Fete din Austria(9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

buna fetelor,
de aseara tot ma uit pe forum si vad ca sunt probleme m am semnat de 2 ori ca sa fiu sigura ca ajunge mesajul la voi.
babee ti am vazut pozele ce misto era acolo.dar tu ma rog de ce erai imbracata?
hai ca nu scriu mult ca daca n ajunge!
o zi frumoasa,


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

hallo si de la noi la toti si la toate mamicile.Abia azi am reusit sa ajung la zi cu forumul ma bucur ca sinteti cu toti bine,am vazut si pozele faine peisaje si frumoase fetele dar unde la-ti ascuns pe singurul barbat, pai se poate sa nu il puneti si pe el in poze sa-l vedem si noi.Carolada bine ca ai reusit sa ajungi acasa eu am plecat luni dimineata dar de la Lugoj erai si mai departe de casa.
Alexandra cum stai cu burtica e ring de box?mai un pic si o sa-ti fie mai bine,bucurate cat mai poti.
Anto la tine totul ok?
Nelke ce se aude cu vizita la mine sau ai uitat?vezi sa nu o uiti pe Carolada,eu va astept.
Catrinel unde esti e totul bine cu tine si cu familia?
O seara placuta va doresc alaturi de cei dragi.

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa22gandi81 spune:

Buna dimineata!
Va doresc o zi minunata!
Pupici.

alexandra DPN-7iulie
www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Salutare si de la noi...
I-am dat papa lui Bubu, ma pregatesc cu bagaj de-afara si ma imbrac, si cand sa ma duc sa-l imbrac si pe el...dormea..Asa ca n-am ce face si stau pe teava si astept copilul sa se trezeasca si sa ies afara.

Carolada...bine ai venit si multa putere.Ce credeai draga, ca ma duc la bazin goala??Am pus si eu un costum decent, s-acopar suncile si alte cele...Tu ce ai fi facut, te-ai fi dus goala???Si-asa mai defilez prin fata lui Bubu si face niste ochi...curand gata..imbracata pana la gat, ca m-oi trezi ca urla dupa mine:m ama..tzitzi....vezi ca se vede si e rusine

Viktoria, te rog sa ma crezi ca uitasem ca voi stati in Baden, batranetea bate-o vina.Nu stiu daca saptamana asta mai venim, dar saptamana viitoare sigur.Deci ramane sa mai vorbim si ne-ar placea sa ne intalnim

Alinus..azi e 9....te-ai dus sa vezi ce putza are bebe??ßAsteptam sa apari si sa dai raportul.

Alexandra n-a nascut nici ieri, sa vedem astazi...daca dispare o zi e clar ca a aparut mandretea de flacau

Pupici ca s-a trezitttttttttt


'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'

http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html
Iubi si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

N-a mai scris nimeni
Alina e necajita ca nu s-a descoperit ce e, fetita sau baiat, Anto la fel, nu merge sa se conecteze pe Dc, Nelke si mai si, motive serioase(iti sunt alaturi scumpa noastra, o sa treaca), Alexandra a nascut( sau nu????), Andreeacc e si ea cu bebe Sebastian bolnavior....fetelor...ce se intampla aici????Va rog eu, o raza de soare s-apara si un zambet sovaitor macar sa vad.
Va pup pe toate

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'

http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html
Iubi si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa22gandi81 spune:

Buna dimineata!
Desteptarea la 5.30 era si timpul sa ma obisnuiasca cu cu desteptatorul lui,dar un pic cam devreme,cred ca vine de la faptul ca la mamici de iulie-august sa dat tonul,s-a nascut pe 7 primul bebe.
Va doresc o zi frumoasa!
Pupici.

alexandra DPN-7iulie
www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna dimineata si din Steiermark unde este o vreme numai buna de plaja. Se pare ca toata lumea de pe forum este plecata de nu mai scrie nimeni.
Noi suntem bine. Stefanel face pe 23 iunie ,7 luni.E deja maricel. Azi daca voi avea timp voi pune mai multe poze cu el. A eram sa uit:va multumesc la toate pentru urari. Eu nu ma consider asa de frumoasa ci mai degraba draguta,acest lucru il spun tuturor pentru ca asta este adevarul.
Carolada tu ce mai faci? Cred ca sufletul tau e ssfasiat si acum de pierderea avuta,dar trebuie sa treci si peste asta. Eu mi-am pierdut tatal cand aveam 14 ani dar am trecut incetul cu incetul peste durerea provocata de pierderea unui parinte. Asta este viata;CU bucuri si cu tristeti.
alexa22gandi81 e bine ca tu poti sa dormi,pe mine Stefanel in ulitma luna de sarcina nu prea ma lasat,din cauza ca se misca prea brusc si ma durea asa de tare ca nu ma putea odihni. Dar mai ai putin si scapi ,dar e o vorba:"copil mic probleme mari,copil mare probleme mari".
Babee am vazut si eu pozele de la baie si pot spune ca ai o mandrete de baiat,care credeam ca are mai mult de 4 luni. Sa-ti traiasca.
Acum va las ca trebiue sa plec sa-l schimb pe Stefan.
CU ACEIASI PENTRU FIECARE:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

salutare,

in sfarsit s ar rezolvat problema cu forumul ca de 2 zile tot ma chiombanesc pe aici si nu am putut citi nici un mesaj.
a venit vara si aici niste calduri ,mama mama!m am dat la sandale si eu avbia acum ca nu mai puteam de cald.
eu sunt bine fetelor,tata saracu cred ca e fericit ca nu mai sufera atata
babee pai ce daca ai sunci?cine n are decat slaba si cu sunci mai bine draga ca noi femei sanatoase si grase si frumoaseeu m am impacat cu situatia (grasimea)uneori mi se pare ca mi sta bine
alexa as veni eu acolo dar noi lucram zi lumina aici n avem sarbatori n avem nimic.
tanja nu mai fi asa modesta mie mi se pare ca esti frumoasa in poze.
o zi frumoasa va urez,


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

cam slaba activitatea pe aici.prin steirmark cam vrea sa vina ploaia,cred ca ar fi buna putina pe caldurile astea.
fetelor sa stiti ca am pus noi poze ,daca vreti sa le vedeti.vorbim mai tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Hop si noi am aparut de la o baie ca tare cald a fost si azi,de maine ploaie asa ca am profitat si noi un pic,eu sint rosie ca racul dar numai pe spate si fata la picioare mai putin parca nu le-am avut cu mine nu stiu ce piele am pe ele dar foarte greu ma bronzez pe ele.Anto ai tot spus ca-ti cumperi alt compiuter acum ar fi cazul ca tot nu mai reusesti sa te loghezi sau iara au intrat virusori pe el.Nelke draga tu esti bine nu mai zici nimic te tot gindesti la puiul de pasare,asa a fost sa fie nu fi tu trista,gindestete ca tu la-i salvat de la catelul ala cine stie ce a avut saracutul de el.
Pe maine .

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput