pana la miezul noptii, ar fi in al noilea cer de bucurie. Cand zburam in Europa tare complicat e cu dormitul. . . Dar cu amenitari si cu "ai cuvantul meu . .. " se culca . . . Acasa cred ca adoarme odata cu noi, cu toate ca lumina la ei in camera se stinge la ora 2000 cel tarziu.

Frati'su nu e asa. Cand Elliot a fost in vacanta asta iarna, Matei se ducea si se culca singur. Ii spuneam e ora 19, spalate pe dinti si la culcare, iar la ora 20 cand mergeam sa-l controlez el dormea deja.. .

copii ca ai mei nu are nimeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare mamicute de copilasi marisori,

Se pare ca weekend-ul e tare linistit pe DC ,in mod obisnuit.De cate ori am intrat pe site in weekend....liniste si pace!Normal,nu?!sunt zile de petrecut cu familia.Noi ne-am linistit cu totii prin casa,caci de dimineata am facut cumparaturi si am cam umblat...Asa ca mi-am zis sa dau o tura pe aici sa vad ce mai e nou.
Sanca,sa stii ca ai mare dreptate....Daca Alex ar putea sa stea in fiecare seara la TV ar fi super...Din pacate nu se poate...si din cauza asta e tare suparat pe scoala.Ca numai din cauza scolii trebuie sa mearga la culcare devreme(o data cu gainile,zice el) si abia asteapta anul viitor ,cand va avea ore dupa-amiaza.Te felicit pentru Matei cel ascultator...ce mi-as dori si eu ca macar unul dintre nazdravanii mei sa fie ca Matei si sa nu mai aud de fiecare data cand spun sa se faca ceva macar un mic comentariu....
Iti doresc numai bine tie si familiei tale si baietilor bafta la scoala...!

Ana-Maria

Mergi la inceput
Mergi la inceput