ASE

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DADI spune:

Si eu am terminat Finante Contabilitate Banci in 1993.
Cam batranica, nu-i asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Eu am stat in Cihoski. In buricul targului, tare fain a mai fost. Dar in anul I am stat si in Agronomie, si in Regie si pe la rude....deh, ca la inceput...
Cristina, anytime, intreaba si vedem daca mai e ceva din ce a fost in actualitate. Eu cand vin in Bucuresti, nu mai recunosc aproape nimic din zilele frumoasei studentii....

Vilma, Anca (3 ani) si Tudor (11.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Hello,
Si eu am terminat ASE-Comert Marketing in 1998, am stat in regie 2 ani -am dat spaga ca sa stau in caminele Politehnicei, ca de erau mai curate si aveau locuri si apoi m-am mutat in Berceni.
Dc ai nevoie de alte sfaturi, cu placere.
Deni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mironna spune:

Eu am terminat Facultatea de Management-Management in industrie in 1997 promotia din vara.

Mirona si BB Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oLo spune:

Informatica economica promotzia 1997.
La camin n-am stat, desi mi se parea interesanta viatza de student de acolo.

Marina, pe Flori din Tulcea o cunosti? Ca si ea a facut REI terminat in 97. A fost colega mea de banca din liceu.

Crisia: profesezi??? Ca 80% dintre colegii mei si-au schimbat meseria. Prefera orice altceva in afara de calculatoare.

CristinaT: acu cred ca-s alte sectii in facultate. Esti la sectia de cibernetica? sau ai alta specializare?

Domn' Dodescu mai e pe baricade sau s-a pensionat?

Vaaai, ce amintiri ma napadesc: profi de nota 10-11: Dodescu(sisteme de calcul), Pilat (sisteme de calcul, emigrat in Canada), Dinu Stefanescu(drept), Cenusa(mate) (desi mi-a dat un 5 la algebra in anul 1), Ion Ivan(programare) (chit ca-i cam sucit, mi-a deschis mintea ca sa zic asa, si m-a facut sa 'vad' programarea, si mi-a dat 10 la assembler!!!)
Profi de nota 2: Ionescu Adriana(rusine!!!), Afrodita Iorgulescu (rusinica)
Materii tampite: tehnologia materialelor(desi era amuzant la laborator sa facem experiente chimice), APSIE, PSIE (nu-i vb de Protectia Si Stingerea Incendiilor!!! cum ziceam noi)

mai povestiti si voi!
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Sunt la cibernetica.

Am o problema cu sisteme - F. Nastase, nu cred ca voi lua acest examen si in general imi place sa aflu cateva pareri despre profi inainte de examen. Se pare ca nu mai face nimeni fac la batranete ca mine.

Nu am facut cu nici unul dintre cei mentionati de tine.
Ce sa zic cand am facut Poli, era usor in sesiune, dar acum am deja sapt asta 4 nopti in care am dormit 9 ore sau 10, sunt zombie...

Iti scriu mai multe dupa ce ma eliberez de priimul examen.

4 ani - februarie 2004
http://community.webshots.com/user/cristinat7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Hehehe, colega cu Mihaela (oLo) de grupa, banca si prostii. Terminat CSIE / IE in '97. Si n-am vrut programare ca nu m-a pasionat, dar am vrut analiza de sistem si a fost pe gratis. Cum burta cere... fac altceva.
Marina, am nshpe colege de servici care au terminat REI in '97... Interested?

Dana M 34 saptamani
29 ani si 11 luni - rac - DPN 26 iulie
Dr. Badiu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

OHH, ASE, SI IO
am terminat in 2000, fac.management, specializ manag. firmei
ingerasu, la ca serie erai, ca ma uitai pe pozele cu tine , si nu te cunosc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oLo spune:

Danutza, vrei sa zici ca Victorash te-a pus sa faci contabilitate???Precoce pustiu'!

CristinaT: Florea Nastase parca era o gagica tare de treaba. E drept ca pe vremea mea (doamneee!!! spun pe vremea mea) era asistenta numa', si faceam seminarele cu ea. Examenul l-am dat cu Dodescu. Era (poate mai e) Prorector. Si am luat 10 (na ca ma laud! )

Eu am fost colega si cu sotzul meu (adica atunci eram colega, si acum suntem sotzi), care era la a doua facultate. Dar nici el nu face programare!

Toceala placuta!
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Nu, mey, Mihaiu, lasa pushtiu in pace... Da' stomacu' meu si chiria nu se plateau din cat ma plateau aia... IAr acu' mi-e prea lene sa mai schimb.

Dana M 34 saptamani
29 ani si 11 luni - rac - DPN 26 iulie
Dr. Badiu Alexandru

Mergi la inceput