Copilasi din 1998

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Buna

Sunt si eu o mamica a unei fetite nascute in 20 iunie 1998 si azi mi s-a recomandat in urma unei ecografii sa o operez de apendicita. Ce spital si ce dr. imi recomandati?

Geo DPN 06 oct.
Spitalul Municipal Dr. Valeriu Horhoianu

http://photos.yahoo.com/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Acum am descoperit ca exista un loc mic si pt. copiii putin mai mari, nu numai pt. bebelusi.Am si de-acela!
CATALIN - IONUT a venit pe lume pe 4 martie 1998, exact in ziua stabilita - 3.400 g, 52cm.
Acum e la gradinita la Grupa Pregatitoare si la anu' ne asteapta SCOALA!
Abia astept sa cunosc mamici cu copii de aceeasi virsta cu Catalin.Chiar daca e "baiat mare", avem mici probleme de comportament, probabil rasfatul excesiv, si toate dorintele indeplinite.
Ma bucur ca am intrat aici, si astept discutii pe aceasta tema.
Pupici la mamici si pitici.

Catalina(2boysmum): Catalin(04.03.1998),Robert(13.04.2004)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/paulatudoran/album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

katalina, georgiana.david bine atzi venit la poveshti cu copii din 1998



Gabbriela & Julian web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Bine v-am regasit si bun venit noilor venite in club!
Bag de seama ca Alex al meu e juniorul grupei . Cred ca toate avem puiutii in grupa pregatitoare. Cum decurg lucrurile la voi? Ce invata copiii la gradinita? Au inceput sa faca liniute si bastonase? Sunt curioasa.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciufulici spune:

Buna tuturor,

La noi lucrurile decurg cam asa; Diana e scolarita din august 9 anul acesta, mai exact a inceput clasa a I a si e fericita de nu mai poate.

Bastonasele au devenit litere si chiar putem scrie cuvinte scurte atat in romaneste cat si in engleza. Citim frumusel pe silabe la abecedar si pe sunete la engleza.

Dupa mai bine e o luna de ziele de scoala am avut si prima sedinta cum se spune si invatatoarea ne-a spus ca e un copil deosebit. O sa vedem pe parcurs ce va mai fi.

Success mult la toti copilasii care au inceput scoala sau gradinita de la

2x Ciufulici

P.S Cum ati petrecut vacanta?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

...si io cu Maria-14 aug. 1998.La nastere a avut 4,300-o babana:-)a fost mancacioasa dintotdeauna.E bine si frumos dezvoltata.Marti incepem scoala-deja tainele abecedarului le-am dezlegat de anul trecut,anul acesta aprofundam.Ieri i-am cumparat si manualele-au geografie,stiintele naturii,educatie civica,mate,scriere-franceza si araba,muzica...cred ca n-am uitat nimic.In orice cz. o gramada de carti mari si groase:-)Am emotii pt. ea.

Pleased to meet you:-) si puneti-ne pe lista va rugam frumos:-)

Ortansa-deX mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxel spune:

Buna,
Ma inscriu cu Alexandra nascuta pe 9 iulie 1998. S-a nascut prin cezariana cu 10 zile inainte de termen pentru ca doctorul meu urma sa plece in concediu. A avut 3.300 kg si 51 cm. Am vazut-o la cateva ore de la nastere. Mi-a adus-o o asistenta si a pus-o langa mine.....doamne cat par avea. Era o printzesa, grasuta, dulce, si bruneta. Avea atata par pe cap (pentru un nou nascut !) ca atunci cand o alaptam ii faceam carare.
Acum are 6 ani si 3 luni si este blonda. A trecut prin toate culorile in ceea ce priveste parul ...pe la 2 ani era roscata...
La anul va merge la scoala.

pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine ai venit mica ALEXANDRA si Alexandra mea cand era mica avea parul roscat,acum este usor blond cu reflexe roscate sper sa ramana asa caci mie tare imi place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Bine atzi venit Ruxel, Ortansa la poveshti... o zi buna si multa sanatate
PS: V-am trecut si pe voi pe lista.


Gabbriela & www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxel spune:

merci frumos gabbriela !

Mergi la inceput