Copilasi din 1998

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Alexandra Rebecca are 1m si 15cm si 20 kg,desi mananca toata ziua nu se pune nimic pe ea.Face engleza,iar anul trecut a facut o luna inot.Am sperat ca se va ingrasa dar n-a fost asa.
Si eu vreau sa faca tenis,poate imi dati ceva preturi la cluburile unde faceti voi.
Cate ore pe saptamana?
Cati copii la un profesor?

Multumim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

Draga cary din cate am inteles(la un club dragut din cartierul militari) este cam 40 de euro pe luna si fac cam de 3 ori. si eu vreau sa-l dau pe theolino, dar zicea o mamica pe aici ca daca are manutele mai firave (incheieturile) nu ar fi prea indicat, asa ca HABAR NU AM CE SA FAC.

andreea mami lui theo si florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Mami, imi poti da si mie mai multe detalii privind clubul? ,

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Eu pot sa va dau doar localizarea celor 2 terenuri de tenis.

Club 2000,cum pleaca autobuzul 178 de la Apusului in loc sa faci dreapta ca sa intri pe Uverturii faci stanga si mai mergi 6 metri si pe stanga dai de acest club.Are teren de tenis acoperit,sala de aerobica,masaj si altele.

Celalalt teren(nu-i stiu denumirea)s-a deschis acum 2 saptamani si este pe Valea Cascadelor,langa targul de vechituri,vis-a-vis de acel pavilion care vinde mobila.Aici este 40 euro/luna de trei ori pe saptamana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Cary, multumesc frumos. Trebuie sa-i gasesc o ocupatie lui Alex in vara asta. ,

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Eu sper sa-i placa,sa prinda gustul si sa-l faca de performanta,dar cine stie,ca nu se potrivesc intotdeauna socotelile.
In tot cazul miscarea face bine si e sanatoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Draga Claudia ma auzit azi ca,CLUB 2000 are si bazin de inot,deci ne putem si balaci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Cary, multumesc mult de tot. Chiar as vrea sa-l duc la innot. Sa vedem ce gasim mai aproape de casa. O sa facem un drum pana acolo sa vedem si conditiile. ,

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

ne inscriem si noi in clubul vostru.

Am si eu o fetita de 5 ani si 7 luni,nascuta pe 16.noiembrie,1998.
O cheama Maia si mor de dorul ei.E plecat in vacanta la bunici...

ange,mamica de 2 ori

http://community.webshots.com/user/maiaioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acinorev spune:

astazi este ziua lui tudor!sa-mi traiasca baiatul si sa ma bucur de el pana la adanci batraneti!
veronica

Mergi la inceput