Copilasi din 1998

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_antoaneta spune:

Buna!
Andreea(zuzica lu'mama) 23 nov.1998 ora 14:15; 2750gr.si 48cm.
Este nazdravana si incapatanata(in rest ne intelegem fff bine pana nu e ca ea nu se lasa).

PIPICI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

Gabitule te rog eu frumos tine tu mai bine listutza ca vaz ca nu prea o nimeresc .deh nu-s mare calculatorista::))

multumiri

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IOANA98 spune:

Ioana noastra este nascuta pe data de 25 martie 1998.Este un berbec veritabil .Trebuie sa fie mereu lider , cu toate calitatile si defectele ce decurg din asta .Din toamna merge la scoala , la step-by-step.
Camelia , mama Ioanei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_MS spune:

Buna, fetelor

Am revenit printre voi dupa o indelungata absenta, si vreau sa-l inscriu si pe Alex in lista copilasilor nascuti in 98. Uite cum au trecut anii, parca acum s-a nascut si deja implineste 6 ani. S-a nascut la 10.10.1998, inaltime 51 cm , greutate 3,5 kg. Acum e in grupa pregatitoare, mergem la scoala numai toamna viitoare, e un baietel plin de energie, fara somn si cateodata mofturos la mancare. O iubeste pe sora lui mai mica foarte mult, chiar daca uneori se mai cearta cand isi disputa vreo jucarie ...
Va doresc numai bine si sanatate, voua si puisorilor ! Pa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geut spune:

quote:
Originally posted by IOANA98

Ioana noastra este nascuta pe data de 25 martie 1998.Este un berbec veritabil .Trebuie sa fie mereu lider , cu toate calitatile si defectele ce decurg din asta .Din toamna merge la scoala , la step-by-step.
Camelia , mama Ioanei



Poate ne spui si noua la toamna ce impresie ai despre step by step, ma intereseaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geut spune:

quote:

Geuuuuuuuuuut
Andrei al meu e nascut pe 8 martie 1998. E mai mic cu o zi decat Maruta ta.
Ce mi-ar place sa ne cunoastem. Parca stai prin Berceni, nu?
Deci ma alatur si eu celor care au copilasi nascuti in '98

Mirela, mamica lui Andrei



Sigur, noi stam vis-a-vis de spitalul 9, iar fetele mele sunt toata ziua in parculet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acinorev spune:

Gabbriela, scuza-ma ca te necajesc dar tudor este nascut in iulie nu iunie. nu e foarte important dar am zis ca trebuie corectat ca acusica este ziua lui.

in alta ordine de idei doream sa le intreb pe mamici cum investesc in copiii lor? eu, deocamdata, il duc pe domnul tudor doar la tenis dar am in vedere si o limba straina si piscina.

veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by acinorev

Gabbriela, scuza-ma ca te necajesc dar tudor este nascut in iulie nu iunie. nu e foarte important dar am zis ca trebuie corectat ca acusica este ziua lui.

veronica



acinorev imi cer scuze pt gresheala, cu atata graba am pus pe copil la alta luna, acuma am corectat gresheala.
Gabbriela & Julian web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crenick spune:

mamicaluitheo eu am uitat sa trec si al doilea nume al puiutului meu .Te rog sa treci Vlad Stefan.Multumesc.
Vladut face ski de la trei ani trei luni,merge la engleza si acum de trei saptamani merge la tenis.Eu doresc foarte mult sa mearga la karate.A fost in toamna dar in iarna cu gerul ala nu la-m mai dus si apoi cu altele pe cap am renuntat.
Apropo copiii vostri cam cate kg. au si ce inaltime?Mie mi se pare ca al meu e cam slabut are doar 20 kg.
Crenick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

draga mea crenick , theo tot cam asa 19 kg parca si vreun metru si 5 parca.......si al meu e firav, da las'ca se fac ei mari si puternici

pupici la puiuti si la mamici cu drag

andreea, theo si florinake

Mergi la inceput